Keystone logo
© Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior
Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Sissejuhatus

Egas Moniz on hästi tunnustatud oma tipptaseme ja innovatsiooni eest kõrghariduse valdkonnas. Olles sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2008, keskendume tervishoiutöötajate koolitamisele, olles sotsiaalse vastutuse keskus, mis on tervishoiuteenuste osutamise kaudu tugevalt juurdunud kohalikku kogukonda.

Egas Monizi viimaste aastate teadustulemused, mis puudutavad teadustoodangu mahtu, mõju ja kvaliteeti, patenditaotluste ja teadustöö poolt saadud tsitaatide arvu, lehekülgede arvu Internetis ning tagasilinkide ja mainimiste arvu sotsiaalvõrgustikes, viisid meid selleni, et 1. koht eraasutuste seas Portugalis, SCIMAGO edetabelis.

Egas Monizi rahvusvaheliste üliõpilaste arv kasvab ja nad pole mitte ainult Euroopa, vaid ka Aasia, Ladina-Ameerika, Lähis-Ida ja Aafrika õpilased. Lisaks välisüliõpilaste võõrustamisele on Egas Moniz investeerinud õppejõudude rahvusvahelistumisse, palkades rahvusvahelisi professoreid nii bakalaureuse- kui ka magistriõppesse. Meie tegevust toetab üle 400 kõrgelt kvalifitseeritud professori.

Meie nägemus rahvusvahelistumisest põhineb tahtel olla rahvusvahelises kõrghariduses asjakohane jõud. Meie ülikoolilinnakus asuv kõrgkvaliteetne ja suurepäraste mugavustega ülikooli elukoht tagab, et meie asutus suudab pakkuda kõiki välisüliõpilase arendamiseks vajalikke tingimusi.

Tervishoiuteenuste osutamisel tõstame esile nii ülikoolilinnakus asuvat hambakliinikut ja veterinaarkliinikut kui ka Almada ülikooli kliinikut, Setúbali ülikooli kliinikut ja Sesimbra hooldekodu. Kõiki neid vahendeid kasutatakse õpilase õppimise oluliseks parandamiseks ja mitmete koolisisese õpetamise, uurimistöö, simulatsiooni ja kliiniliste oskuste laborite täiendamiseks, samuti kõikidele välistele rajatistele, kus meie õpilased käivad töökeskkonnas harjutamas.

Meie õppekavades on kaasaegsed pedagoogilised metoodikad, milles õpilased osalevad aktiivselt oma õppimises. Meie pedagoogilist ettepanekut toetavad kõik kaasaegsed saadaolevad e-õppe vahendid nii õppimiseks kui hindamiseks.

Meie pedagoogiline ettepanek, kuigi nõudlik, sisaldab töö- ja eraelu tasakaalus hoidmist, vaba aja austamist ja õppekavade rikastamise väärtustamist erinevates valdkondades, võimaldades seeläbi tulevastel spetsialistidel arenenud oskuste ja tundlikkusega, omandada pingevabas ja tervislikus keskkonnas.

Täname teid juba ette usalduse eest ja ootame teid külla.

Ülikooli omadused

Need kaks asutust asuvad ülikoolilinnakus, millel on umbes 5 hektarit Monte de Caparicas (Almada volikogu), pakuvad laia ja mitmekesist valikut bakalaureuse-, magistrikraadi, integreeritud magistrikraadi, kraadiõppe kraadi ja spetsialiseerumist tervisevaldkonnale. ja kohtuekspertiisi. Meil on ligikaudu 2500 õpilast ja 200 õpetajat. Investeering meie õppejõudude kvaliteeti ja kvalifikatsiooni, samuti ruumidesse ja mugavustesse on näha EGAS MONIZi lõpetanute oskuste tasemes.

EGAS MONIZ tegeleb pidevalt kõigi vajalike vahendite kättesaadavaks tegemisega õpetajate ja õpilaste hea soorituse jaoks ning võtame selle enda otseseks kohustuseks. Nii saame tõsta kooliedukust ja lõpetajate tööalast konkurentsivõimet. Sellel tasemel võime mainida näiteks raamatukogu ja paljusid teenuseid, mida see kasutajatele pakub, aga ka Office for Insertion in Active Life – GIVA.

Üliõpilaste mugavuse ja heaolu tagavad ülikoolilinnakus pakutavate tugiteenuste kvaliteet, nagu toitlustuskohvikud, mänguväljak, jõusaal, meelelahutus- ja vaba aja veetmise alad, koopiakeskus, raamatupood, üliõpilasseltside ruumid, samuti meditsiinilise ja psühholoogilise abina. EGAS MONIZil on ülikoolilinnakus ka 211 toaga ülikooli elukoht üliõpilastele, kes ei ela läheduses.

Oma missiooni ja visiooni kaudu tugineb EGAS MONIZ lisaks õpilaste õpetamise ja õppimise elemendile veel kahel põhisambal:

 • Teadmiste edendamine teadusuuringute, arendustegevuse ja innovatsiooni kaudu oma Egas Monizi interdistsiplinaarses uurimiskeskuses (CiiEM).
 • Olles ühendusega kogukonnaga oma teadmiste rakendamise ja ülikoolide teadustöö, tervishoiuteenuste ja muu kaudu, tihedas liigenduses oma kraadidega.

  Sisseastumised

  Õpilaste iseloomustused

  Asukohad

  • Monte de Caparica

   Campus Universitário, 2829-511, Monte de Caparica

   Küsimused