Keystone logo
Erzincan University

Erzincan University

Erzincan University

Sissejuhatus

Erzincan Binali Yıldırımi ülikool, mis asutati 1976. aastal kutsekooli ning Erzincani haridus- ja kõrghariduskoolina, asusid Anatooliasse maailmaülikooli missiooniga; see on ülikool, millel on tugev teadusel ja tehnoloogial põhinev infrastruktuur ning millel on visioon uuendada ning pidevalt täiustada teadus- ja arendustegevust; eesmärk on ka levitada kvaliteedi üldist lähenemisviisi kõikidele akadeemilistele ja haldusüksustele ning muuta rahvusvahelisemaks kõigis valdkondades, mille keskmes on ülikoolide ja tööstuse koostöö.

Meie ülikooli üks peamisi eesmärke on harida meie üliõpilasi kui laia silmaringiga vabamõtlejaid, et jõuda oma ideaalideni kogu akadeemilises haridus- ja õppetöös. Sel eesmärgil toob meie noor ja dünaamilise struktuuriga ülikool oma üliõpilased kokku tegevuste ja projektidega, mis toovad erinevusi ja uuendusi teaduse, tehnoloogia ja sotsiaalvaldkonnas.

Meie ülikoolid pole ainult õppeasutused. Need on teabekeskused, mis viivad läbi uuringuid nende linna, piirkonna ja riigi arengu ja panuse kohta, kus nad asuvad, ning heidavad valgust teadusuuringutele ja innovatsioonile. Meie ülikool, mis asus Anatooliasse maailmaülikooli missiooniga, on teinud suuri jõupingutusi edasiste eesmärkide saavutamiseks, hinnates meie piirkonna tingimusi ja ootusi parimal võimalikul viisil. Meie ülikool toob kõrgharidusse erinevuse selle tulemuslikkuse, kvaliteedi, rahvusvahelise töökeskkonna ja haridustegevuse abil

Nende tunnetega hoiame alati silma peal Erzincan Binali Yıldırımi ülikooli silmaringil . Jätkame oma teed teadusuuringute, teadmiste tootmise, innovatsiooni ja arendusega.

Missioon

Koolitada kõrgelt kvalifitseeritud inimesi, kellel on teadusel ja mõistusel põhinev inimkeskne õpikäsitus vastavalt meie riigi väärtustele ja rahvusvahelise taseme eesmärkidele, tootes teadust ja tehnoloogiat ning aidates kaasa piirkonna ja riigi säästvale arengule tegema jõupingutusi ühiskonna probleemide lahendamiseks.

VISION

Saada Anatoolias maailmaülikooliks.

INSTITUTSIOONIVÄÄRTUSED

Austus inimkonna vastu: Erzincan University töötajad pakuvad üksteisele ja kõigile inimestele, kellele nad teenust pakuvad, inimkeskseid tööpakkumisi.

Tundlikkus kogukonna probleemide suhtes: Erzincan University töötajad on kõrgeimal tasemel vastuvõtlikud selle ühiskonna riigi ja piirkonna sotsiaalsetele probleemidele, kus nad vastavalt ülesandele elavad.

Teaduslik autentsus ja vabadus: Erzincan University teadlased võtavad teaduseetika austamise põhimõtet kõigis akadeemilistes tegevustes, et lahendada inimkonna probleeme piirkonnas ja riigis.

Õiglus ja võrdsus: Erzincan University administratsioon ja töötajad austavad kõigi pakutavate teenuste puhul õiglust ja võrdsust.

Täiuslikkuse otsimine: Erzincan University eesmärk on alati täiuslikkus pakutavate teenuste, hariduse ja teadustööde osas.

Universaalsus: Erzincan University on oma visiooni reeglina keskne teaduse, hariduse ja kogukonnale pakutavate teenuste universaalsetele väärtustele.

Keskkonnateadlikkus: Erzincan University töötajad on keskkonnakaitse ja loodusliku tasakaalu suhtes väga vastuvõtlikud.

Asukohad

  • Alikahya Fatih

    Alikahya Fatih, Türgi

    Küsimused