Keystone logo
ESCP Business School - Madrid Campus

ESCP Business School - Madrid Campus

ESCP Business School - Madrid Campus

Sissejuhatus

Madrid on üks enimkülastatud linnu Euroopas, kus on erakordne elustiil, uskumatu gastronoomia ja tuhanded kohad, mida külastada, sealhulgas mõned maailma parimad muuseumid.

ESCP Madridi ülikoolilinnak, mis asub kesklinnast 10 minuti kaugusel Puerta de Hierro eksklusiivses naabruses, tervitab igal aastal 900+ õpilast ja on kooli digitaalsete programmide esirinnas, sealhulgas turunduse ja digitaalse meedia magistrikraad, digitaalprojekti magistrikraad. Juhtimine ja nõustamine, magister rahvusvahelises äris (EMIB, 100% võrgus) või kohandatud segatud juhiõppe programmid. Lisaks on olemas föderaalsed programmid, nagu bakalaureuse-, MIM-, rahvusvahelise juhtimise MBA või hotellinduse või kinnisvara MSC-d.

Madridi ülikoolilinnakust rääkimine on Vanguardia sünonüüm. Digisuunitlusega ja digiarendustega magistrid juhtivatele ettevõtetele, kus hoolime inimestest, et nad saaksid õppida seda, mis neile kõige rohkem meeldib, parimas võimalikus keskkonnas.

Madrid on olnud pikka aega DIGITAALNE ja ootab teid avasüli. Kas sa jääd sellest ilma?

Alates Puerta del Solist ja Plaza Mayorist kuni Plaza de España, Malasaña, Chueca ja Bernabeu jalgpallistaadionini ei pane seda segama ainult linna suurus.

See on madrileño suhtumine – armastus suhtlemise, kultuurilise sära ja oma inimeste soojuse vastu. Iga nurk, mille pöörate, paljastab midagi, mis teid üllatab ja rõõmustab.

Rahvusvaheline keskkond

Madrid on koduks maailma parimatele ärikoolidele.

Pealinn pakub mitmekesist ja rahvusvahelist kogukonda, mis annab võimaluse õppida koos üliõpilastega kogu maailmast. See on ka üks soodsamaid linnu Euroopas üliõpilastele.

Innovatsiooni keskus

Hispaania pealinn on üks juhtivaid äri- ja innovatsioonikeskusi Euroopas.

Madrid pakub üliõpilastele suurepäraseid võimalusi erialaste kontaktide loomiseks ja vastavate kogemuste omandamiseks. ESCP-s püüame pidada sammu majanduse muutuvate nõudmiste ja suundumustega, hõlmates uusi tehnoloogiaid ja innovatsiooni, et vastata nii õpilaste kui ka tulevaste tööandjate vajadustele.

Ülikooli omadused

Teenused

Ülikoolilinnakus on mugavad mitmeotstarbelised ruumid, raamatukogu, arvutiruumid, kohvik ja parkla.

Madridi ülikoolilinnak hõlmab 2000 meetrit

 • 1 kohvik
 • 1 raamatukogu
 • 1 arvutituba
 • 12 klassiruumi
 • 2 amfiteatrit
 • Terrass ja aed

Juhtivharidus

ExEdi ülikoolilinnak on ruum, mis on loodud meie klientide, rahvusvaheliste ettevõtete, juhtide ja spetsialistide vajaduste rahuldamiseks.

Meie klassiruumid on varustatud uusimate digitehnoloogiatega, mis võimaldavad meil kohandada oma õppetehnikaid, parandades samal ajal õppekogemust ja programmide kvaliteeti. Eemaldame ruumi- ja ajabarjäärid, kohandades iga programmi professionaali enda tempo ja vajadustega.

Navalmanzano ExEdi hoone on ideaalne keskkond elukestva õppe, ümber- ja oskuste täiendamise jätkamiseks selles keerulises pidevalt muutuvas ärimaailmas.

Kohvik

Äsja uuendatud Madridi ülikoolilinnaku kohvik ei paku õpilastele mitte ainult suurepäraseid omatehtud toite, võileibu ja kuulsat Hispaania tortilla de patatast, vaid on ka suurepärane koht lõõgastumiseks, sõpradega kohtumiseks või õppimiseks ja meeskonnatöö tegemiseks.

Kodused toidud iga päev

Madridi parim vara: Paco ja Victor! Nad hoolitsevad teie eest ja panevad teid tundma nagu kodus (või paremini kui kodus) oma suurte naeratuste, heade sõnade ja eriti oma koduste toitude abil iga päev!

Tudengielu

Madridi ülikoolilinnakus pakutakse oma klubide ja seltside kaudu mitmesuguseid võimalusi isiklikuks kasvuks ja arenguks. Liitu meiega!

Madridi ülikoolilinnakus on mitu üliõpilasühendust, millega saate liituda, et leida uusi sõpru, lõbutseda ja kaasa lüüa! Kas soovite luua uue ühingu või klubi? Soovime uusi algatusi, seega andke meile oma projektist teada ja loome uusi asju.

Äritegevus

Avaliku halduse ja juhtivate Hispaania ettevõtete (Indra, Repsol, Iberia, REE, ATOS, Maxam) juhtide koolitamine.

Eesmärgiga ära kasutada oma rahvusvahelist DNA-d, viisi, kuidas me kavandame juhtimist, meie suutlikkust koolitada õpilasi uusimate suundumuste alal ja ennekõike positsioneerimisega, mis on väga selge kohandatud koolitusest, arendame koos ettevõtetega tipptasemel sälkprogramme ja pakkuda koolituslahendusi.

Digitaalne transformatsioon

ESCP Madridi ülikoolilinnak juhib kooli veebiprogramme ja kombineeritud lahendusi (EMIB - hispaania, inglise või prantsuse keel, ATOS programm, Indra avatud ülikool jne)

Madridi ülikoolilinnaku Executive Education and Blended Solutions osakonnast saab strateegiline partner ettevõtete ülikoolide ja ettevõtetega, kus oleme väga spetsialiseerunud nende vajaduste tuvastamisele kahe põhilise metoodika abil. Ühest küljest on tööväljaõpe otseselt rakendatav metoodika professionaali vajadustele oma töös täita. Selleks viime läbi intervjuusid erinevate juhtimistasanditega eesmärgiga keskenduda koolitusele teatud profiilile 360-kraadise vaatenurga alt.

Teiseks projektipõhine õpe. Metoodika, mille põhjal intervjueerisime ettevõtte aadressi tasanditel, et spetsialistid saaksid pakkuda reaalset lahendust, millel on tegelik mõju selle koolituse ROI-le.

Lõpuks, digipöördega kokku langedes, lisasime viis aastat tagasi kolmanda metoodilise elemendi: adaptiivse õppimise. See tähendab, et iga tsükli alguses tuvastame iga osaleja pädevuse taseme tehniliste või pehmete oskuste osas, mis teil oma töökeskuses peavad olema, ja selle funktsiooni raames koostame kohandatud marsruudi, kasutades selleks töökoolituse ja projektipõhise õppe kohta.

Innovatsiooni õppimine

ESCP Madridi ülikoolilinnak on loonud rekordajaga ühe innovaatilisema pedagoogilise digiteerimismudeli turul, et vastata praegustele COVID-19-st tulenevatele vajadustele.

Adaptiivne mudel segaõpe

Me viime läbi intensiivset protsessi oma haridusmudeli uuesti kohandamiseks revolutsioonilise metoodika abil: „Adaptive Model Blended Learning” (AMBL).

AMBL-i metoodika võimaldab meil jõuda õpilasteni palju tõhusamalt, tagades tipptasemel kasutuskogemuse olenemata olukorrast, mida me kogeme. Põhimõtteliselt võimaldab AMBL-i metoodika mõne tunniga minna puhtast näost näkku keskkonnast digitaalsesse (online) keskkonda või hübriidmudelisse. Sõltumata sellest, kas õpilane alustab tundi isiklikult või eemalt või peame ühest keskkonnast teise üle minema, saame garanteerida, et tundide kvaliteet ja nii rahvusvaheline kui ka õpilaskogemus säilib.

  Viisanõuded

  Hispaaniasse reisimiseks nõutavad dokumendid erinevad olenevalt päritoluriigist.

  • Kui olete EL-i riigi, Šveitsi, Norra, Islandi või Lichtensteini kodanik, on teil vaja kehtivat passi või ID-kaarti.
  • Kui tulete teisest riigist, peab teil Hispaaniasse sisenemiseks olema kehtiv kehtiv viisa. Palun tutvuge Hispaania välisministeeriumi uuendatud teabega:

  Palun võtke ühendust oma asukohariigi Hispaania saatkonna või konsulaadiga vähemalt kolm kuud enne väljasõitu, et saada kogu teavet viisamenetluse kohta (tähtajad, esitatavad tõendavad dokumendid jne).

  Elamisload

  Kui kavatsete Hispaanias viibida kauem kui kuus kuud, peate 30 päeva jooksul pärast Madridi ülikoolilinnakusse saabumist taotlema Tarjeta de estudiante extranjero (välisüliõpilaskaart).

  Akrediteeringud

  EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

  Asukohad

  • Madrid

   ESCP Europe c/ Arroyofresno, 1 28035 - Madrid Spain, 28035, Madrid

  • London

   London, Suurbritannia

   • Berlin

    Heubnerweg,8-10, 14059, Berlin

    • Turin

     Corso Unione Sovietica,218 bis, 10134, Turin

     Küsimused