Keystone logo
Emirates College for Advanced Education

Emirates College for Advanced Education

Emirates College for Advanced Education

Sissejuhatus

Emirates College for Advanced haridus (ECAE) on koduks pühendatud õpetaja ettevalmistamise programmi ja kooli arengu keskus. ECAE on Abu Dhabi valitsus kõrghariduse instituut liitunud Abu Dhabi Haridus Nõukogu (ADEC). Kolledž asutati pakkuda ja kraadiõppesse Degree samuti professionaalse arengu olevate sõidukite pedagooge on mängima olulist rolli moderniseerimisele koolihariduse AÜE, ja pakkudes haridusuuringute lahendusi rahvas. Kolledž pakub praegu bakalaureusekraad programmi ja eristub ulatuslik praktika ja mentorluse võimalusi oma õpilastele. Keskmise õpet ECAE on inglise keel. ECAE laiendab oma bakalaureuse programmi, uute kraadiõppe programme ja täiendada oma teaduspotentsiaali.

ECAE jätkuvalt valmistada uue põlvkonna lõpetanud õpetajad ja haridusjuhid INSPIRE Empower ja õpetada.

Missioon, visioon ja eesmärgid

Nägemine

ECAE on maailmatasemel teadus-põhine College, kelle lõpetajad on tunnustatud transformational kasvatajad koolides AÜE ja mujal.

Missioon

Kolleegium koostab ja pidevalt parandada tasumata õpetajad ja haridusjuhid edastada majanduslike ja sotsiaalsete püüdluste Abu Dhabi ja Araabia Ühendemiraatides läbi teadus-põhine uuring.

Institutsionaalne Eesmärgid

Maine tipptasemele:

Töötada maine sihtpunkti valik kõrge saavutada õpilaste, kes soovivad saada õpetajate AÜE ja kõrge kvalifikatsiooniga ja kogenud riiklike ja rahvusvaheliste teaduskonna.

Student Focus:

Loo opilasekeskne soodustavas keskkonnas õpetamise ja õppimise toel akrediteeritud maailmatasemel õppekava ja õpilaste õpikeskkonna.

partnerlus:

Loo riigi ja rahvusvahelise partnerluse võimalused, mis suurendavad õpilase õppimise kogemus.

Uuring:

Loo ja edendada rahvusvaheliselt tunnustatud ja lugupeetud kultuuri uuringud; väljendab püüdu stipendiumi, innovatsiooni ja heade tavade, keskendudes eelkõige õpetamise ja õppimise kakskeelses kultuuri.

Ühenduse Engagement:

Osaleda huvirühmade ja laiema kogukonna tagada ECAE on hinnatud toetaja ja osaleja, elu AÜE.

Hinnang:

Luua Tippkeskus hindamine jooksul ECAE milles selged standardid potentsiaali õpilastel täita õppida kolleegiumis mõõdab õpitulemusi kogu emiraat; ja on aluseks litsentseerimise õpetajad toetavad professionaalse arengu programme.

Institutsionaalne tulemuslikkus:

Loo College hõlmav kohustus asutuse efektiivsust kõigis akadeemilise ja halduse ülesandeid.

Asukohad

  • Abu Dhabi

    Emirates College for Advanced Education P.O Box 126662 , , Abu Dhabi

Programmid

Küsimused