We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Edith Cowan University Online

Edith Cowan University Online

Edith Cowan University Online

Sissejuhatus

Tipptasemel haridus teie käeulatuses

Mahutage oma elu ümber ja lõpetage varem meie paindlike ja juurdepääsetavate kiirendatud ja 100% veebipõhiste kraadiõppe kursustega.

Haridus, mis rikastab ühiskonda

Edith Cowani ülikool on noor ja edumeelne ülikool, millel on tugev maine tipptasemel õpetamise alal. Kvaliteedi õpetamise eest on meid 12 aastat järjest hinnatud maksimaalselt viie tärniga.

Meie maine õpetamiskvaliteedi ja õpilaskogemuse osas on üles ehitatud produktiivsetele suhetele, mis meil on õpilaste ning tööstuse, valitsuse, kogukondade ja meie vilistlastega; teadmiste jagamine kõigi huvides.

Meie algusest 1902. aastal Claremonti õpetajate kolledžina oleme olnud õpetajakoolituse esirinnas üle 100 aasta. Me asutasime ülikooli ülikoolina 1991. aastal, üliõpilased õppisid ülikoolilinnakus, veebis ja nüüd meie uues kiirendatud õppemudelis - ECU Accelerated Online. Täna on meil rohkem kui 30 000 bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilast ning peaaegu 5500 meie tudengit õpib veebis mingil määral.

ECU üliõpilased ja lõpetajad on ühed parimatest maailmas, paljud täidavad meie ühiskonnas olulist rolli. Nende silmapaistvaid saavutusi on tunnustatud kogu Austraalias ja rahvusvaheliselt auhindade, toetuste, stipendiumide ja auhindade kaudu.

Meie pärand ja väärtused

ECU on oma nime saanud Edith Dircksey Cowani järgi, kes on esimene naine, kes valiti Austraalia parlamendis. Tema elu oli pühendatud veendumusele, et haridus on ühiskonna kasvu, muutuste ja parema arengu võti. See juhib meie eesmärki muuta elusid ja rikastada ühiskonda hariduse ja teadusuuringute kaudu.

Kõike, mida me eküüdes teeme, toetavad meie väärtused:

 • Terviklikkus - eetiline, aus ja õiglane olemine
 • Austus - teiste arvamuste ja väärtuste arvestamine
 • Ratsionaalne uurimine - ajendatud tõenditest ja põhjendustest
 • Isiklik tipptase - kõrgeimate isiklike ja kutsestandardite demonstreerimine

Miks õppida ECU-s?

100% Online

Meie kursused toimuvad 100% veebis ilma ülikoolilinnaku kohustusteta ning on loodud juurdepääsetavaks ja hõlpsasti kasutatavaks, et saaksite tasakaalustada õpinguid oma töö- ja pereelu vahel.

Kiirendatud

Lõpetage ja edendage oma karjääri varem kui traditsioonilised osalise ajaga õppimise võimalused.Õpetamise kvaliteet

Hea ülikoolide juhendi poolt 13 aastat järjest õpetatud õppe kvaliteediklassi järgi viis tärni - see on ainus Austraalia avalik-õiguslik ülikool, mis on saavutanud õpetamiskvaliteedi järjepidevalt kõrge kinnituse.

Õpilase kogemus

Auhinnatud Austraalia üliõpilaskogemuse poolest kõrgeima reitinguga ülikoolina viis aastat järjest (õppimise ja õpetamise kvaliteedinäitajad, 2020).

Tudengite toetus

Saate oma õppejõududelt akadeemilist tuge ja tagasisidet, samuti pühendunud üliõpilaste edunõustajat, et toetada teid kõigi mitteakadeemiliste õppeküsimustega.

Saa spetsialistiks

Kasutage võimalust spetsialiseeruda oma huvivaldkonnale ja saada oma ala asjatundjaks.


ECU Online

Õppimine veebis

Kõik õpivad erinevalt

Teie jaoks parima õppemeetodi leidmine võib võtta aega. Võib-olla õpid tõhusamalt, kui jagate oma uuringu pigem pikkadeks seanssideks hammustussuurusteks tükkideks. Samuti saate oma õppe planeerida aju jaoks kõige sobivamal ajal, olgu selleks varahommik või õhtul.

Valmistage ette ja planeerige

Planeerimine on kohustuslik, eriti tihedatel nädalatel. Füüsiline planeerija aitab teil kõike lühidalt näha. Kasulik on olulistele ressurssidele järjehoidjad lisada ja õpikud, veebiressursid ja märkmikud ette tellida, et enne alustamist veenduda, et olete võimalikult valmis. Kui teil on õpikuid, tellige need varakult ja leidke aega enne õppeperioodi algust õpikeskkonda sisselogimiseks, et teada saada, kuidas kõik töötab.

Rääkige sellest oma sõpradele ja perele

Teatage oma sõpradele ja pereliikmetele oma pühendumusest õppida. Kui olete teistele öelnud oma eesmärkidest, võivad nad aidata teid motiveerida ja see aitab teil vajadusel öelda hinnangu lõpuleviimiseks ka juhuslikule sotsiaalsele kaasamisele „ei”.

Võtke aeg maha, kui seda vajate

Uuringute kohaselt võiksid regulaarsed pausid õppimise ajal olla loovuse ja õppimise võti. Seisukohtade olemasolu paljude kohustuste tasakaalustamisel on oluline, kuna see aitab teil õpingute ajal keskenduda. Ükskõik, kas see on jalutuskäik, vestlus sõbraga või mõni treening, lähtestage ja laadige aeg maha.

Võtke ühendust oma õpilaste edunõustajaga

Küsimuste või muredega saate telefoni või e-posti teel pöörduda oma pühendatud õpilaste edunõustaja poole. Regulaarsed kontaktid oma edunõustajaga aitavad teid motiveerida. Kui teil on kunagi küsimusi, millele nad ei oska vastata, leiavad nad parima inimese, kes teid aidata. Pidage meeles, et veebis õppimine ei tähenda üksi õppimist.

Asukohad

 • Perth

  Perth, Austraalia

  • Mount Lawley

   Bradford Street,2, 6050, Mount Lawley

   • East Bunbury

    Robertson Drive,585, 6230, East Bunbury

    Küsimused