We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Duke University School of Law

Duke University School of Law

Duke University School of Law

Sissejuhatus

Duke Law School on ambitsioonikas ja innovaatiline asutus, mille missiooniks on valmistada õpilasi ette juriidilises ametis vastutustundlikuks ja produktiivseks eluks, pakkudes koostöös, toetavas ja mitmekesises keskkonnas ranget õigusalast haridust.

Teadlaste kogukonnana on õigusteaduskond ka riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil juhtpositsioonil õigusemõistmise parandamisel ning õiguse ja õigusinstitutsioonide täiustamisel avaliku teenistuse, teadusuuringute ja kõrgeima tasemega stipendiumide kaudu, kajastades vajaduse korral , Duke'i ülikooli teiste erialade teadlaste kaastööd.

Duke Law Schoolis saavad üliõpilased ja õppejõud kogemusi ning aitavad kaasa akadeemilisele rangusele interdistsiplinaarses keskkonnas, mis toetab ja väärtustab loovust ja innovatsiooni. Strateegilised investeeringud teaduskondadesse, kliinikutesse, interdistsiplinaarsetesse keskustesse, õigusajakirjadesse ja muudesse üliõpilaste arenguvõimalustesse ning tehnoloogiasse, samuti algatuste ja avalike huvide teenimise võimaluste toetamine tagavad, et õigusteaduskond jääb õigusteaduste stipendiumile, teenindamine ja haridus. Neid kohustusi mälestatakse Duke Blueprint to LEAD-is, mis on juhtide kasvu põhimõtete kogum, mis annab teada pühendunud, eetiliste juristide arengust, kes on 21. sajandiks hästi varustatud.

Asukohad

  • Durham

    Science Drive,210, 27708, Durham

    Küsimused