Keystone logo
Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Sissejuhatus

Tere tulemast TEI Ida-Makedoonia ja Traakia (ΤΕΙ ΑΜΘ)

TEI Ida-Makedoonia ja Traakia (ΤΕΙ ΑΜΘ) 1976. aastal loodi nime all TEI Kavala. Käesolev vorm on tingitud institutsioonilisi reforme ja muutusi. Esiteks avatakse Center for Technical Education (KATE), üks aasta pärast Center for Technical Training (Katee) ja 1983 Tehnoloogilised Educational Institute (TEI). 2001. Tehnoloogilised Educational Institute (TEI) ja alates 2007. aastast ka kõrgkooli (HEI).

Esialgu (1976-1983), Kate / Katee oli kuus osakonda, mida tänapäeval tuntakse iidsete osakonnad TEI. Aastal 1985 asutas esimese lisas TEI Draama, kus ta elama osakonna metsanduse ja looduskeskkonna Management, kuid mis käivitati 1986. aastal. Samal aastal asutati ja ärijuhtimises, mis liitus Majanduse ja Juhtimise Kool (GFS).

Ajal 1999-2007 4 enama osakonna lisati TEI AMTH tuntud laienemine struktuuriüksus. Operatsiooniga teise osakonna Draama, et maastikuarhitektuuri (2003), loodi ja 3. Matemaatika TEI AMTH nimega School of Põllumajanduse Technology (STEG).

Aastal 2009 asutati kolmanda Draama osakonna Enology osakond, mis ei kuulu STEG kuid tegutseb iseseisva osakonna kuni seadustaks School of Põllumajanduse Technology ja toiduainete tehnoloogia ja toitumise, kus teaduse kuulub.

Praegune hoone TEI Ida-Makedoonia ja Traakia on kardioidmikrofonid hoone võrratu vaade valdkonnas lahte Kavala. Selle ehitus algas aastal 1983 ja lõpuks alistus 1995. Kompleks (campus) kulub pindala 132,000 m2 kaanega 36.000 m2, millest 11000 m2 on klassiruumid, 11,000 m2 töökojad (TOL ja remont), 11,000 m2 on kolm ühiselamute võimsusega 450 voodikohta ja 3000 m2 on hoone raamatukogu.

ΤΕΙ ΑΜΘ tegutses kuus erinevat kraadiõppe programme (PSP). Välja arvatud uusim osakonnad TEI Ida-Makedoonia ja Traakia, Enoloogia ja maastikuarhitektuuri, mille puhul vahetu väljastamise presidendi dekreetide (PD) kõik teised osakonnad on Tööalaste õigusi.

ΤΕΙ ΑΜΘ on esikümnesse 16 TEI ja 28. hulgast 82 ülikoolides ja kolledžites riigis. Maailma edetabel on aasta esimesel poolel (positsioon 5264) 12.000 parimaid ülikoole maailmas. Mõõtmine (metoodika) on kooskõlas Cybermetrics Lab näitajad, eelkõige seotud tootmise ja akadeemilise avaldamist teadustulemuste.

Õppeprotsessi juures ΤΕΙ ΑΜΘ poolt läbiviidud õpetamise õppejõud (püsiv), mis on hierarhiliselt jaotatud 4 klassi: a) Professor b) Dotsent, c) abiprofessor ja d) lektor. Liikmed OP abistavad nende töös teadus- ja Laboratory Associates (ajutine), laborist tehnikute ja administraatorite.

ΤΕΙ ΑΜΘ annab eriti suurt tähtsust teadusuuringute ja innovatsiooni. Selle eesmärk on luua kindel kord teadusliku tipptaseme kõigil akadeemilise toimimist. Sel eesmärgil on TEI AMTH avaldab kaks ajakirja inglise keeles.

Oluline institutsiooniline vahend, mis ühendab akadeemilise personali ΤΕΙ ΑΜΘ teadusuuringute ja innovatsiooni on Ida-Makedoonia ja Traakia Tehnoloogilised Research Center (TRC-AMG). Keskus asutati aastal 2004 ja on eraõiguslik üksus (eraõiguslikud isikud), ning tegutseb seitsmes valdkonnas: a) Kiirgus b) Kütus, c) Marmor, d) New tootearenduse, e) Marketing f) Arvuti ja g) Keskkond.

Asukohad

  • Greece Online

    St. Lucas, Kavala

Küsimused