Keystone logo
EAE Business School Barcelona

EAE Business School Barcelona

EAE Business School Barcelona

Statistika

EAE on sõlminud lepingud umbes saja akadeemilise asutuse ja ärikooliga 38 riigist, 16 Ameerika, 17 Euroopa, kolmest Aasia ja kahest Aafrika riigist. EAE edendab nende vahel akadeemilist, kultuurilist ja ametialast vahetust.

  Ülikooli omadused

  EAE on praegu ülikoolilinnakud saidid Barcelonas ja Madridis ning online-haridus Online-äri kooli kaudu. See pakub üks kõige laiaulatuslikemaid kraadiõppekursuseid Hispaanias, ärijuhtimise magistriõppes ja umbes 100 ettevõttesisest koolitust ja elukestvat õpet.

  EAE on ka kolm rahvusvahelist harukontorit Limas (Peruu), Bogotá's (Colombia) ja Mehhikos (Mehhiko), mis tugevdavad meie institutsionaalseid sidemeid Ladina -Ameerikaga.

   Edetabelid

   Meie meistrid on järjestatud ajalehes El Mundo Top 250-s ja on üks parimaid Hispaanias. Rahvusvaheline MBA on õige viis oma eesmärkide saavutamiseks selles üha globaalses ärikeskkonnas.

   Programmi vastuvõtutingimused

   Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

   Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

   Asukohad

   • Barcelona

    EAE Business School C/ Aragó 55 , 08015, Barcelona

    • Barcelona

     Campus Barcelona C/ Aragó, 55 C/ Tarragona, 110, 08015, Barcelona

     • Madrid

      Campus Madrid C/ Joaquín Costa, 41, 28002, Madrid

      Küsimused