Keystone logo
East London University Meister veebi arengut
East London University

Meister veebi arengut

East London, Lõuna-Aafrika Vabariik

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Feb 2025

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Sissejuhatus

See kraadiõppe Master programm valmistab teid positsiooni Web areng. Sellist üsna uut taset kujutasid tööandjad, kes väljendasid oma vajadust veebidisaini arendamise oskustega töötajatele: andmebaasi haldamine, arvutivõrgud, infoturve, veebirakendused jne. See programm on kohandatud selle nõudluse rahuldamiseks, tasakaalustades foundational valdkondade mõistmist ja probleemilahenduse rõhuasetusega Web-keskne tehnoloogiaid. Meie lõpetajad on kohe produktiivne ja adaptiivne nagu programmeerijad, Web arendajad, tarkvaraarendajad, tarkvara arhitektid, veebirakenduste arendajatele.

Programmi eesmärgid

See täistööajaga programm paneb teid tegema reaalmaailma grupiprojekte ja praktilisi ülesandeid, mis pöörlevad järgmise kolme eriala valdkonda.

· Andmebaasi arhitektuur ja disain (sh: andmebaasi modelleerimine, UML, SQL / MySQL / SQL Server, andmebaasi haldamine jne).

· Esiosa programmeerimine (sealhulgas: UX-i tutvustus ja veebidisain, juhtmed, HTML5, CSS, JavaScript ja Nurk-JS).

· Tagasipööramine (sealhulgas: versioonid, GIT, PHP, JAVA, JAVA SE)

Programm

See kaheaastane magistrikraad annab 120 ECTS ainepunkti, mis jagatakse nelja semestri jooksul 15 nädalat iga: 96 kohustuslikku ECTS ainepunkti (sh 18 ECTS ainepunkti, mis on antud kohustusliku erialase praktika lõppedes ja 12 ECTS ainepunkti magistritöö jaoks programm) ja 24 valikainete ECTSi ainepunkti valis välja 48 valikainete ECTS-i koguarvu. Õpilased peavad otsustama, vahel 2 alaealised:

· Mobiilirakenduste programmeerimine : annab üliõpilastele erialaseid teadmisi, mis on hädavajalikud kohalike Android-mobiilirakenduste arendamiseks. Õpilased saavad kogemusi keelte ja raamistikud, mis on kõige enam levinud arendada need taotlused, mille disain kasutajaliideste ja tarkvara, ja nendega seotud teemasid, nagu võrgustike, hosting infrastruktuuri ja turvalisust.

· Cross-Platform programming : see alaealine keskendub Xamarin, platvormide arendamise vahend. Õpilased õpivad, kuidas lahendada ühine dilemma ees, kuidas arendada platvormidel rakendusi. Kasutades C # ja Xamarin õpilased toota apps iOS, Android ja Windows.

See programm on mõeldud õpilastele, kellel on bakalaureusekraad arvutiteaduses, programmeerimisel või samaväärsel tasemel. Taotlejad, 3-aastase minimaalse tõendatav professionaalne käsi kogemusi saab rakendada ka.

Kooli kohta

Küsimused