Keystone logo
© Carrianna Field
El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

Sissejuhatus

ICEXi-CECO: Seoses rahvusvahelise koolituse

Keskus Majandus- ja Commercial Uuringud, praegu ICEXi Hispaania eksport ja investeeringud, EPE, MP, loodi ärikool 1976 koolitus vahend Hispaania majanduslik ja kaubanduslik manustamist ja oma pika ajaloo on olid muu hulgas patroonid, avaliku sihtasutus, et erinevate ministeeriumide nagu tööstuse, energeetika ja turismi ning majandus ja konkurentsivõime ja muudele üksustele, nagu nõukogu Kaubandus- ja ICEXi.

Kuna jaanuar 2015 ICEXi Hispaania ekspordi ja investeerimise EPE, MP integreeritud tegevuse keskus Majandus- ja Commercial Uuringud uueks koolitus Division (Mis hõlmab nii tegevust ICEXi-CECO nagu Unity Fellowship ICEXi), soodustades seega teket inimkapitali rahvusvahelistumise Hispaania majandusele ja edendada koolitust avaliku halduse, juhid ja juhtide ettevõtjatele, äriühingutele ja muud avaliku või erasektori üksuste, samuti noored, kes soovivad arendada tulevikus elukutse seotud rahvusvahelise majandusega.
Teised institutsioonid nagu Hispaania Rahvusvahelise Koostöö Agentuur, Välisministeerium, ülikoolid, ettevõtete ühendused, ühendused eksportijate, konsultandid jne ... nad on tihedas kontaktis ICEXi-CECO, seotud partnerluslepingute väljatöötamise tegevuste ja programmide vastastikku kasulik .

Alates selle loomisest on moodustatud rohkem kui 20000 õpilast ja jätkub täna sepistamise professionaalne liidrid majanduslik ja kaubanduslik juhtimine avaliku sektori ja ettevõtteid. Ainult eelmise aasta keskel on andnud rohkem kui 9000 tundi koolitust enam kui 2000 õpilast.

Nende aastate jooksul on meie õpilased rahvusvahelistumise programmi on integreeritud nii juhid kõige aktiivsem Hispaania ettevõtted rahvusvaheliselt. Nad on ka läbi meie klassiruumides välisüliõpilaste alates rohkem kui 70 riigisPeamiselt arendamine või uued liituvad maailmamajanduses, Hispaania huvitatud kogemuste jagamine rahvusvahelistumist.

Rangus ja innovatsiooni

ICEXi-CECO programmide iseloomustab nende akadeemilise ranguseOma uuenduslike ja tipptasemel sisu, alati kohandada uue koolituse nõudmised dünaamiline ja muutuvas keskkonnas samuti rakendada ülimalt praktiline ja osalusdemokraatia metoodika, analüüsides tegelikku juhtumiuuringud ja arengu õpilaste suuremates programme, projekte ettevõtete rahvusvahelistumise.

Eesmärk ICEXi-CECO ei lihtsalt edastada teadmisi, vaid aidata õpilastel arendada oma võimeid.

Selleks, tema õpetamise meetod põhineb tõhus kombinatsioon teooria ja praktika, mis aitab õpilastel otsuste tegemisel oma tööelu. Õppeprotsessis on aktiivne osalemine õpilast, õppimise meetodeid, oskusi ja strateegiaid, mis hiljem rakendada oma tuleviku positsioone.

Center programmid on pidevalt laienev erinevates valdkondades ja eriti küsimustes, mis on seotud äri rahvusvahelistumine ja rahvusvahelise majanduse.

Järelikult on ka laiendamiseks pakkumise, otsin lähenemine programmide erivajadustele ettevõtted ja institutsioonid, tuleb üksikasjalikult analüüsida, et tagada tõhus ja järeleproovitud koolitustegevuse kaudu range kontrollisüsteem kvaliteeti.

Kõrgelt kvalifitseeritud õpetajad

Kahtlemata üks peamisi sihtasutuse vara on tema õppejõud, mis sisaldab palju parimaid juhtide ja spetsialistide õpetamise kutsumus ja kasutamise nii ärimaailmas ja majanduse ja kaubanduse Administration.

ICEXi-CECO on direktorid iga oma programme ja ligi 200 õpetajat määratud erinevate kursuste ja seminaride kõik kõrgeim õpetaja kvalifikatsioon. Nad on ülikooli professorid, insenerid, juhid ja ettevõtete panganduse, kõrgemad ametnikud State Administration, psühholoogid, juristid, majandusteadlased, kohtunike, maksunõunikud konsultandid ja eksperdid turunduse ja rahvusvahelise rahanduse jne

Teaduskonna liitub tema professionaalne väärtus tunnustatud tõestatud õpetamise kogemus keskuses ja teiste akadeemiliste foorumites.

ICEXi-CECO online

ICEXi-CECO on kaasaegne Virtual Campus kasutatakse alusena õpetamine online ja segatud kursused ja toetust klassiruumis kursused.

On-line metotolodía kohta ICEXi-CECO põhineb väga lähedal üliõpilane juhendaja mudelLubades pidevat vastastikmõju õpetaja ja õpilase ja õpilaste koos, õppimisvõime üheskoos ja hõlbustades teadmiste on ehitatud mitte ainult teoreetilisi teadmisi, kuid suhtlust üliõpilaste ja juhendaja ekspert.

E-õppe platvormi kasutada ICEXi-CECO ja toetab õpetamist Internetis on kõige kasutatakse kogu maailmas: Moodle. Üle 2,5 miljoni kursused ja 30 miljonit kasutajat on kasutusel paljudes ülikoolides, ärikoolides ja ettevõtted päevas ja kõrge rahulolu.

Asukohad

  • Madrid

    Avda. Cardenal Herrera Oria 378, Edificio A Acceso por Puerta de Alumnos, 28035, Madrid

Küsimused