We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

Sissejuhatus

ESCACi sihtasutuse ajalugu

Kataloonia kino- ja audiovisuaalsektori kõrgkool asutati 1993. aastal Calassançi keskuse kujutise ja heli professionaalse kujundamise uurimustest.

ESCAC on Rahvusvahelise Telekommunikatsiooni ja Telekommunikatsiooni Keskuse (CILECT), organisatsiooni, mis ühendab 120 audiovisuaalse loomise spetsialiseeritud koolituskeskust, ning Euroopa Telekommunikatsiooni ja Telekommunikatsiooni Liidu (CEN) asutajaliige ( GEECT) ja Ladina-Ameerika kuju ja heli koolide föderatsioon (FEISAL).

ESCACis loote oma professionaalse pere

Kas teadsite, et Javier Ruiz Caldera filmitab endiselt oma kolleegidega ESCACi liikmeid? Sarnaselt Juan Antonio Bayonnale, Mar Collile, Kike Maíllole, Patricia Fontile ... Kuna ESCAC ei lõpe õpingute lõpetamisel, jätkab ühendus professionaalses sektoris.

Alates esimesest nädalast koolis saate harjuda projektidega töötamiseks ja töömeeskondade loomiseks, mis enamasti kaasab teid kogu oma karjääri jooksul.

Kui soovite, võite.

ESCACi kogukond on kino tegemise ja mõistmise viis

Koolis pakume tööd projektide, meeskondade ja tehnilise rangusega.

Õpilased töötavad meeskonnas eesmärgiga teha koostööd üksteisega ja aidata seega kaasa ühisele projektile. Arendatakse oskust teha koostööd interdistsiplinaarsete meeskondade ja mitmekultuuriliste meeskondadega. Kõik see võimaldab teil arendada oma andeid keskkonnas, kus edendada loovaid ruume ja erinevate aktsioonide lõpetajate vahelist suhtlemist.

Tudengite toetus

Uuringute koordinaatoriks on üliõpilaste tugiteenistus, mis on suunatud nii tulevastele üliõpilastele kui ka üliõpilastele ning mille eesmärgiks on nõustada ja juhendada õpilasi kogu koolitusperioodi jooksul läbi intervjuude ja personaliseeritud tähelepanu, kohandatud asjaolud, vajadused ja omadused.

Üliõpilase kaitsja

Kui on kahtlusi, kaebusi või päringuid keskuse akadeemilise ja administratiivse toimimise kohta, võib üliõpilane küsida üliõpilase nõuniku intervjuud. See näitaja suunab juhtumi juhtumit uurimisjuhile, kellel on võimalus seda küsimust osaleda või lahendada, kellel on pädevus seda esitada keskuse siseeeskirjade kohaselt asutatud pädevatele asutustele.

Üliõpilase kaitsja: Juanjo Caballero ext. 108. Asukoht: 1. korruse hoone 2

ESCACi üliõpilased, kelle eesmärgiks on nende huvide jälgimine ja vastavalt oma sisereeglitele, on nõuetekohaselt esindatud neljas järgmises organisatsioonis:

  • ESCACi akadeemiline juhatus
  • Üliõpilaskond
  • Distsiplinaarkomisjon
  • Kvaliteedikomisjon

Samasugust pädevust, volitusi ja funktsioone saab ka sisekorraeeskirja ja keskuse kvaliteedikomisjoni järelkontrollides.

Asukohad

  • Barcelona

    Plaça de la Farinera, 9, , Barcelona

Küsimused