Keystone logo
© eLearning Academy for Communication GmbH
eLearning Academy for Communication GmbH

eLearning Academy for Communication GmbH

eLearning Academy for Communication GmbH

Sissejuhatus

Meie nägemus

Kaasaegsed, juurdepääsetavad ja personaalse juhendamisega e-õppe õppeprogrammid kõigile inimestele – see on see, mida oleme eLearning Academy for Communicationiga püüdnud alates selle asutamisest 2016. aastal.

Seame uued standardid mitte ainult sisu osas turunduskommunikatsiooni, meedia ja ärivaldkonnas, vaid ka digihariduse turul rakendamise osas.

Pakume Sulle praktikale orienteeritud akadeemilisi kõrgetasemelisi kursusi koos akrediteeritud magistrikraadiga. Fookuses on arusaadav ja multimeediapõhine sisu, mida saab õppida ajast ja kohast sõltumatult: individuaalseks õpitempos koos personaalse tagasisidega, pidevalt arenevate teemade ja õppesisuga ning akadeemilise refleksiooniga.

Meie missioon

Teie edu on meie jaoks isiklik mure. eLearning Academy for Communication võimaldab seega individuaalset õppimist ajahetkel – millal ja kus soovid – pädeva akadeemilise ettevõtte ja selle partneritega. Nii aitame kaasa Sinu haridusele, koolitusele, ametialasele jõustamisele ja eneseteostusele.

Kuidas see kõik algas

2016. aastal langes e-õppe akadeemia asutajate sülle. Prof (FH) dr Silvia Ettl-Huber ja prof (FH) dr Michael Roither on tegelikult kaks hõivatud Burgenlandi rakenduskõrgkooli professorit. Mõlemad olid varem töötanud Austrias Kremsi Doonau ülikoolis ja mõlemad olid tol ajal kaugõppe osas endiselt skeptilised.

Need kaks juhtusid segaõppeuuringuga, milles vaadeldi programme, mis põhinevad õpilastele õppematerjalide saatmisel, ja mõlemad tegid huvitava tähelepaneku. Keskmiselt said suurema osakaaluga kaugõppes töötanud õpilased lõpueksamitel veidi paremaid hindeid kui silmast-silma programmide õpilased. See pani nad mõtlema. Ühtäkki tundus loogiline, et järjepidevalt kasvav, uuenev ja multimeediapõhine õppesisu tagab ühtlase õppekvaliteedi. Kaugõpe pakub eelkõige laiaulatuslikku õppeainete rida.

Kus on mõte, seal leitakse peagi ka tee. Austria juhtimisinstituut FH Burgenlandis lasi asutajatel oma ideed lõpuni teostada ja nii ehitasid nad täielikult kaugõppel põhineva õppekursuse. Salajaste koostisosadega rikastatud asutajad toovad kaasa aastakümnete pikkuse osalise tööajaga hariduse ja koolituse kogemuse.

e-õppe akadeemia meetod

178471_image.png

Lõpuks ometi stressivaba õpe koos individuaalse toega!

Hirm klassikaliste eksamiolukordade ees, vastumeelsus rühmatöö suhtes, kus ülesannete koordineerimine kulutab rohkem energiat kui ülesannete ise tegemine, võimatute ajakavade mäletamine kohustusliku silmast silma õppimise tõttu ja praktilise asjakohasuse puudumine – need on vaid mõned asjad, millega õpilased silmitsi seista ei taha.

E-õppe Akadeemias õppimine tähendab: meeldivat viisi aja ja kohast sõltumatult personaalse tagasisidega edastamiseks, ressursse säästvat õppeprogrammi ilma reisiaegade ja reisikuludeta, kursusi moodulijuhtidega, kellel on tihedad sidemed töömaailmaga, kindlat baasi. teadmised, mille eeliseks on ühtlane kvaliteet, kombineerituna ajakohaste juhtumitega ja teadmiste muutmisega kompetentsiks.

Mõnikord nimetame seda e-õppe akadeemia meetodiks ja täiustame seda pidevalt, et teenindada meie lemmikvaldkondi: kommunikatsioon, turundus, müük ja juhtimine.

Magistriprogrammid

eLearning Academy for Communication pakub osakoormusega kaugõppeprogrammina turunduskommunikatsiooni magistrikraadi kolmel erialal ja kahes keeles kommunikatsiooni, turunduse, müügi ja juhtimise valdkondades.

Kursused on suunatud neile, kes soovivad

 • suurendada oma karjäärivõimalusi turunduses, omandades magistrikraadi,
 • praktikutele, kes soovivad oma teadmisi teaduslikult põhjendada,
 • ja turunduskommunikatsiooni karjäärimuutjate juures.

Kaugõppeprogramm on 100% veebis. Korraldate oma õpinguid kuni magistrikraadini täiesti ajast ja kohast sõltumatult meie pädeva õppenõustamismeeskonna toel Anria Brandstätteri juhtimisel. Ei mingeid kohalolekufaase, kohalolekunõudeid ega fikseeritud eksamikuupäevi – õpid millal ja kus tahad. Multimeediapõhised õppematerjalid, pidevad enesekontrollid teadmiste ülevaatuste näol ja personaalne tagasiside praktikakohase moodulitöö kohta aitavad saavutada rahvusvaheliselt tunnustatud tiitlit “Master of Arts”.

Eksamimeetodid

Selle osalise tööajaga magistriprogrammi 15 moodulist 14 mooduli paberitega läbite. Need on umbes 15-leheküljelised paberid eriülesannetega, mis ühendavad teooria praktikaga. Õigusmooduli täidate veebipõhise testiga. Igas moodulis testite pidevalt oma teadmisi integreeritud enesetestide abil. Enne moodulitöö esitamist peate need enesetestid positiivselt sooritama.

Õpingud lõpetad magistritööd kirjutades, esitledes ja kaitstes. Seda saate teha kohapeal või võrgus.

E-õppe Akadeemia akrediteerimine

Qualitätszertifikate der eLearning Academy for Communciation

Asukohad

 • Eisenstadt

  Thomas-Alva-Edison-Straße,2, 7000, Eisenstadt

  Programmid

   Asutus pakub ka:

   Küsimused