Keystone logo
Elon University

Elon University

Elon University

Sissejuhatus

Elon on valiv, keskmise suurusega eraülikool, mis on tuntud kui kaasatud ja kogemusliku õppe riiklik mudel. Õpilased teevad tihedat koostööd õppejõududega, kes on pühendunud suurepärasele õpetamisele ja stipendiumitele. Õppekava põhineb traditsioonilistel vabade kunstide ja teaduste alal ning seda täiendavad riiklikult akrediteeritud kutse- ja magistriõppe programmid.

Enne Eloni

Alamance'i maakonna piirkonnas asustasid kõigepealt siouani keelt kõnelevad põliselanike hõimud, kusjuures 1650. aastaks olid domineerivad Occaneechid. Euroopa maadeavastajad olid selles piirkonnas 1600. aastate lõpus ja inglased väitsid esimesi maismaad. Põhja-Carolina osariik küsis selle piirkonna kinnisvara 1818. aastal ülevaataja Hugh Mulhollani jaoks. 1889. aastal andsid või müüsid mitmed Alamance'i maakonna veskiomanikud ja põllumehed maad maatükid lähedalasuva Grahami asemele uue Eloni nime kandva õppeasutuse jaoks. Kolledž.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Elon

    Campus Drive,50, 27244, Elon

    Küsimused