Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Sissejuhatus

Tipptasemel traditsiooni laiendamine

Kõik algas 1925. aastal Embry-Riddle Company asutamisega Ohio osariigis Cincinnati asuvas Lunkeni lennujaamas. Seejärel, järgmisel kevadel, avas ettevõte Embry-Riddle'i lennunduskooli. Lennuettevõtte pilootide koolitamise lihtsa plaanina sai see 1970. aastal usaldusväärseks ülikooliks. Täna tegutseb Embry-Riddle Worldwide ülikoolilinnas ülemaailmselt tunnustatud õppesüsteem, mis kasutab veebis ja näost näkku juhendamist, ning haridusvõimaluste võrgustik, mis on loodud toetada üliõpilaste edasijõudmist USA-s, kogu maailmas ja nüüd ka Singapuris.

Embry-Riddle Aeronautical University pakub partnerlusprogrammide kaudu kraadiõppe programme Singapuris. Koostöös Singapuri Lennuakadeemiaga (SAA) pakub Embry-Riddle osalise tööajaga segatud tarne kraadiõppe programme spetsiaalselt töötavatele spetsialistidele. Meie uusim partnerlus ERC instituudiga võimaldab Embry-Riddle'il pakkuda osalise tööajaga ja täistööajaga bakalaureuse kraadi üliõpilastele, kes soovivad teenida bakalaureusekraadi nii töötamise ajal kui ka enne tööjõule sisenemist. Partnerlus ERC instituudiga võimaldab ka Embry-Riddle'il tuua ümbritseva piirkonna rahvusvahelisi üliõpilasi Singapuri kraadini.

Maailma vanima ja suurima lennundusele ja kosmosesse spetsialiseerunud ülikooli Embry-Riddle Aeronautical University prestiižile annavad meie partnerlussuhted Singapuris üliõpilastele sama kvaliteediga hariduse, mida saaksite ühes meie välismaal asuvas ülikoolilinnas.

Embry-Riddle Asia missiooni avaldus:„Laiendada Embry-Riddle'i aeronautikaülikooli võimalust pakkuda kõrgharidust ja teadusuuringuid lennunduses ja kosmosevaldkonnas Aasia Vaikse ookeani piirkonna olulistes riikides“

Administreerimine

Kui Embry-Riddle'i aeronautikaülikool otsustas asutada kohaloleku Aasias, oli Singapur loogiline valik. Tihedate Ameerika sidemete ja haridusele toetava keskkonna abil oli Singapur meie esimese Aasia ülikoolilinnaku atraktiivne paik. Singapuris elab mitmekesine töökate andekate inimeste kogukond, mis on täpselt see, mida ülikool vajab, et säilitada pühendumus haridusalasele tipptasemele. Haldusbürood toetavad ülikooli missiooni, pakkudes ulatuslikke teenuseid ülikooli sidusrühmadele ja laiemale üldsusele.

Embry-Riddle Aeronautical University, Asia Ltd.

Embry-Riddle Aeronautical University Asia Ltd. on Embry-Riddle Aeronautical University, Incorporatedi (ERAU, Inc.) 100% -line tütarettevõte. Ettevõtet juhib ERAU Inc. nimel direktorite nõukogu, mille eesistujaks on ERAU ülemaailmse ülikoolilinnaku kantsler ning ametisse nimetatud liikmed nii ERAU Inc.-st kui ka ülemaailmsest ülikoolilinnakust koos Aasia juhiga, kes on ex officio liige .

Direktorite nõukogu missioon on tagada, et ERAU Asia tegevus oleks kooskõlas Ameerika Ühendriikide ja Singapuri seadustega, säilitada Lõuna-Kolledžite ja Koolide Assotsiatsiooni (SACS), asjakohaste kohalike omavalitsuste akrediteerimisstandardid ja säilitada oma äritegevus. vastavalt oma põhikirjale vastavalt Singapuri äriühingute seadusele, CAP 50.

Haridus väljaspool klassiruumi

Embry-Riddle'i aeronautikaülikooli teaduskonnad on rohkem kui koolitajad. Neid ühendab kirg lennunduse ja kosmose alal, mis ulatub klassiruumist kaugemale. Paljud neist töötavad päeva jooksul täistööajaga tööstuses ja jagavad teiega rikkalikke reaalainete kogemusi. Nad edendavad partnerlust teiste spetsialistide ja globaalsete ettevõtetega, et olla kursis viimaste suundumustega tööstuses ja tagada, et õppekava vastab tööandjate vajadustele.

Paljud Singapuris Embry-Riddle'i kursusi õpetavatest õppejõududest lendatakse õpetama USA-st. Ka osa meie täiskohaga õppejõude Ameerika Ühendriikidest elab Singapuris kaheaastase rotatsiooni käigus läbi Singapuri.

Teaduskonnaliikmetel, kes elavad Singapuri piirkonnas, on endiselt sarnane taust meie Ameerika Ühendriikide teaduskonnaga, kuna neil on olnud sama kõrge kvalifikatsiooniga haridus ja samad volikirjad, olles veetnud piisavalt aega õppimiseks, töötamiseks ja elamiseks Ameerika Ühendriikides.

Partnerlused

Embry-Riddle Asia on innukas, et ta on esindatud Singapuris, millest on kiiresti saanud ülemaailmne lennunduse sõlmpunkt. Koostöös piirkondlike ülikoolide ja lennundushariduse andmise võtmeisikutega on Embry-Riddle innukas andma oma panuse talentide ja tööjõu kogumi loomisel, mis on vajalik Singapuri lennunduse ja kosmosevaldkonna katapulteerimiseks uuele tasemele. Ja nende partnerluste kaudu suudame pakkuda teile ülemaailmselt tuntud haridust, ilma et peaksite klasse välismaale viima. Ükskõik, kas osalete segatud kohaletoimetamise kursustel või klassisisestes õppeprogrammides, saate sama Embry-Riddle'i diplomi, mis antakse meie mõnes teises ülemaailmses või USA-s.

Embry-Riddle Aeronautical University Asia","author_url":"","source":"Embry-Riddle Aeronautical University Asia"}" alt="133642_17979-20200327-105301-ERAU_17.jpg" />

133642_17979-20200327-105301-ERAU_17.jpg
Embry-Riddle Aeronautical University Asia / Embry-Riddle Aeronautical University Asia


Akrediteerimine

Embry-Riddle'i aeronautikaülikool - sealhulgas Daytona Beachi ülikoolilinnak, Prescotti ülikoolilinnak ja ülemaailmne ülikoolilinnak - on akrediteeritud kolledžite ja koolide lõunaelamute liidu lõunaosakonna kolledžite komisjoni poolt, et anda kraadi kaastöötaja, küpsustunnistuse, magistri- ja doktoritasemel. Embry-Riddle'i aeronavigatsiooni ülikooli akrediteerimise küsimuste saamiseks pöörduge kolledžite komisjoni poole telefonil 1866 Southern Lane, Decatur, GA 30033-4097 või helistage telefonil +1 404-679-4500. Embry-Riddle Aeronautical University - Asia on osa Embry-Riddle Worldwide ülikoolilinnakust.

Embry-Riddle'i aeronautikaülikoolil on Singapuri kraadiprogrammide läbiviimiseks heaks kiitnud Lõuna kolledžite ja koolide liit ning ka asjaomased kohalikud omavalitsused. Aasias õppivad üliõpilased omandavad sama kvalifikatsiooni kui meie ülikoolilinnakud Ameerika Ühendriikides.

Miks õppida Singapuris?

Lisaks sellele, et Singapur on ülemaailmne lennunduse sõlmpunkt, on see ka üks maailma kõige kosmopoliitilisemaid linnu, kus põnev segu kultuuridest ja eluviisidest loob enneolematu elukvaliteedi. Embry-Riddle'i õpilaste jaoks on linn ise nende õpikogemuses peamine osa.

Singapuri ideaalne asukoht teeb sellest ka suurepärase aluse piirkonna reisimiseks. Hiina, Vietnam, Kambodža, Tai või India (kui nimetada mõnda) on vaid mõne lühikese lennutunni kaugusel.

Asukohad

  • Singapore

    Bukit Timah Road,75 #02-01/02 Boon Siew Building, 229833, Singapore

Küsimused