Keystone logo
EIT RawMaterials Academy - RaMES

EIT RawMaterials Academy - RaMES

EIT RawMaterials Academy - RaMES

Sissejuhatus

Meie kaasaegne elustiil toetub toorainele. Alates meie raudteeinfrastruktuuri rauast ja terasest kuni kulla ja hõbedani nutitelefonide vooluringides: tooraine on kõikjal. Isegi kliimaneutraalsele tulevikule üleminek nõuab elektrisõidukite jaoks koobaltit, laetavate akude jaoks liitiumi, fotogalvaaniliste ja päikesepaneelide jaoks räni ning taastuvenergiat tootvate tuuleturbiinide jaoks haruldasi muldmetalli elemente.

Kuna maailm muutub väiksemaks ja hüperühendatumaks, pole ühiskonna mõju Maale kunagi olnud nähtavam. Nüüd on selge, et peame üle minema ringmajandusele, et kasutada Maa piiratud ressursse vastutustundlikult. Kuid mida saab üks inimene aidata? Rohkem kui arvate! Tõelised muutused nõuavad julgust, uuenduslikku mõtlemist ja kollektiivset tegutsemist – sama oskuste kogumit, mida EIT RawMaterials Academy - RaMES otsib tulevastelt õpilastelt. Kas olete valmis kaevandama oma toores talenti, aitama kujundada ringikujulisemat ja rohelisemat majandust ning looma jätkusuutlikke lahendusi homseks?

Mida me õpilastele pakume?

EIT RawMaterials Academy - RaMES pakub õpilastele ainulaadset võimalust õppida dünaamilises keskkonnas, keskendudes reaalsetele väljakutsetele. Euroopa Liidu asutuse EIT (European Institute of Innovation and Technology) poolt välja antud EIT Label on kvaliteedisertifikaat, mis antakse ainult suurepärastele magistri- ja doktoriõppe õppekavadele.

EIT-märgistatud programmi õpilasena alates EIT RawMaterials Academy - RaMESsaate olla osa Euroopa suurimast toorainevõrgustikust, millel on rohkem kui 120 põhi- ja assotsieerunud partnerit ning 180 projektipartnerit, sealhulgas kõrghariduse spetsialistid, teadlased ja valdkonnaeksperdid üle 20 Euroopa riigi. EIT Labeli üliõpilasena oodatakse teid sellesse võrgustikku ning aitate kaasa EIT RawMaterialsi eesmärkidele leida uusi, uuenduslikke lahendusi, et tagada tooraine jätkusuutlik tarnimine kogu väärtusahela ulatuses: alates uurimisest, kaevandamisest ja kaevandamisest, mineraalide töötlemisele, ringlussevõtule ja liikumisele ringmajanduse suunas. EIT RawMaterialsi eesmärk on varustada Euroopa uue põlvkonna novaatorid materjalilahenduste kavandamiseks ja tarnimiseks vajaliku ettevõtliku mõtteviisiga. Samuti saate võimaluse teha rahvusvahelist koostööd ja töötada välja jätkusuutlikke lahendusi pakiliste majandus-, keskkonna- ja ühiskondlike probleemide lahendamiseks. Ja kaua pärast kooli lõpetamist saate EIT RawMaterials Alumni kaudu ühenduses püsida.

Mida oodata?

 • Lõputöö praktikakohad juhtivates Euroopa ettevõtetes
 • EIT RawMaterials Alumni kogukonna liikmelisus
 • "Tegemise teel õppimine" väljakutsepõhiste kursustega, mis keskenduvad päriselu probleemidele
 • Õppereisid ja innovaatiliste ettevõtete ja tööstusobjektide külastused
 • Põnevad uued õppimisviisid: veebikursused, virtuaalne ja liitreaalsus ning MOOC-id
 • Kursused, mille eesmärk on arendada idufirmade ideid kiirendite ja inkubaatoritega
 • Ettevõtlikkusele ja innovatsioonioskustele pühendatud kursuse moodulid
 • EIT RawMaterials Innovatsiooni toetus: äriplaanide konkursid, innovatsiooni alglaagrid, idurahastus
 • Toorainevaldkonna asjatundlikkus – terviklik arusaam kogu tooraine väärtusahelast
 • EIT RawMaterialsi suvekoolid ja interdistsiplinaarsed kursused
 • Euroopa mobiilsus – uuring vähemalt kahes Euroopa riigis

Eksklusiivsed tegevused ja tugi EIT-märgisega üliõpilastele

EIT-märgisega magistriprogrammides osalevad üliõpilased domeenis EIT RawMaterials Academy - RaMES saavad hulga lisavõimalusi oma innovatsiooni- ja ettevõtlusoskuste suurendamiseks, toorainesektori võrgustiku kasvatamiseks ja edu saavutamiseks vajalike kogemuste omandamiseks.

Need eksklusiivsed üritused toovad kokku EIT-märgisega õpilased üle kogu meistrikooli ja moodustavad teie jagatud õpikogemuse aluse, muutes teid EIT toorainete kogukonna täisliikmeks.

Asukohad

 • Bologna

  Via Zamboni,33, 40126, Bologna

  • Trondheim

   Høgskoleringen,1, 7034, Trondheim

   Küsimused