Keystone logo
© EIGSI
EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

Sissejuhatus

EIGSI La Rochelle on bakalaureusekraadi järgne üldine insenerikool.

Kool pakub teaduslikku, humanistlikku koolitust, mis kannab tehnilist oskusteavet ja juhindub otsustavalt ettevõtete sotsiaalsest, keskkonna- ja majandusmõõtmest.

1901. aastal Pariisis asutatud EIGSI on üks vanimaid insenerikoole Prantsusmaal.

Õpilaste edu meie missioonide keskmes

Õpilaste edu on meie ambitsioonide peamine eesmärk. EIGSI-s on inseneriõppijad aktiivse pedagoogika keskmes ja osalevad täielikult oma professionaalse projekti koostamisel õpetajameeskondade abiga kogu personaliseeritud kursuse vältel.

EIGSI lõpetajad saavutavad edu kõigis erialavaldkondades tänu mitmekülgsele profiilile, mis võimaldab neil omada ettevõtetele soovitud isiklikke oskusi, nagu agility, kuulamine, juhtimine, kriitiline mõtlemine ja suhtlemine.

EIGSI La Rochelle: võidukas valik

EIGSI La Rochelle, mis põhineb viiel põhiväärtusel, peab väga oluliseks lähedust oma inseneritudengitega ja nende igapäevast tuge õpingutes.

Tõepoolest, EIGSI on loonud uuenduslikud süsteemid, et toetada oma õpilasi kogu nende õpingute vältel. Selle süsteemi keskmes on inimsuhted, isiklik areng, stressi juhtimine ja avatus teistele. Kursuse lõpus saavad õpilased seega teha teadlikke erialaseid valikuid eetiliselt.

EIGSI valimine tähendab soodsa valiku tegemist. See eelis tuleneb erakordsest õppekeskkonnast, õppetöö kvaliteedist ja EIGSI haridusprojektist. See eelis on tingitud ka koolitusest, mis toetab õpilast tema erialase projekti koostamisel, ja tööturul, mis otsib EIGSI-s koolitatud üldinsenere.

Kool pöördus otsustavalt rahvusvahelise poole

EIGSI on juhtiv rahvusvaheline kool. Kool on selles aspektis regulaarselt Prantsusmaa parimate insenerikoolide seas. EIGSI pakub üle maailma 45 kahe kraadiõppe kursust ja õpetab oma koolis kaheksat keelt (jaapani, hiina, portugali, itaalia, araabia, saksa, hispaania ja inglise keelt).

Avatus ja kultuuridevaheline kogemus on rahvusvahelisel tööturul kõrgelt hinnatud omadused.

Avatud uste päevad

Avasta EIGSI 28. jaanuaril ja 4. märtsil 2023

Asukohad

  • La Rochelle

    26 rue de Vaux de Foletier, 17041, La Rochelle

Programmid

Küsimused