Keystone logo
© Carrianna Field
ENAE Business School

ENAE Business School

ENAE Business School

Sissejuhatus

Juhtiv ärikool

ENAE Business School usume hariduse jõusse elusid muuta ja edusamme juhtida. Meie Hispaanias Murcias asutatud asutusel on rikas ajalugu kvaliteetse ärihariduse pakkumisel kõikide elualade õpilastele.

Meie lähenemine ettevõtlusõppele on uuenduslik ja tulevikku vaatav. Püüame püsida tööstuse tipptasemel, kaasates oma õppekavasse uusimad uuringud ja tehnikad. Meie pühendunud õppejõud on oma valdkonna eksperdid ja on pühendunud võrratu õppimiskogemuse pakkumisele.

Oleme uhked ENAE mitmekesise ja elava kogukonna üle. Meie õpilased on pärit üle kogu maailma, tuues endaga kaasa hulgaliselt erinevaid vaatenurki ja kogemusi. See mitmekesisus rikastab õppimiskogemust ja aitab meie õpilastel arendada globaalset mõtteviisi.

121733_camera-coffee-composition-1509428.jpg

Missioon

ENAE Business School missioon on pakkuda kvaliteetset äriharidust, mis annab meie õpilastele võimaluse tänapäeva konkurentsitihedal globaalsel turul edu saavutada. Oleme pühendunud aitama oma õpilastel saavutada oma täielikku potentsiaali ning püüame edendada dünaamilist õpikeskkonda, mis julgustab uuendusi, loovust ja kriitilist mõtlemist.

Meie programmid on loodud selleks, et anda õpilastele oskused ja teadmised, mida nad vajavad oma valitud valdkondades silma paistmiseks, samas kui meie mitmekesine ja kaasav kogukond edendab globaalset kodakondsust ja kultuurilist mõistmist. Oma tipptasemel programmide ja pühendunud õppejõudude kaudu soovime aidata oma õpilastel saavutada oma täielikku potentsiaali ja saada oma valdkonna liidriteks.

ENAE-s pakume laia valikut kraadiõppe programme, alates magistriõppest kuni juhtimisprogrammideni, ning ka arvukalt professionaalseid arenguvõimalusi. Meie programmid on loodud selleks, et aidata õpilastel arendada oskusi ja teadmisi, mida nad vajavad tänapäeva konkurentsitihedas ärikeskkonnas edu saavutamiseks.

Ettevõtluses osalejate, üliõpilaste ja õppejõudude vaheline otsesuhtlus hõlbustab ettevõtlusele ja äriplaneerimisele keskendunud teadmiste arendamist, mis on kooskõlas meie organisatsioonide tegutsemise majandusliku, kultuurilise ja sotsiaalse kontekstiga.

Väärtused

Kõiges, mida teeme, juhindume oma pühendumusest tipptasemele ning meie põhiväärtustele, milleks on vastutus, ettevõtlik mõtteviis ja kaasatus. Oleme uhked, et oleme ärihariduse valdkonnas juhtiv asutus ja ootame jätkuvalt oma õpilastele karjääris edu saavutamiseks vajalike teadmiste ja oskuste pakkumist.

Vastutus

ENAE usub, et oluline on täita oma kohustusi õigesti ning teha õigesti vastavalt meie sotsiaalsele ja turuvastutusele. ENAE peab vastutust vooruseks, mida tuleb sisendada juhtidele ja spetsialistidele, et saavutada isiklik ja sotsiaalselt jätkusuutlik areng. Sotsiaalne ja individuaalne vastutus toob kaasa isikliku terviklikkuse nende jaoks, kes täidavad usinalt oma kohustusi. ENAE usub sidususse ja me ei õpeta seda, mis ei tööta selle peal, millesse me ei usu.

Ettevõtlik mõtteviis
ENAE toetab ja edendab tugevalt ettevõtlikkust. See vaim on innovatsiooni, alternatiivse mõtlemise ja väärtusloome otsimise otsuste tegemise keskmes. See väärtuse loomise ja riskide aktsepteerimise otsimine on meie ärikooli struktuuris.


Suurepärane
Meie hariduse nõuded ja rangus ei vastandu avatusele ja paindlikkusele uutele metoodilistele lähenemistele. ENAE Business School suhtlejad ühendavad ka hariduse andmise tipptaseme intellektuaalomandi austamise ja teabe vastutustundliku kasutamisega.

Kaasatus

Kultuurilise ja isikliku mitmekesisuse aktsepteerimine ja mõistmine on väga positiivne omadus ja tugevus, pealegi selles kasvavas integreeritud maailmas, kus inimeste, riikide ja kultuuride vahel on üha suurem seos.

121734_adult-beautiful-beauty-826349.jpg

Meie ülikoolilinnak

ENAE Business School asub Hispaanias Murcias Vahemere ranniku südames. Meie ülikoolilinnak asub elavas ja dünaamilises linnas, pakkudes meie õpilastele rikkalikku kultuurilist ja sotsiaalset kogemust.

Meie ülikoolilinnak on kaasaegne ja hästi varustatud, 2200 ruutmeetri suurune õpperuum, mis pakub õpilastele kõike, mida nad õpingutes edukaks peavad. Meie 10 klassiruumi ja 3 tööruumi on avarad ja mugavad ning meil on lai valik tipptasemel seadmeid, sealhulgas arvutilabor 31 täiustatud arvutitöökohaga, raamatukogu ja dokumentatsiooniruum.

Lisaks suurepärastele rajatistele ümbritseb meie ülikoolilinnakut ka kaunis looduskeskkond. Murcia on tuntud oma pehme kliima ja vapustavate maastike poolest ning meie ülikoolilinnak on Vahemerest ja lähedalasuvatest mägedest vaid lühikese vahemaa kaugusel. See annab meie õpilastele palju võimalusi nautida õues olemist ja kogeda piirkonna ilu.

Üldiselt on meie ülikoolilinnak suurepärane koht õppimiseks ja elamiseks, pakkudes meie õpilastele kõike, mida nad õpingutes edu saavutamiseks ja mitmekülgse ülikoolikogemuse nautimiseks vajavad.

121735_businessmen-businesspeople-businesswomen-1249158.jpg

Miks ENAE?

Järgmise põlvkonna ärijuhtide volitamine

ENAE Business School on juhtiv eraharidusasutus, mis edendab ettevõtluse arendamist rahvusvaheliselt.

Kasutades juhtumiuuringuid ja meie uuenduslikku ettevõttesimulaatorit, mis julgustab meeskonnatööd ja tutvustab osalejaid äritegevuses ees seisvate väljakutsetega, tagame oma õpilastele kvaliteetse, dünaamilise ja uuendusliku kraadiõppe.

Andekad õppejõud

ENAE Business School oleme uhked oma enam kui 250 pühendunud ja andeka õppejõu üle, kes moodustavad meie õppemeeskonna. Meie professorid on oma valdkonna eksperdid ja on pühendunud oma õpilastele enneolematu õppimiskogemuse pakkumisele.

Meie professorid on pärit laias valikus akadeemilisest ja professionaalsest taustast, tuues endaga kaasa hulgaliselt teadmisi ja kogemusi erinevatest kultuuri- ja ärikeskkondadest. See meie õppejõudude mitmekesisus aitab pakkuda meie õpilastele äriharidusele tõeliselt globaalset perspektiivi.

Professionaalse arengu võimaluste loomine


ENAE Business School oleme uhked oma tugevate sidemete üle ärimaailmaga. Rohkem kui 350 sidusettevõtet ja 500 ettevõtte värbajat usaldavad meid, et pakkuda oma töötajatele kvaliteetset äriharidust.

Lisaks teeme tihedat koostööd enam kui 300 ettevõtte ja muu asjakohase asutusega. See koostöö aitab meil arendada uuenduslikku ja tulevikku vaatavat lähenemist ettevõtlusõppele.

Pakume ka mitmesuguseid tugiteenuseid, mis aitavad meie õpilastel edu saavutada. Meie karjääriarenduse büroo annab juhiseid ja tuge, et aidata meie õpilastel leida praktikakohti ja töökogemust ning meil on kõrge tööhõive määr, 98% meie õpilastest leiab töö 12 kuu jooksul pärast kooli lõpetamist.

Rahvusvaheline kohalolek

ENAE Business School oleme uhked oma tugeva rahvusvahelise kohaloleku ning mitmekesise üliõpilaste ja õppejõudude kogukonna üle, mida see on aidanud meil üles ehitada. Meie asutus asub Hispaanias Murcias, kuid meie haare ulatub kaugelt meie ülikoolilinnaku piiridest, eriti USA-st, Euroopast ja Ladina-Ameerikast.

Meie rahvusvaheline kohalolek kajastub meie üliõpilaskonna mitmekesisuses. Meil on õpilasi kõikjalt maailmast, kes toovad endaga kaasa hulgaliselt erinevaid vaatenurki ja kogemusi. See mitmekesisus rikastab õppimiskogemust ja aitab meie õpilastel arendada globaalset mõtteviisi.

Lisaks mitmekülgsele üliõpilaskonnale oleme loonud ka partnerlussuhteid ja koostööd institutsioonide ja organisatsioonidega üle maailma. Need partnerlussuhted pakuvad meie õpilastele juurdepääsu paljudele välismaal õppimise võimalustele ja rahvusvahelistele praktikakohtadele, aidates neil omandada väärtuslikke kogemusi ja laiendada oma erialaseid võrgustikke.

ENAE Business School on suurepärane valik kõigile, kes soovivad omandada äriharidust. Pakume dünaamilist ja väljakutseid pakkuvat õpikeskkonda, mis aitab meie õpilastel arendada oskusi ja teadmisi, mida nad vajavad tänapäeva konkurentsitihedal globaalsel turul edu saavutamiseks.

Ülikooli omadused

Meie ülikoolilinnak asub elavas ja dünaamilises linnas, pakkudes meie õpilastele rikkalikku kultuurilist ja sotsiaalset kogemust.

Meie ülikoolilinnak on kaasaegne ja hästi varustatud, 2200 ruutmeetri suurune õpperuum, mis pakub õpilastele kõike, mida nad õpingutes edukaks peavad. Meie 10 klassiruumi ja 3 tööruumi on avarad ja mugavad ning meil on lai valik tipptasemel seadmeid, sealhulgas arvutilabor 31 täiustatud arvutitöökohaga, raamatukogu ja dokumentatsiooniruum.

Lisaks suurepärastele rajatistele ümbritseb meie ülikoolilinnakut ka kaunis looduskeskkond. Murcia on tuntud oma pehme kliima ja vapustavate maastike poolest ning meie ülikoolilinnak on Vahemerest ja lähedalasuvatest mägedest vaid lühikese vahemaa kaugusel. See annab meie õpilastele palju võimalusi nautida õues olemist ja kogeda piirkonna ilu.

Üldiselt on meie ülikoolilinnak suurepärane koht õppimiseks ja elamiseks, pakkudes meie õpilastele kõike, mida nad õpingutes edu saavutamiseks ja mitmekülgse ülikoolikogemuse nautimiseks vajavad.

  Sisseastumised

  Meie vastuvõtuprotsess on stressivaba. Pealegi ei pea te midagi maksma enne, kui teid pärast vestlust vastu võetakse.

  Kui olete tasunud 500 euro suuruse õppemaksu, saadame teile viisadokumendid 7 päeva jooksul. Lisaks saate lingi ja koodi tasuta viisakonsultatsiooniks meie viisanõustajatega.

  Pange tähele, et oleme määranud agendid ja esindajad paljudes riikides üle maailma. Palun konsulteerige oma üliõpilasnõustajaga.

  Edetabelid

  Õpilaste iseloomustused

  Asukohad

  • Murcia

   Edificio Enae Nº 13. Campus Universitario de Espinardo, Murcia, Spain, 30100, Murcia

   Küsimused