Keystone logo
Emmanuel College

Emmanuel College

Emmanuel College

Sissejuhatus

Emmanuel College - katoliku, ühishariduse, elukoha, vabade kunstide ja teaduste kolledž Bostonis - on harinud kriitilisi mõtlejaid, eetilisi otsustajaid ja kogukonnajuhte alates 1919. aastast.

Notre Dame de Namuri õed asutasid 1919. aastal esimese katoliikliku naiskolledžina Uus-Inglismaal. Emmanuel on tänapäeval koostöö-, elamukolledž, millel on 17 aakri suurune ülikoolilinnak Bostoni haridus-, teadus-, kultuuri- ja meditsiinikogukondade südames. Emmanuel võtab tööle üle 2000 üliõpilase, sealhulgas 1800 traditsioonilist bakalaureuseõppe üliõpilast 35 osariigist ja territooriumilt ning 42 riigist.

Emmanuel College ristuvad vabade kunstide ja teaduste innovatsioon ja tipptase kogemusliku õppimise võimalustega, sealhulgas üliõpilaste ja õppejõudude koostööga teadusuuringute ja stipendiumide alal; 100% praktikal osalemise määr; välismaal õppimise programmid; teenuseõpe; ja palju kaasõppekava tegevusi, mis edendavad seotust ja juhtimist. Kolledž pakub üle viie akadeemilise kooli enam kui 70 peamist alaealist, alaealist ja kontsentreerumist kunsti, humanitaarteaduste, teaduste, ettevõtluse, hariduse ja õenduse alal ning hariduse, õenduse ja juhtimise kraadiõppe programme.

Hariduskogemuse kõigis aspektides püüab Emmanuel pakkuda üliõpilastele võrreldamatu aluse elukestva tööalase konkurentsivõime saavutamiseks turul, mida iseloomustavad pidevad muutused. Nüüd teisel sajandil kinnitab kolledž pühendumust oma hariduslikule missioonile ja reaalsetele õppekogemustele kogu Bostonis ja mujalgi. Selle tulemusena jätkavad kolledži lõpetajad igal aastal magistrikraadi ja doktoriõppe programme mainekates ülikoolides ning ametikohtadel mitmesugustel kutsealadel.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Boston

    Fenway,400, 02115, Boston

    Küsimused