Keystone logo
EGADE Business School Magister ärijuhtimises
EGADE Business School

Magister ärijuhtimises

Monterrey, Mehhiko

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Sissejuhatus

Alustage oma karjääri konkurentsieelisega

Igal noorel professionaalil, olenemata tema akadeemilisest taustast, on algusest peale võimalus oma karjääri kiirendada.

Ärijuhtimise magistrikraad on intensiivne programm, mille eesmärk on aidata teil oma potentsiaali täielikult realiseerida vaid ühe aasta jooksul. Kiirendage oma karjääri oskuste ja tööriistadega, mis aitavad teil silma paista ja midagi muuta.

Uuenduslik lähenemine

Avage oma potentsiaal selle programmide segavormingu kaudu, mis sisaldab häirivaid metoodikaid ja tehnikaid, nagu ümberpööratud klassiruumid, simulaatorid ja spetsiaalsed töötoad.

Hankige silmapaistvaid kogemusi

Testige oma juhtimis- ja juhtimisoskusi ettevõtte projekti kaudu, kus teie ja teie meeskond peate pakkuma lahendusi tõelistele väljakutsetele, millega juhtiv ettevõte silmitsi seisab.

Ülemaailmsed klassikaaslased

Kasvage koostööpõhises ja rahvusvahelises keskkonnas koos kõrgelt motiveeritud kaaslastega kogu maailmast.

EGADE Bootcamps

Osale intensiivsetes koolitusprogrammides, kus arendad digiajastule keskendunud pädevusi, nagu kodeerimine, kasutajakogemus, tulevikumõtlemine, innovatsioon ja ettevõtlikkus.

Laiendage oma kogemusi

MBM-iga liitudes on teil võimalus omandada topeltkraad, õppides täiendava aasta mainekas rahvusvahelises koolis, näiteks Yale School of Managementis.

GNAM: globaalne haare

Strateegiliste suhete loomine erinevate professionaalsete juhtidega on professionaalseks kasvuks hädavajalik. EGADE Business School kui maailma mõjukaima ärikoolide võrgustiku asutajaliige pakub teile mitmeid võimalusi oma võrgustiku tugevdamiseks algusest peale.

Kiirendatud kasv

Õpilasena EGADE Business School on teil juurdepääs lisahüvedele, nagu 360º juhtimisoskuste hindamine, samuti juhendamis- ja karjääriplaneerimisteenused.

Juhtiv programm Mehhikos ja Ladina-Ameerikas kolmandat aastat järjest

Laiendage oma silmaringi ärijuhtimise magistrikraadiga Mehhikos ja Ladina-Ameerikas 3. aastat järjest, QS Business Masters Rankings: Management 2023 järgi maailmas 46. kohal ja tööalase konkurentsivõime alal 31. kohal, samuti Mehhikos ja 1. kohal. Ladina-Ameerika ja 13. kohal kogu maailmas, vastavalt Eduniversali parimate magistriõppe ja magistriõppe edetabeli 2021. aasta edetabelile, 100 parima kategooria – Juhtimine.

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Õppekava

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused