Keystone logo
EIT RawMaterials Academy - RaVeN

EIT RawMaterials Academy - RaVeN

EIT RawMaterials Academy - RaVeN

Sissejuhatus

Meie kaasaegne elustiil toetub toorainele. Alates meie raudteeinfrastruktuuri rauast ja terasest kuni kulla ja hõbedani nutitelefonide ahelates: toorainet on kõikjal. Isegi kliimaneutraalsele tulevikule üleminek nõuab elektrisõidukite jaoks koobaltit, laetavate akude jaoks liitiumi, fotogalvaaniliste ja päikesepaneelide jaoks räni ning taastuvenergiat tootvate tuuleturbiinide jaoks haruldasi muldmetalli elemente.

Kuna maailm muutub väiksemaks ja hüperühendatumaks, pole ühiskonna mõju Maale kunagi olnud nähtavam. Nüüd on selge, et peame üle minema ringmajandusele, et kasutada Maa piiratud ressursse vastutustundlikult. Kuid mida saab üks inimene aidata? Rohkem kui arvate! Tõelised muutused nõuavad julgust, uuenduslikku mõtlemist ja kollektiivset tegutsemist – sama oskuste kogumit, mida EIT RawMaterials Academy - RaVeN otsib tulevastelt tudengitelt. Kas olete valmis kaevandama oma toores talenti, aitama kujundada rohelisemat ringmajandust ja looma jätkusuutlikke lahendusi homseks?

Mida me õpilastele pakume?

EIT RawMaterials Academy - RaVeN pakub tudengitele ainulaadset võimalust õppida dünaamilises keskkonnas, keskendudes reaalsetele väljakutsetele. Euroopa Liidu asutuse EIT (European Institute of Innovation and Technology) poolt välja antud EIT Label on kvaliteedisertifikaat, mis antakse ainult suurepärastele magistri- ja doktoriõppe õppekavadele.

EIT RawMaterials Academy - RaVeN EIT-märgistatud programmi õpilasena saate olla osa Euroopa suurimast toorainevõrgustikust, kus on rohkem kui 120 põhi- ja assotsieerunud partnerit ning 180 projektipartnerit, sealhulgas kõrgharidusega seotud spetsialistid, teadlased ja tööstus. eksperdid enam kui 20 Euroopa riigist. EIT Labeli üliõpilasena oodatakse teid sellesse võrgustikku ning aitate kaasa EIT RawMaterialsi eesmärkidele leida uusi, uuenduslikke lahendusi, et tagada tooraine jätkusuutlik tarnimine kogu väärtusahela ulatuses: alates uurimisest, kaevandamisest ja kaevandamisest, mineraalide töötlemisele, ringlussevõtule ja liikumisele ringmajanduse suunas. EIT RawMaterialsi eesmärk on varustada Euroopa uue põlvkonna novaatorid materjalilahenduste kavandamiseks ja tarnimiseks vajaliku ettevõtliku mõtteviisiga. Samuti saate võimaluse teha rahvusvahelist koostööd ja töötada välja jätkusuutlikke lahendusi pakiliste majandus-, keskkonna- ja ühiskondlike probleemide lahendamiseks. Ja kaua pärast kooli lõpetamist saate EIT RawMaterials Alumni kaudu ühenduses püsida.

Mida oodata?

 • Thesis internatuuri paigutused juhtivates Euroopa ettevõtetes
 • EIT RawMaterials Alumni kogukonna liikmelisus
 • „Tegutsedes õppimine“ väljakutsepõhiste kursustega, mis keskenduvad tegeliku elu probleemidele
 • Õppereisid ja uudsete ettevõtete ning tööstusobjektide külastused
 • Põnevad uued õppimisviisid: veebikursused, virtuaalne ja liitreaalsus ning MOOC-id
 • Kursused, mis on mõeldud idufirmade ideede kasvatamiseks kiirendite ja inkubaatoritega
 • Ettevõtlusele ja innovatsioonioskustele pühendatud kursusemoodulid
 • EIT RawMaterials Innovatsiooni toetus: äriplaanide konkursid, innovatsiooni alglaagrid, idurahastus
 • Ekspertiisid toorainete valdkonnas - terviklik arusaam kogu tooraine väärtusahelast
 • EIT RawMaterials suvekoolid ja interdistsiplinaarsed kursused
 • Euroopa mobiilsus – uuring vähemalt kahes Euroopa riigis

Eksklusiivsed tegevused ja tugi EIT-märgisega õpilastele

EIT RawMaterials Academy - RaVeN raames EIT-märgisega magistriprogrammides õppivad üliõpilased saavad hulga lisavõimalusi oma innovatsiooni- ja ettevõtlusoskuste suurendamiseks, toorainesektori võrgustiku kasvatamiseks ja edu saavutamiseks vajalike kogemuste omandamiseks.

Need eksklusiivsed üritused toovad kokku EIT-märgisega üliõpilasi kogu magistrikoolist ja moodustavad teie jagatud õpikogemuste aluse, muutes teid EIT RawMaterialsi kogukonna täisliikmeks.

Osalevad ülikoolid

 • AGH UST, Krakov, Poola
 • TLÜ Freiberg, Saksamaa

Asukohad

 • Kraków

  aleja Adama Mickiewicza,30, 30-059, Kraków

  • Freiberg

   Akademiestraße,6, 09599, Freiberg

   Küsimused