Keystone logo
East London University

East London University

East London University

Sissejuhatus

East London University

1998. aastal asutatud East London University on üks riigi juhtivaid eraülikoole.

Ülikooli S1 hektari suurune ülikoolilinnak, mis asub Ida-Londoni kesklinnast mõni kilomeeter lõuna pool, on koduks enam kui 2300 üliõpilasele, kes on pärit Lõuna-Aafrika kõigist piirkondadest ja 27 muust riigist.

Sõltumata sellest, mida nad õpivad, asuvad East London University üliõpilased isiklikule haridusteekonnale, mis aitab neil leida ja järgida oma isiklikku eesmärki.

Missioon ja eesmärk

East London University pakub juurdepääsu kõrgharidusvõimalustele, mis võimaldavad õpilastel arendada teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud nende ametialaste eesmärkide saavutamiseks, organisatsioonide tulemuslikkuse parandamiseks ning oma kogukondade juhtimiseks ja teenindamiseks.

Eesmärk

  • Edendada õpilaste kognitiivset ja tõhusat õppimist – teadmisi, oskusi ja väärtusi – ning edendada nende teadmiste kasutamist õpilase töökohal.
  • Arendada pädevust suhtlemises, kriitilises mõtlemises, koostöös ja teabe kasutamises ning pühendumist elukestvale õppele, et suurendada õpilaste karjääriedukuse võimalusi.
  • Pakkuda õpetust, mis ületab lõhe teooria ja praktika vahel õppejõudude kaudu, kes toovad oma klassiruumi mitte ainult kõrgtasemelise akadeemilise ettevalmistuse, vaid ka oskused, mis tulenevad nende kutsealade praegusest praktikast.
  • Kasutada tehnoloogiat tõhusate õppeviiside ja -vahendite loomiseks, mis laiendavad juurdepääsu õpperessurssidele ning parandavad koostööd ja suhtlust õpilaste õppimise parandamiseks.
  • Hinda õpilaste õppimist ja kasutada hindamisandmeid õpetamis-/õppimissüsteemi, õppekava, juhendamise, õppematerjalide, nõustamise ja õpilasteenuste täiustamiseks.
  • Korraldada eraasutusena, et edendada innovatsiooni vaimu, mis keskendub töötava üliõpilase akadeemilise kvaliteedi, teeninduse, tipptaseme ja mugavuse pakkumisele.
  • Koguda ülikooli missiooni toetamiseks vajalikke rahalisi vahendeid.

Asukohad

  • East London

    14 Stewart Drive Berea, 5241, East London

Küsimused