Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Sissejuhatus

Embry-Riddle'i aeronautikaülikooli uudne lähenemine kaugõppele on teinud kvaliteetse hariduse üliõpilastele kogu maailmas kättesaadavaks enam kui 25 aasta jooksul. Avastage, kuidas Embry-Riddle kraad rikastab teie tulevikku juba täna!

Asutatud veebipedagoog: USA uudiste ja maailma aruanne on reastanud Embry-Riddle'i lennundusülikooli nr 2 oma veebipõhiste bakalaureusekraadide jaoks. Alates edetabeli loomisest 2013. aastal on Embry-Riddle jõudnud Top 5-sse rohkem kui ükski teine ülikool, mis kindlustab meie kohta veebiõppe autoriteedina.

Paindlik ajakava: õpilased õpivad oma ajakava järgi. Veebipõhistes kraadiõppeprogrammides on terve aasta jooksul mitu alguskuupäeva, kus on 12 bakalaureuse- ja 10 kraadiõpet. Seansid kestavad üheksa kuni 12 nädalat.

Isikupärastatud kogemus: tehnoloogia kaudu saavad Embry-Riddle õpilased ühendust klassikaaslaste ja juhendajate ülemaailmse võrgustikuga. Nõustajad pakuvad isikupärast abi, mis hõlmab kraadi kavandamist, mis on kohandatud individuaalsetele vajadustele ja oludele. Tehniline tugi on saadaval ka ööpäev läbi.

Asukohad

  • Fairfield

    Fairfield, Ameerika Ühendriigid

    Programmid

    Küsimused