Keystone logo
© Carrianna Field
ENEB

ENEB

ENEB

Sissejuhatus

ENEB on 100% veebipõhise õpetamise ärikool, mis on spetsialiseerunud suure jõudlusega magistri- ja kraadiõppele, mis põhineb kaugõppe metoodikatel. ENEB juhib Hispaanias ja Ladina-Ameerikas mitmeid rahvusvahelisi võrdlusprogramme, koolitades tippjuhte kogu hispaaniakeelses kogukonnas.

Miks ENEB ?

Akadeemiline tipptase

ENEB on ärikool, mis on spetsialiseerunud kaugõppe metoodikatel põhinevale suure jõudlusega magistri- ja kraadiõppele. ENEB juhib Hispaanias ja Ladina-Ameerikas mitmeid rahvusvahelisi võrdlusprogramme, koolitades tippjuhte kogu hispaaniakeelses kogukonnas.

ENEB selle peakorter asub Barcelonas, mis on Londoni ja Pariisi järel Euroopa paremuselt kolmas ärilinn ning konsultatsioonifirma Cushman ja Wakefieldi koostatud EUROPEAN CITIES MONITOR aruande kohaselt ärikeskusena teisel kohal Euroopas.

Läbi virtuaalse ülikoolilinnaku ja meie 7/24 meetodi saadab ja nõustab teid pidevalt juhendajate meeskond, et teie õppimine oleks täielik ja saaks seeläbi lahendada kõik kahtlused või küsimused, mis võivad teie õpingute jooksul tekkida. Pakume teile paindlikke graafikuid, et saaksite ühendada oma õpingud isikliku ja tööalase tegevusega – õppesüsteemi, mis on täielikult kohandatud teie vajadustele. Õppemetoodikaga saad tutvuda siin.

Kõik magistri-, magistri- ja kõrghariduse kursused, mida ENEB õpetab, on akrediteeritud Isabel I ülikooli poolt, mis on kavandatud Euroopa kõrgharidusruumi raames, andes ECTS-i (Euroopa ainepunktide ülekandesüsteemi) ainepunkte kõigis kooli koolitusprogrammides, mis tagavad uuringute homogeensus ja kvaliteet.

Kvaliteedile ja tipptasemele pühendunud Barcelona European Business School on koos EAE ja IMF Business Schooliga pälvinud Cum Laude 2018 kvaliteedimärgi kui parim ärikool, mida oma üliõpilased hindavad. Lisaks on see saanud kõrgeima skooriga EFQM-i tipptunnistuse ja on Isabel I ülikooliga seotud keskus. ENEB on registreeritud tööstusministeeriumis ja teeb koostööd Barcelona Centre Universitariga.

Ajaleht El País avaldas hiljuti nimekirja parimatest Hispaanias asuvatest ärikoolidest, kus hinnatakse nende kvaliteeti. ENEB on esimesel kohal, andes sellele hinnangu 4,7 punkti 5-st, tunnustades seega tema prestiiži ja kvaliteeti juhtiva ärikoolina selles sektoris. Lisaks sellele on see ka finantsajalehe Financial Magazine reitingus kui Hispaania paremuselt teine ärikool, samuti parimate rahvusvaheliste ärikoolide edetabelis Club MBA ja Hispaanias kolmandal kohal veebipõhises MBA portaalis.

Rahvusvaheline tegelane

ENEB on ülemaailmne ja rahvusvaheline ärikool, mis on suunatud ettevõtete juhtide ja ärivaldkonna ekspertide koolitamisele, pakkudes võimalust õppida nii hispaania kui ka portugali keeles. Barcelona European Business School pakub laias valikus magistri- ja kraadiõppe programme juhtimistööriistu ja -oskusi, mis on vajalikud mis tahes juhtimisosakonna edukaks juhtimiseks ettevõtetes. Financial Timesi sõnul on EMBA või MBA omamisel otsene mõju karjääri edenemisele ja palgale. Protseduuride hõlbustamiseks võivad kõik ELi mittekuuluvad õpilased taotleda kõikide kooli väljastatud haldusdokumentide apostillimist.

Kolmekordne kraad

Ettevõttes ENEB ei ole me pühendunud ainult teoreetilisele koolitusele äriteadmiste vallas, vaid lisame kõikidesse magistriõppesse ka Coachingu ja NLP (neurolingvistilise programmeerimise) spetsialiseerumiskursuse, et saaksite ja suudaksite neid teadmisi selles suunas rakendada. ja meeskondade juhtimine, et saavutada ametialast edu igas ettevõttes.

Kõikide meie koolitusprogrammidega kaasneb Business English Program, valikuline ja tasuta läbirääkimiste tasemel inglise keele kursus, mis võimaldab teil töötada rahvusvahelises töökeskkonnas. Tänu lepingule ENEB ja Trinity College Londoni vahel saavad kõik äriinglise keele programmi edukalt läbinud üliõpilased jätkata koolitust koolis ja valida ametliku ISE II sertifikaadi.

Meie magistriõpingute lõpus saate Isabel I ülikooli poolt kinnitatud ja sertifitseeritud kolmikkraadi, mille väljastab ENEB :

  • Meistri tiitel on täidetud
  • Coachingu ja NLP erialadiplom
  • Äri inglise keele programmi sertifikaat

Haldusmenetluste hõlbustamiseks võivad kõik ELi välised üliõpilased taotleda apostilliga kinnitamist kõikidele kooli väljaantud haldusdokumentidele pärast koolitusprogrammi lõpetamist, tasudes vastavaid tasusid.

Ühtne legaliseerimisprotseduur, mida nimetatakse apostilliks, seisneb apostilli või märkuse lisamises haldusdokumendile endale, mis tõendab teises riigis Barcelona European Business Schooli poolt välja antud dokumentide autentsust. Seetõttu tunnustavad 5. oktoobri 1961. aasta Haagi Rahvusvahelise Eraõiguse Konverentsi XII konventsioonile allakirjutanud riigid teistes riikides välja antud ja apostilliga dokumentide autentsust. Apostillimise protsessi saate kontrollida siin.

Kingitustablett

Ettevõttes ENEB on kõigil meie õpilastel kõige arenenumad tehnoloogilised ressursid, et oma õpinguid võimalikult tõhusalt läbi viia. Seetõttu saate mõnele meie magistriprogrammile registreerumisel tasuta tahvelarvuti, et saaksite õppida piiranguteta ja täieliku vabadusega.

Pühendunud keskkonnale, õpetatakse kõiki meie õpinguid 100% digitaalses formaadis. Meie õppemudel võimaldab teil täielikult alla laadida kogu meie koolitusprogrammide sisu ja vaadata neid oma tahvelarvutis või mõnes muus seadmes, õppides samal ajal mugavalt kõikjalt maailmast.

Töövahetus

ENEB Seda tunnustavad erinevate sektorite mainekamad ettevõtted. Nende koolitus, mis on kohandatud töömaailma praegusele reaalsusele, võimaldab õpilasel suurepäraselt toimida igas ettevõttes ja arendada paljutõotavat ametialast karjääri. Selle võimaldamiseks on koolil lepingud oluliste ärifirmadega ja tööpank, kust saab iganädalaselt tööpakkumisi.

Asukohad

  • Barcelona

    C/ Llull 321-329, 08019, Barcelona

Küsimused