Keystone logo
East Central University

East Central University

East Central University

Sissejuhatus

East Central University oli üks kolmest tavapärasest koolist, mis asutati Oklahoma idaosas 1909. aastal. Uue osariigi lääne pooles olid varem loodud kolm sarnast asutust ja kumbki andis ettevalmistava hariduse, sealhulgas kaheaastase kolledži, mis viis õpetaja sertifikaadini.

Ada valimine kolledži asukohaks järgnes intensiivsele lobitööle, mida tegi kohalik kordusklubi 25 000 klubi, mis kogus ka raha teaduskonna palkadeks, et klassides võiksid alata kohalikud kirikud ja avalike koolide klassiruumid. 1910. aasta seadusandja eraldas rahalised vahendid teaduskonna palkadeks ja hoone ehitamiseks, mis valmis samal aastal hiljem 16 aakri suurusel maa-alal, mille annetas Chickasaw allottee Dan Hays.

1919. aastal muutusid kuus tavalist kooli õpetajate kolledžiteks ja hakkasid bakalaureusekraade välja andma. Aastal 1939 lisasid nad kunsti ja teaduste kraadiõppeprogrammid ning nimetati riiklikeks kolledžiteks. 1954. aastal anti kuuele kolledžile luba pakkuda oma esimest lõpetajatööd õpetajatele mõeldud viienda aasta programmis. Sellest ajast on lisatud ka teisi magistrikraade. 1974. aastal sai East Centralist Oklahoma osariigi idaosa keskülikool. Nimi muudeti 1985. aastal East Central University .

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Ada

    East 14th Street,1100, 74820, Ada

    Küsimused