Keystone logo
ESCP Business School - Turin Campus

ESCP Business School - Turin Campus

ESCP Business School - Turin Campus

Sissejuhatus

1819. aastal asutatud ESCP Business School on kasvatanud põlvkondi juhte ja ettevõtjaid. Kuue linnalinnakuga Berliinis, Londonis, Madridis, Pariisis, Torinos ja Varssavis võimaldab ESCP tõeliselt euroopalik identiteet pakkuda ainulaadset mitmekultuurilise hariduse stiili ärivaldkonnas ja globaalset vaadet rahvusvahelise juhtimise küsimustes. Igal aastal tervitab ESCP üle 9000 üliõpilase ja 5000 juhi enam kui 130 erinevast riigist, pakkudes neile laiaulatuslikku juhtimiskursuste ja eriprogrammide pakkumist (bakalaureus, magistriõpe, MBA, doktorikraad ja juhtimisharidus). ESCP Business School on mitmekordselt akrediteeritud: AACSB, EQUIS, EFMD, MBA, EFMD EMBA, 5 Euroopa kõrghariduse standardit.

ESCP Ärikool - Torino

2004. aastal asutatud Torino ülikoolilinnak on kiire kasvuga noor ülikoolilinnak. Iduettevõtte entusiasmiga usub see kindlalt ettevõtlikkusse ja edukate algatuste tugevasse arengusse.

Ülikoolilinnak teenindab nii magistriprogrammidega üliõpilasi - 750 60 erinevast riigist pärit üliõpilast - kui ka äriringkondi, pakkudes täielikku juhtimisharidust, rakendusuuringuid ja ettevõtlusteenuseid.

Torino ülikoolil on tugevad suhted mitmete riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtetega, mis aitavad kaasa selle juhtimisele.

ESCP Itaalia peakontor sai algusest peale meie ärikooli jaoks oluliseks võimaluseks liikuda edasi Itaalia territooriumil asuvatesse ettevõtetesse, mis leidsid ESCP Torino ülikoolilinnakus väärtusliku partneri oma talentide koolitamiseks.

Need tugevad sidemed äriringkondadega on üks Itaalia ülikooli peamisi omadusi: üle poole oma tegevusest on ärimaailmas.

Statistika

ESCP tervitab igal aastal järgmist:

 • 6500 õpilast ja
 • 5000 juhti alates
 • rohkem kui 120 erinevat riiki

  Ülikooli omadused

  Lisaks Torino ülikoolilinnakule on veel 5 linnaülikooli:

  • Berliin
  • London
  • Madrid
  • Pariis
  • Varssavi

  Kogege avatud innovatsioonikultuuri pealinna

  Torino on dünaamiline ja atraktiivne linn, kes teab, kuidas ennast uuendada ja tulevikku vaadata. Sellest on saanud värske, nutikas, kaasaegne ja avatud meelega kogu euroopalik keskus. Linnas on üle 100 000 üliõpilase, paljud neist rahvusvahelised, keda köidavad laia valikut kõrgharidusvõimalusi, koole ja ülikoole maailma mainekamate seas.

  Ärikeskus

  Piirkond on paljude oluliste Itaalia ettevõtete häll. Accenture, Avio, Caffarel, Comau, Ferrero, Intesa Sanpaolo, Lavazza, Martini & Rossi, Reply, Robe di Kappa, Unicredit, mis kõik (paljude teiste hulgas) on saadaval meie õpilaste värbamiseks.

  Itaalia elustiil

  Torinos on palju põnevaid kohti, mida külastada, ning seal korraldatakse palju üritusi ja rahvusvahelisi kino-, kunsti- ja muusikafestivale. Linn on tuntud oma paleede, kunstigaleriide, restoranide, kirikute, teatrite, raamatukogude, väljakute, aedade, muuseumide ja muude kohtade poolest. Torino on paljude parkide tõttu üks itaallaste rohelisemaid linnu. Sellel on rikas kultuur ja ajalugu ning see korraldab palju kultuuriüritusi.

   Akrediteeringud

   EFMD Equis-akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

   Asukohad

   • Turin

    Corso Unione Sovietica, 218 bis, 10134, Turin

   Küsimused