Keystone logo
EIT Urban Mobility Master School MSc äritehnika linnaliikluses
EIT Urban Mobility Master School

MSc äritehnika linnaliikluses

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

15 Apr 2025

01 Sep 2025

EUR 4000 / per year *

Ülikoolilinnakus

* EL-i/EMP-välise riigi kodanik: 16000 EUR | EL/EMP riigi või Šveitsi kodanik: 4000 EUR

Sissejuhatus

Miks õppida EIT Urban Mobility Master School linnaliikluse äritehnikat?

Maailmas, kus linnastumine on tõusuteel ja jätkusuutlikkus on ülimalt tähtis, on nõudlus linnalise liikumiskeskkonna uuenduslike lahenduste järele suurem kui kunagi varem. Programm Business Engineering in Urban Mobility pakub ümberkujundavat õppimiskogemust, et saada liidriks ühes 21. sajandi kõige kriitilisemas ja dünaamilisemas valdkonnas. Eelkõige keskendub programm kontseptuaalsete teadmiste, meetodite ja projektipõhiste kogemuste pakkumisele ärimudelite uuendamisel ja ümberkujundamisel linnalise liikumiskeskkonna kontekstis. Reguleerimisala on interdistsiplinaarne ja hõlmab kõiki linna- ja piirkondlikke transpordiliike isiklikuks reisimiseks, samuti kaupu ja logistikat. Programm annab arusaama äriperspektiividest areneval linnalise liikumiskeskkonna maastikul, kuidas kujundada kasutajakeskseid ja jätkusuutlikke lahendusi, mis suurendavad linnalise liikumiskeskkonna kogemust ning kuidas saab andmete võimsust kasutada teadlike otsuste tegemiseks linnaliiklussüsteemide optimeerimisel ja tarneahelad. Programmi interdistsiplinaarse lähenemisviisi kaudu saavad õpilased tervikliku arusaama tehnoloogiast, mis on segatud ulatuslike pädevustega juhtimise valdkonnas.

Kus saab linnaliikluses äritehnikat õppida?

Õpilased alustavad programmi Saksamaal Braunschweigi tehnikaülikoolis ja lõpetavad programmi Kataloonia polütehnilises ülikoolis Hispaanias (üliõpilased peavad 1. ja 2. aastaks õppima teises ülikoolis):

  • Braunschweigi Tehnikaülikool – Braunschweig, Saksamaa
  • Kataloonia polütehniline ülikool (UPC) – Barcelona, Hispaania

Kuidas programm on üles ehitatud?

Kõik EIT Urban Mobility Master School programmid järgivad sama skeemi:

  • Üliõpilased õpivad igal aastal kahes erinevas ülikoolis - sisenemisülikoolis ja väljumisülikoolis. Kõik võimalused asuvad linnalise liikumiskeskkonna valdkonnas Euroopa juhtivas ülikoolis.
  • Lõpetajad saavad mõlemast ülikoolist kaks ametlikult tunnustatud magistrikraadi. Lisaks on programm loodud nii, et õpilased saaksid omandada Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi tunnistuse.*
  • Esimese aasta õpingute ajal tutvustatakse õpilastele innovatsiooni ja ettevõtlust ning nad osalevad laiendatud väljakutse projektis. Sama aasta jooksul omandavad õpilased olulised tehnilised oskused linnaliikluse väljakutsetega töötamiseks.
  • Esimese ja teise aasta vahel osalevad õpilased suvekoolis, rakendades uusi oskusi kahes erinevas Euroopa linnas.
  • Teisel aastal valivad tudengid mitme erialasema kursuse hulgast nii tehnilise sisu kui ka innovatsiooni ja ettevõtluse vallas. Õpilased osalevad ka lühemas väljakutseprojektis, mis hõlmab praktikat linnalise liikumiskeskkonna väljakutsetega tegelevas ettevõttes või organisatsioonis. Oma kraadi lõpetamiseks teevad õpilased teisel aastal iseseisva magistritöö, ühendades ja demonstreerides oma tehnilisi ja ettevõtlusoskusi.

Teil on nii avalikus kui ka erasektoris lai valik karjäärivõimalusi ning ettevõtlusalane oskusteave oma ettevõtte loomiseks või rangete uuringute läbiviimiseks.

186904_programme-structure-simple_00-1-2.png

Kus ma saan linnaliikluses äritehnoloogiat õppida?

Linnaliikluse äritehnoloogia programmi jaoks saadaolevad ülikoolid on**:

  • Braunschweigi tehnikaülikool, Saksamaa – esimene aasta
  • UPC Barcelona Tech, Hispaania – teine aasta


EIT linnalise liikuvuse partnerülikoolid


202581_Websitelogos.png


Taotluste kuupäevad ja tähtajad

Kandideerimine on hetkel avatud!

1. periood
15. november 2023–31. jaanuar 2024

--> Soovitame mitte-EL/EAA taotlejatel kandideerida 1. perioodil, et anda piisavalt aega viisaga seotud protsesside korraldamiseks.

2. periood
1. veebruar 2024–15. aprill 2024

Vaata meie programmi veebiseminari!

Meistrikooli büroo korraldab magistriprogrammide veebiseminare, kus potentsiaalsed kandidaadid saavad vestelda programmijuhtide ja ülikoolide esindajatega; vestelge praeguste õpilastega ja saate vastused kõigile nende küsimustele!

Kui soovite saada kutset osaleda meie järgmisel veebiseminaril, täitke see vorm .


Tutvuge meie õpilastega

https://www.eiturbanmobility.eu/meet-our-students/


Õppige koos meiega ja alustage oma maailma muutmise teekonda, luues paremaid ja elamisväärsemaid jätkusuutlikke linnu.

190000_CombinationEU1vertical_1.jpg

Ideaalsed õpilased

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Liituge meie otseprogrammi veebiseminariga!

Õppekava

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Õpilaste iseloomustused

Kooli kohta

Küsimused