Keystone logo
© Fotoatelier Karl Scheuring
ESB Business School

ESB Business School

ESB Business School

Sissejuhatus

© Fotoatelier Karl Scheuring

194450_Campus_820_x_480_px.jpg

ESB Business School – tõeliselt rahvusvaheline.

Rahvusvahelises õpikeskkonnas koolitame tulevasi juhte, kes kujundavad vastutustundlikult meie globaalset majandust ja ühiskonda. ESB Business School on osa avalikust, riigi rahastatavast Reutlingeni ülikoolist ning on juba nelikümmend aastat seadnud standardid noorte juhtide hariduse ja koolituse valdkonnas rahvusvahelise ärijuhtimise ja äriinseneri alal. Stuttgarti lähedal asuv ESB Business School asub jõukas piirkonnas, mis on koduks paljudele globaalsetele tegijatele, nt autotööstuse või masinaehituse valdkonnas.

Elame rahvusvahelisuses

Meie kosmopoliitses ülikoolilinnakus elab ja õpib koos üle 2100 õpilase umbes 70 riigist. Meie ESB moto “Tõeliselt rahvusvaheline” tähistab ka mitmesuguseid globaalse suunitlusega kraadiõppeprogramme, õppega integreeritud praktikaid ja semestreid välismaal ning ülemaailmset võrgustikku, mis koosneb enam kui 120 partnerülikoolist 40 riigis. Oma rahvusvahelise kogemusega lisavad 60-liikmeline praktilise kogemusega professorite meeskond ning paljud külalislektorid ja töötajad meie elavale ülikoolilinnakule veelgi mitmekesisust.

ESB Business School lõpetajad on väga ihaldatud personalivärbajate poolt nii kodu- kui välismaal. Ka riiklikud ja rahvusvahelised ülikoolide edetabelid hindavad ESB Business School õpetamiskontseptsiooni erakordselt heaks. Alates 2019. aastast on ESB Business School akrediteeritud ka maailma suurima akrediteerimisorganisatsiooni AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business) poolt ning seega kuulub ta üle maailma ärikoolide tippliigasse.

ESB Vaimuga õppimine!

Rattasõit hea eesmärgi nimel, ettevõtete nõustamine või New Yorki ÜRO-sse reisimine: ESB Business School üliõpilasalgatustel on palju pakkuda. Nii mitmekesised kui nad ka poleks: need kõik kehastavad ESB vaimu, täiustavad olulisi kooliväliseid oskusi – ja ütlematagi selge, et need on väga lõbusad!

Asukohad

  • Reutlingen

    Alteburgstraße,150, 72762, Reutlingen

Küsimused