Keystone logo
© BIMM University
Edinburgh Napier University

Edinburgh Napier University

Edinburgh Napier University

Sissejuhatus

Oleme uhked, et oleme erinevuste loojate kodu – ettevõtlik ja uuenduslik kogukond, mis on rahvusvaheliselt tuntud ja millel on ületamatu õpilaste õppimiskogemus.

Rohkem kui 300 bakalaureuse- ja magistriõppekursusega ning peaaegu 20 000 üliõpilast enam kui 140 riigist, kes õpivad Edinburghi ülikoolilinnakus, veebis ja partnerülikoolides üle maailma, pakume kiiresti muutuvas maailmas sisukat, erinevusi loovat haridust ja teadustööd.

Tulevikku mõtleva institutsioonina pakume erakordset karjääri nii professionaalsete teenindajate rollis töötavatele kolleegidele kui ka maailmatasemel teadus- ja haridustöötajatele.

Toetame ambitsioone, tunnustame saavutusi ja julgustame innovatsiooni kõigis oma inimestes. Olenemata teie rollist, Edinburgh Napieris töötamine on väljaspool tööd, see on tulevik, mis on täis edusamme ja tasusid.

Suurepärane asukoht

Meil on Edinburghis kolm ülikoolilinnakut, mis pakuvad täiustatud võimalusi õppimiseks, õpetamiseks ja uurimistööks. Edinburgh Napier asub ikoonilises jõukas linnas ja vapustavas, ambitsioonikas ja tulevikku vaatavas riigis ning on suurepärane koht elamiseks, töötamiseks ja õppimiseks.Akadeemiline ja teadustöö tipptase Edinburgh Napier koosneb viiest rahvusvahelise fookusega koolist, millest igaüks on pühendunud meie akadeemilise maine kasvatamisele, suurepärase isikupärastatud õpilaskogemuse pakkumisele ning innovatsiooni, ettevõtluse ja kodakondsuse loomisele.

Väärtused ja strateegia

"Meie visioon on veenev – olla ettevõtlik ja uuendusmeelne kogukond, mis on rahvusvaheliselt tuntud ja millel on ületamatu õpilaste õppimiskogemus."
Professor Andrea Nolan, direktor ja asekantsler

Keskkonnasäästlikkus

People and Planet University League 2021 andis Edinburgh Napieri ülikooli keskkonnasäästlikkuse ja eetika parimaks ülikooliks Šotimaal & 2022. Siit saate teada, mida me teeme, et saavutada 2030. aastaks oma tegevuses süsiniku netosisaldus null.

Meie ajalugu

Nüüd, kus elab üle 19 500 õpilase enam kui 140 riigist, võtsime 1964. aastal esmakordselt vastu 800 õpilast Napieri tehnikakolledžis. Meie lugu ulatub aga tagasi John Napieri, hiilgava 16. sajandi matemaatiku ja filosoofi aegadesse, kelle järgi me oma nime võtsime. .

Ülikooli omadused

Meil on Edinburghis kolm ülikoolilinnakut, mis pakuvad nüüdisaegseid õppe- ja uurimisvõimalusi. Kõik need on ühistranspordiga hõlpsasti ligipääsetavad ja koduks mitmekesistele rahvusvahelistele ja koostööd tegevatele kogukondadele.

Craiglockharti ülikoolilinnak

Ärikooli koduks olev Craiglockharti ülikoolilinnak ühendab vana ja uue. Ahvatleval territooriumil, kust avaneb vaade Edinburghile, on 200- ja 400-kohalised loengusaalid ning keele- ja multimeediumilaborid.

Merchistoni ülikoolilinnak

Inseneri- ja ehitatud keskkonna-, andmetöötlus- ja loomemajanduse üliõpilased asuvad Merchistonis. Siit leiate Jack Kilby arvutuskeskuse, Edinburgh Napieri üliõpilaste ühingu, arvutimängude labori, uudistetoimetuse, tele-, raadio- ja fotostuudiod ning helikindlad tööstusstandarditele vastavad muusikastuudiod.

Sighthilli ülikoolilinnak

Meie Sighthilli ülikoolilinnak teenindab enam kui 5000 rakendusteaduste kooli ning tervishoiu ja sotsiaalhoolekande kooli õpilast ja töötajat. Rajatiste hulka kuuluvad elutruud haiglapalatid, kliiniliste oskuste komplekt, sporditeaduslikud laborid ja meie [EN]GAGE spordikeskus.

[EN]GAGE

[EN]GAGE on meie tipptasemel spordirajatis, mis on avatud kõigile. Jõusaali, renditava spordisaali ja treeningtundidega kõigis meie ülikoolilinnakutes pakume värsket, kosutavat ja lõbusat treeningkogemust.

Šotimaa ekraaniakadeemia

Screen Academy Scotland on Edinburgh Napier University ja Edinburghi kunstikolledži koostöö. See pakub täielikke tootmis- ja järeltootmisvõimalusi, sealhulgas linastusruume, Avid Media Composeri komplekte, Pro Tooli komplekte, dubleerimiskomplekti ja ajakohaseid kaameraseadmeid.

Koha rentimine

Meie ülikoolilinnakud on saadaval pulmade, koosolekute ja ettevõtete ürituste korraldamiseks. Pakume ka suvemajutust ja juurdepääsu spetsialiseeritud, tööstusstandarditele vastavatele seadmetele.

Raamatukogud ja pärandikogud

Meie kolm raamatukogu pakuvad miljoneid veebiressursse, raamatuid ja mugavaid õppimiskohti – arvutid, laenutatavad sülearvutid ja ööpäevaringne juurdepääs. Meie silmapaistvad pärandikogud uurivad, selgitavad ja tegelevad Edinburghi ja kaugema kultuurilooga.

  Viisanõuded

  Kui tulete Edinburgh Napier University õppima väljaspool Euroopa Liitu (EL), Euroopa Majanduspiirkonda (EMP) või Šveitsi, peate tavaliselt hankima viisa. Võtke ühendust viisamenetluse või programmisisese toe saamiseks, kui olete üliõpilane.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Meil on saadaval mitmesuguseid stipendiume, stipendiume ja stipendiume, et toetada teie õpinguid Edinburgh Napier University . Sõltuvalt konkreetse auhinna abikõlblikkuse kriteeriumidest saavad nad rahastada elamiskulusid, lapsehoolduskulusid, õppemaksu või konkreetset projekti, mis on kasulik teie akadeemilisele ja isiklikule arengule.

  Praegune üliõpilane?

  Praegused üliõpilased saavad juurdepääsu mitmesugustele toetustele Šoti rahastamisnõukogult, ülikoolide rahastamiselt ja heategevuslikelt annetajatelt.

  Edetabelid

  Edinburgh Napier on Šotimaa kaasaegne ülikool nr 1 (THE World University Rankings 2024). Samuti on meid valitud neljal aastal järjest (NSS 2020, 2021, 2022 ja 2023) Edinburghi ülikooli number 1 ülikool üliõpilaste üldise rahulolu poolest ning oleme Šoti kaasaegne ülikool teadustöö võimsuse ja teadustöö mõju poolest (REF 2021). Oleme ka 5 parimat Ühendkuningriigi kaasaegset ülikooli karjäärivõimaluste jaoks (Guardian University Guide 2024).

  Why study at Edinburgh Napier University</p>

  Oleme ambitsioonikas, uuenduslik ja kaasav ülikool, mis asub Šotimaa elavas pealinnas. Kõik meie kursused on kavandatud koostöös ettevõtete ja tööstusega, et anda teile akadeemilised ja praktilised oskused edu saavutamiseks.

  • Oleme üliõpilaste rahulolu poolest Edinburghi ülikool number üks
  • Times/Sunday Times Good University Guide'is oleme Ühendkuningriigis kümne parima kaasaegse ülikooli seas
  • Oleme Ühendkuningriigis arvutiteaduse, kriminoloogia, inglise keele ja õenduse alal esikohal kaasaegne ülikool (ST GUG 2023)
  • Oleme Ühendkuningriigi moodsate ülikoolide viie parima hulgas: kommunikatsiooni- ja meediaõpingud, draama, tants ja kinemaatika. Samuti infosüsteemide ja juhtimise, õigusteaduse ja masinaehituse erialadele
  • Guardiani ülikooli juhend annab meile ka Ühendkuningriigi filmitootmise, fotograafia ja ajakirjanduse esiviisiku (GUG 2023)
  • Oleme rahvusvaheliselt tunnustatud: 2019. aasta QS Starsi rahvusvahelistes ülikoolide edetabelis tunnustati ametlikult meie õpetamise kvaliteeti, rahvusvahelistumist ja tööalast konkurentsivõimet – ülikool sai igas kategoorias viis tärni ja üldiselt neli tärni.
  • 2015. aastal pälvisme Queen's Anniversary Prize'i rahvusvaheliselt tunnustatud töö eest puidutehnika, säästva ehituse ja puiduteaduse vallas. See on Ühendkuningriigi kõrgharidussektori prestiižseim auhind teadustöö mõju eest ettevõtlusele, tööstusele, keskkonnale ja ühiskonnale nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. See oli meie tehnika- ja ehituskeskkonna kooli teine triumf pärast varasemat edu.
  • 95,7% meie bakalaureuseõppe üliõpilastest ja 96,7% meie magistriõppe üliõpilastest on 15 kuud pärast lõpetamist tööl või täiendõppes (HESA 2017/18)
  • Rohkem kui pooled meie uuringutest hinnati 2014. aasta teadusuuringute tipptaseme raamistikus (REF) kas "maailma juhtivaks" või "rahvusvaheliselt suurepäraseks".
  • Oleme toetanud enam kui 500 idufirmat ja Biggar Economicsi aruanne nimetas meid Šotimaa edukaimaks ülikooliks lõpetanud ettevõtete ja idufirmade jaoks.
  • 2014. aastal tähistasime õppimise 50. aastat, olles 1964. aastal avatud Napieri tehnikakolledžina
  • Meie Craiglockharti ülikoolilinnakus asub War Poets Collection, mis meenutab Siegfried Sassooni ja Wilfred Oweni teoseid, kes kohtusid seal Esimese maailmasõja ajal.
  • Mõned meie tuntud lõpetajad on BBC ringhäälinguorganisatsioon Catriona Shearer, fotograafid David Eustace ja Colin Baxter, Commonwealth Games hõbemedalist Lynsey Sharp ja filmirežissöör Lynne Ramsay

  </p>

  Edinburgh Napier valiti kõrghariduse Oscarite jagamisel kolmele auhinnale

  Laialdaselt "kõrghariduse Oscariks" tituleeritud THE Awards kogub sadu töid kogu Ühendkuningriigist ja Iiri Vabariigist ning tunnustab kõiki akadeemilisi ja professionaalseid teenuseid.

  Ühtegi Šoti ülikooli ei ole selle aasta väljaandes, mis hõlmab õppeaastat, valitud rohkemate kategooriate nimekirja, kusjuures Strathclyde'i ülikool saavutas samuti kolm noogutamist.

  Campus Life & Facilities

  Discover the life that awaits you as an Edinburgh Napier student

  Live and study in the beating heart of the Scottish capital, and revel in its pulsating nightlife. Develop your skills in world-class facilities, across three innovative campuses. Settle into your comfortable, stylish, and safe accommodation. Learn about our comprehensive student support.

  Juurdepääsetav

  We are committed to making our campuses accessible for all. Find out about our campus accessibility for disabled people, carers, and wheelchair users.

  Edinburgh Napier University’s official online shop for clothing and accessories

  We have a range of exciting products and designs that reflect the Napier energy and style. All profits generated will go back into the University to directly support our students through the hardship and scholarship funds.

  Accommodation

  Edinburgh Napier currently houses 1,240 students over three sites in and around the city centre. Our accommodation is affordable, modern and supported by a dedicated team of University staff.

  Asukohad

  • Edinburgh

   9 Sighthill Court, Edinburgh , EH11 4BN, Edinburgh

  Küsimused