Keystone logo
Eindhoven University of Technology

Eindhoven University of Technology

Eindhoven University of Technology

Sissejuhatus

Eindhoven University of Technology (TU / e) on inseneriteadusele spetsialiseerunud teadusülikool

  • teadus: ühiskonna põhiliste ühiskondlike probleemide lahendamine ning heaolu ja heaolu suurendamine, keskendudes energia, tervise ja aruka liikuvuse strateegilistele valdkondadele
  • teadustöö tööstusele: tehnoloogilise innovatsiooni arendamine koostöös tööstusega
  • teadus teadusele: inseneriteaduste edusammud tipptasemel teadusuuringute tuumikutes ja innovatsioon hariduses

Suurepärane haridus

Me näeme, et meie kohustus on koolitada insenere, et neil oleks kindel teaduslik alus ja teaduslik sügavus. Neil on ka vajalikud oskused, et edukalt õitseda sotsiaalsetes sektorites ja funktsioonides. Bakalaureuse- ja kõrgkoolid Tulevikku silmas pidades on TU / e alustanud olulist haridusreformi. Bakalaureuse- ja magistriõppe programmid jäävad aga alles bakalaureuse- ja kõrgkoolis. Õpilastele antakse rohkem vabadust ja nad saavad isegi valida laiapõhjalise programmi ühiskonnale orienteeritud teemadel või valida väga spetsialiseeritud teadusprogrammi.

Kvaliteetsed teadusuuringud

Kõrgkvaliteetsete teadusuuringutega aitab ülikool kaasa tehnikateaduste arengule ja seega tehnoloogiliste uuenduste arengule. Keskendume valdkondadele, kus osaleme rahvusvahelises teadusringkonnas. See võib mängida olulist rolli. TU / e tahab anda olulise tõuke teadmistemahukale tööstusele ja teistele kõrge või kiiresti areneva tehnoloogia intensiivsusega sotsiaalvaldkondadele. Seda kinnitab meie pingeread; me oleme ülemaailmne # 1 teadusülikool tööstuskoostöös ja top 75 inseneriteaduses

Teadmiste väärtustamine

TU / e keskendub teadmiste väärtustamisele: uurimistulemused tõlgitakse edukaks uuenduseks ja on aluseks uute toodete, protsesside ja ettevõtete loomisele. Me julgustame üliõpilasi ja töötajaid otsima ettevõtlust.

Missioon TU / e

Selle profiiliga on TU / e ise juhtiv, rahvusvaheline inseneriteaduses

Edetabelid

Oleme Timesi Higher Educationi edetabeli järgi maailmas esikohal teadusülikool tööstuse koostöö alal ning 75 parimat inseneri ja tehnoloogia alal.

Asukohad

  • Eindhoven

    Eindhoven University of Technology P.O. Box 513

    Küsimused