Keystone logo
Eastern Institute of Technology

Eastern Institute of Technology

Eastern Institute of Technology

Sissejuhatus

Eastern Institute of Technology ( EIT ) pakub Hawke's Bay, Tairāwhiti (Gisborne) ja Aucklandi ülikoolilinnakutes üle 150 kvalifikatsiooni alates tunnistustest ja diplomitest kuni kraadi ja kraadiõppe tasemeni .

Või õppida üks meie Regional Learning Centers asub Hastings, Maraenui, Ruatoria, Tokomaru Bay, Waipukurau ja Wairoa.

EIT Hawke's Bay on üks Uus-Meremaa atraktiivsemaid ülikoolilinnakuid, millel on suurepärane arhitektuur ja varjutatud välialad. EIT Tairāwhiti kaks ülikoolilinnakut asuvad Gisborne'i südames Taruheru jõe lähedal ja te ei saa rohkem keskpunkti kui EIT Aucklandi asukoht Queen Streetil!

Kui otsustate EIT õppida, saate selliseid kogemusi, mis aitavad teil saada teadmisi ja oskusi, et pääseda edasi, kas soovite murda valitud karjääri või muuta elus suunda.

Õppimine nõuab sihikindlust, pühendumist ja enesedistsipliini. Eastern Institute of Technology üliõpilasena võite saada tuge, mis aitab teil keskenduda sellele, mis tegelikult oluline on - õpingutele ja tulevikule.

Eastern Institute of Technology üliõpilaseks saades võib see olla teie esimene kord kodust eemal või see on esimene kord, kui olete kolmanda taseme õppinud. See võib olla teie jaoks kõik väga uus.

Teie õpingud võtavad palju aega, nii et teil võib olla vaja oma elu teiste osadega kätt.

Selleks, et saaksite siin Eastern Institute of Technology ajast maksimumi võtta, pakub Eastern Institute of Technology teile tuge kõikvõimalikel viisidel. Ükskõik, kas otsite abi õigete õppeainete valimisel või vajate mõnda juhendamist, et näidata teile parimat viisi valitud karjääri saamiseks, on keegi abiks.

Hankige personaalset üks-ühele abi Eastern Institute of Technology sõbralikelt ekspertidelt, kellel on palju kogemusi nagu teiega. Nad on ülikoolilinnakus, et pakkuda nõu, teavet ja juhiseid.

Eastern Institute of Technology võib teid aidata ka teistel viisidel . Kui teil on lapsi, saavad meie õppehoiu ajal hoolitseda meie ülikoolilinnakutes Hawke's Bay ja Tairāwhiti lastehoid. Kui vajate majutust, küsige võimalust peatuda Hawke's Bay ülikoolilinnaku vastas asuvas tudengikülas.

Soovime, et teie aeg Eastern Institute of Technology oleks põnev, produktiivne ja edukas, seega kasutage kindlasti kõiki meie pakutavaid tuge.

Asukohad

  • Auckland

    Floor 4-8, Queen Street,238, 1010, Auckland

    Küsimused