Keystone logo
Educons Univerzitet

Educons Univerzitet

Educons Univerzitet

Sissejuhatus

Educonsi ülikool teeb koostööd välismaiste kõrgkoolidega, mis aitavad kaasa teaduse ja akadeemilise hariduse arengule nii piirkondlikult kui ka rahvusvaheliselt. Alates asutamisest 2008. aastal on Educonsi ülikool täielikult pühendunud rahvusvahelise koostöö loomisele, edendamisele ja parendamisele oma partnerasutustega. Pidades silmas selle potentsiaali, kavatseb Educonsi ülikool järgmise viie aasta jooksul ( 2016–2020) jätkata maailmale avatuse traditsiooni, intensiivistada oma tegevust ja realiseerida seatud eesmärke, mille tulemuseks oleks edasine areng rahvusvahelisel areenil, eriti üliõpilaste, akadeemilise ja haldustöötajate vahetuse osas.

Educonsi ülikool koosneb 11 teaduskonnast, millest 8 on integreeritud ja 3 neist on juriidilise isiku staatus. Ülikooli integreeritud sektsioonis on 3500 üliõpilast, 134 töötajat, teadusuuringute keskus , 100 õppurite üliõpilasruum, kaasaegne biotehnoloogialabor, mis on volitatud toidu, põllumajandussaaduste ja loomse toidu analüüsimiseks (GMO analüüs ), samuti mulla, setete ja muda keemiliseks testimiseks.

Educonsi ülikooli missioon on pakkuda traditsioonilise ja uuendusliku hariduse funktsionaalset sünteesi , võimaldades selle üliõpilastel omandada rakendatavaid teadmisi ja kraadi tuleviku jaoks, mida tähistab globaalne ja multidistsiplinaarne lähenemine sotsiaalsetele protsessidele. Meie eesmärk on edendada oma õpilase loovust ja iseseisvust, ettevõtlikkust, innovaatilist mõtlemist, uut lähenemist probleemide lahendamisele ja uurimistööle suunatud mõtteviisi.

Meie tulevikunägemus põhineb asjaolul, et Kagu- ja Ida-Euroopa piirkonna ühiskonnad on muutuste keskel ning reformi- ja üleminekuprotsessis demokraatlikule kodanikuühiskonnale, mille aluseks on õigusriik ja turumajandus, kus domineerivad eraomand .

Asukohad

  • Sremska Kamenica

    Vojvode Putnika,87, 21208, Sremska Kamenica

    Küsimused