Keystone logo
Danube University Krems

Danube University Krems

Danube University Krems

Sissejuhatus

Ettevõtluse ja globaliseerumise teaduskond pakub ülikooliharidust mitmesugustes majandus- ja juhtimisteadustes, kommunikatsiooni-, teadmiste- ja teabehalduses, avalikus halduses ja e-valitsuses, Euroopa integratsioonis, samuti äri- ja Euroopa õiguses. Eelkõige rõhutab teaduskond jätkuvat haridust rände ja integratsiooniuuringute vallas ning võitleb arvuti kuritegevusega. Osana sellest protsessist annab teaduskond mitte ainult ekspertteadmisi, vaid ka spetsiifilist juhtimisalast oskusteavet ja sotsiaalseid oskusi, mida on vaja üha enam pluralistliku ühiskonnaga tegelemiseks. Teadustemaailmas hästi tunnustatud kogenud õpetajate interdistsiplinaarne meeskond soodustab meetodil põhinevat mõtlemist ja iseseisvat tööd, kasutades mitmekülgseid õpetamisvorme. Lisaks sellele tegeleb teaduskonna teadustöö aktiivselt majanduspoliitiliste ja sotsiaalpoliitiliste küsimustega tihedas koostöös rahvusvaheliste teadusringkondadega. Üks selle peamistest prioriteetidest on rakendusuuringud ettevõtetele ja avalikele asutustele ning koostöös nendega. Lisaks pakuvad interdistsiplinaarsed meeskonnad nõu, nõustamist ja koolitust ettevõtjatele, valitsusvälistele organisatsioonidele ja otsustajatele poliitika ja avaliku halduse maailmas.

Juhtimise ja ökonoomika osakond

Püüame olla täidesaatva haridusega Euroopas number üks ja kehtestada standardid meie tipptasemel õppekavadesse, mis on kohandatud juhtide vajadustele kiirkursusel 21. sajandil. Elukestva karjääri treenerina ja meie juhtivpartneriks saame rahuldada nende erivajadused, kasutades tipptasemel juhtimisalaseid teadmisi, mida pakuvad uusimad tehnoloogiatel põhinevad paindlikud segatud õppevormid. See võimaldab meil püsivat mõju nii meie juhtide karjäärile ja enesearendamisele kui ka ühiskonna hiljutistele väljakutsetele.

Äriõiguse ja Euroopa integratsiooni osakond

Doonau õigusalane kompetentsus: tuntud õppejõud - suurepärane üliõpilaste ja õpetajate suhe - ülikoolilinnak õhkkond - rahvusvaheline äriõigus Jaekaubandusõiguse ja Euroopa integratsiooni osakond on Austrias magistriõppe kõrgharidusasutus. Selle kursused on suunatud eelkõige töötavate spetsialistide vajadustele ja ühendavad teaduse ja õpetamise tipptaseme. Doonau Kremsi ülikool asub 80 km kaugusel Viinist - ühes Euroopa kõige ilusamaid kultuurmaastikke, mida nimetatakse Wachauks. UNESCO on kuulutanud maailmapärandi nimistusse.

E-valitsemise ja haldusosakond

Tehnoloogia, sotsiaalsete ja poliitiliste struktuuride uued arengud muudavad traditsioonilisi tööviise ja juhtimisstruktuure. E-valitsemise osakond koondab teooriat ja praktikat ning pakub edaspidist haridust ja koolitust kraadiõppe tasemel. Kraadi ja seminare pakutakse osalise tööajaga, et spetsialistid saaksid õppida oma karjääri ajal. Läbi uurimis-, nõustamis- ja mitmete nii riiklike kui rahvusvaheliste koostöövõimaluste saame pakkuda kõige ajakohasemat sisu, lahendusi ja meetodeid. Meie eesmärgiks on pakkuda uusi ideid, uuenduslikke juhtimisviise ja inimkeskne lahendusi ja vahendeid avaliku halduse ja IT-juhtimise jaoks.

Osakonna ränne ja globaliseerumine

Töötame kaasaegsete ühiskondade kriitilises küsimuses, nimelt rändest ja globaliseerumisest. Seda tehes tahame aidata kaasa sotsiaalse ühtekuuluvuse ja heaolu edendamise protsesside paremale mõistmisele. Meie õpetamine ja teadustöö keskenduvad järgmistele teemadele:

 • Ränne
 • Euroopa ja üleilmastumine
 • Õppimine, töö ja töösuhted
 • Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne
 • Eluasemed, naabruskond ja regionaalareng
 • Sotsiaalkindlustus ja inimõigused
 • Religioon ja kultuuridevaheline suhtlemine
 • Erilist rõhku pannakse soolisele ja põlvkondadevahelistele lünkadele

Me tegeleme nii põhi kui ka rakendusuuringutega, anname teaduslikke juhiseid poliitikakujundajatele, ettevõtjatele, kodanikuühiskonnale ja meediale. Me järgime integreeritud lähenemisviisi uurimistegevusele ja elukestvale õppele. Meie meeskond hõlmab mitmesuguseid professionaalseid erialasid, nii et võime käsitleda rände ja globaliseerumise keerukust mitmesugustel vanaduspädevustel.

Teadmiste ja kommunikatsioonijuhtimise osakond

Oleme ülikoolipõhine teadusuuringute, praktika ja edasise hariduse kompetentsikeskus . Teema, mida me katame, ulatub tunnetusest ja kommunikatsioonist teadmiste ja teabe juhtimisse, samal ajal kui meie töö loob impulsi nii majandusele kui ka ühiskonnale. Meie teadustöö ja õpetamise aluseks on efektiivne kolmest distsipliinist: kognitiivne teadus, infoteadus ja kommunikatsiooniteadus. Me kasutame seda teadmisi, et arendada ja õpetada võtmepädevusi nii inimeste kui ka organisatsioonide teoorias ja praktikas. Meie osakond pakub praegu 16 magistriprogrammi, millest igaüks ühendab kommunikatsioonipädevuse juhtkonna erialateadmistega. Praegu tegeleme seitsme suuremahulise rahvusvaheliste projektidega teadustöö infoküsimuste ja sotsiaalsete süsteemide (kasutuskõlblikkus ja võrguuuringud) valdkonnas. Meie magistriprogrammi täiendamiseks pakume sertifitseeritud programmi, ülikoolide seminare ja konkreetse valdkonna juhtimiskoolitust.

Doonau ülikool Krems

Jätkuõppe ülikool Danube ülikool Krems on jätkuõppe ülikool. Selle kursused on suunatud spetsiaalselt töötavate spetsialistide vajadustele. Ülikool pakub eksklusiivseid magistriprogramme ja lühikest programme viies õppevaldkonnas. Teenides enam kui 8500 üliõpilast ja 17 000 lõpetajat 90 riigist, on see üks juhtivaid täiendõppekursusi pakkujaid Euroopas. Doonau ülikool Krems ühendab peaaegu 20-aastase kraadiõppe kogemust innovatsiooni ja kõrgeimate kvaliteedistandarditega uurimistöös ja õpetamises.

Asukohad

 • Krems an der Donau

  Doktor-Karl-Dorrek-Straße,30, 3500, Krems an der Donau

  Programmid

  Küsimused