Keystone logo
ECOS Language School

ECOS Language School

ECOS Language School

Sissejuhatus

Leydisel on aastatepikkune õpetamiskogemus. Ta alustas õpetajana 1998. aastal ja õpetab hispaania keelt alates 2003. aastast.

Tänu oma lõputule energiale, usaldusväärsusele, distsiplineeritud suhtumisele töösse ja kohusetundlikule olemusele on Leydis meie keelekooli juhtivaim.

Leydise armastus hispaania keele vastu valgustab loominguliste tundide kaudu õpilasi igast maailma nurgast.

Reisisin 2014. aasta detsembris Colombiasse ja läksin kolmeks kuuks kooli. Just selle keelel viibimise ajal õppisin tundma ja õppisin Leydist kui õpetajat ja inimest hindama. Pärast Šveitsi naasmist jätkas Leydis mind Skype'i kaudu juhendamisega. Nende tundide kaudu paranes minu hispaania keel pidevalt ja otsustasin 2016. aasta veebruaris kolmeks nädalaks Cartagenasse tagasi reisida.

Leydis oli juba mõnda aega mänginud mõttega avada oma keelekool. Ühele meie õppetundile järgnenud vestluse ajal rääkis ta mulle nendest plaanidest. Oma entusiasmiga võitis ta mind täielikult ja otsustasime alustada uut keelekooli. Leydise endise hispaania õpilasena Cartagenas tean, mis teeb suurepärase kooli.

Juunis 2016 rentisime hoone ja kuu aega hiljem lasime selle ümber ehitada vastavalt meie kooli nõuetele.

2016. aasta detsembris leidsime oma praegusest asukohast veelgi ideaalsema hoone. Kolisime sisse 2017. aasta aprillis ja renoveerimistööd kestsid kuni 2018. aasta veebruarini; vahepeal läksid tunnid edasi nii normaalselt kui võimalik. See oli kõigile väljakutsuv, pero vale la Pena!

Asukohad

  • Cartagena

    Cartagena, Colombia

    Küsimused