Keystone logo
© TESS
ESCP Business School

ESCP Business School

ESCP Business School

Sissejuhatus

1819. aastal asutatud ESCP Business School on toonud välja mitu põlvkonda juhte ja ettevõtjaid. Oma kuue linnalinnakuga Berliinis, Londonis, Madridis, Pariisis, Torinos ja Varssavis võimaldab ettevõtte ESCP Business School tõeliselt euroopalik identiteet pakkuda ainulaadset mitmekultuurilist haridusstiili ärivaldkonnas ja globaalset vaadet rahvusvahelise juhtimise probleemidele. Igal aastal tervitab ESCP Business School üle 6500 üliõpilase ja 5000 juhi enam kui 120 erinevast riigist, pakkudes neile laiaulatuslikku juhtimiskursuste ja eriprogrammide pakkumist (bakalaureuse-, magistri-, magistriõppe-, doktori- ja juhtimisharidus). ESCP Business School on mitme akrediteeringuga: AACSB, EQUIS, EFMD MBA EFMD EMBA – jälgige meid Twitteris @ESCPeurope

Kuigi bränd ESCP Business School arenes välja peaaegu 200-aastase ajaloo jooksul, jäi see alati truuks oma kolmele esimesele tähele. Alustades 1819. aastal nimega Ecole Spéciale de Commerce et d'Industrie ja varsti pärast nimetust Ecole Supérieure de Commerce, arenes see viiskümmend aastat hiljem, 1869, ESCP-ks. Pärast ühinemist oma sõsarkooliga European School of Management (EAP) 1999. aastal kandis kool kümmekond aastat nime ESCP-EAP. 2009. aastal sai kooli nimest ESCP Europe, viidates selgesõnaliselt selle Euroopa pärandile ja asukohale. 2019. aastal sai koolist ESCP Business School .

Teenuse ESCP Business School rahvusvaheline ulatus on olnud nähtav selle varasest east saadik. Juba 1824. aasta klassis oli 30% välisüliõpilasi 15 erinevast rahvusest, nende hulgas seitse hispaanlast, viis brasiillast, viis hollandlast, neli sakslast ja kaks ameeriklast. Keeleõpetus oli oluline osa selle esimesest õppekavast, mis sisaldas lisaks prantsuse keele grammatikale ka inglise, saksa ja hispaania keele kursusi. 1825. aasta seisuga õpetati aadressil ESCP Business School kokku kümmet keelt ja õpilased pidid õppima neist vähemalt kolme.

Umbes poolteist sajandit hiljem oli ESCP Business School taas teerajaja mitme ülikoolilinnakuga ärikooli loomisel. Et vastata kooli Euroopa kutsele, avati 1973. aastal ülikoolilinnakud Saksamaal ja Ühendkuningriigis, 1988. aastal Hispaanias, 2004. aastal Itaalias ja 2015. aastal Varssavis. Üha enam globaliseeruva maailma kontekstis on ettevõtte ESCP Business School tänane eesmärk koolitada tõeliselt euroopalikke juhte, edendades seost humanistlike väärtuste ja juhtimishariduse vahel. ESCP Business School muutub tõeliseks Euroopa kooliks, mis on avatud maailmale.

Missioon ja väärtused

ESCP Business School ühendab ja kujundab ärimaailma, edendades kultuuridevahelisi juhtimisalaseid teadmisi ja praktikat.

Õpetades juhtimist interdistsiplinaarsest vaatenurgast kõrgeimal akadeemilisel tasemel, arendame välja kultuuriliselt intelligentseid, mitmekeelseid juhte, kes on avatud, kohanemisvõimelised ja vastutustundlikud.

Juhtide ja ettevõtjatena on ettevõtte ESCP Business School lõpetajad valmis globaliseeruvas maailmas juhtima ja inspireerima.

Statistika

Võtme faktid

 • Maailma esimene ärikool (hinnanguliselt 1819)
 • 6 ülikoolilinnakut: Berliin, London, Madrid, Pariis, Torino ja Varssavi
 • 140 akadeemilist liitu Euroopas ja maailmas 47 riigis
 • Mitme akrediteeringuga: AACSB, EQUIS, EFMD MBA, EFMD EMBA
 • Reguleeritakse regulaarselt maailma parimate ärikoolide seas
 • Euroopa valitsemine, mis esindab kooli sügavat Euroopa identiteeti
 • 7 100+ üliõpilast kraadiõppes, mis esindavad 120 erinevat rahvust
 • 5000 osalejat (Executive Education)
 • 160 teadusaktiivset professorit, kes esindavad meie ülikoolilinnakutes üle 33 rahvuse
 • 800+ praktikut ja eksperti
 • 100+ rahvust 6 ülikoolilinnakus
 • 65 000 aktiivset vilistlast enam kui 150 riigis maailmas

  Ülikooli omadused

  Ülikoolid

  ESCP Business School eristav mudel piiriülesest mitme ülikoolilinnakuga ärikoolist kehastab meie Euroopa identiteedi südant. Oma kuue linnaülikooliga Euroopa suurlinnades ESCP Business School aktiivselt kaasa Euroopa juhtimiskultuuri arendamisele ja võimaldab koolil pakkuda ainulaadset kultuuridevahelist äriharidust:

  • BERLIN
  • LONDON
  • MADRID
  • PARIIS
  • TORINO
  • WARSAW

   Viisanõuded

   Berliin, Saksamaa

   Viisad ja elamisload

   Kui viibite Saksamaal kauem kui 90 päeva ja teil ei ole veel viisat või elamisluba mõnest teisest ELi Schengeni liikmesriigist, peate taotlema viisat kaks kuud enne väljasõitu, võttes ühendust lähima Saksamaa saatkonnaga.

   Kui teil on juba kehtiv viisa või elamisluba mõnest teisest ELi Schengeni liikmesriigist või kui sisenete Saksamaale ilma viisata (Andorra, Austraalia, Brasiilia, Kanada, El Salvador, Honduras, Iisrael, Jaapan, Monaco, Uus-Meremaa, San Marino, Lõuna-Korea või USA), peate taotlema Saksamaa elamisluba 90 päeva jooksul pärast saabumist.

   London, Ühendkuningriik

   Oluline teave ELi ja Šveitsi kodanikele.

   Ühendkuningriik lahkus Euroopa Liidust 31. jaanuaril 2020 ja alates 1. jaanuarist 2021 hakkab Ühendkuningriik rakendama punktipõhist immigratsioonisüsteemi (PBS).

   See tähendab, et alates 1. jaanuarist 2021, kui soovite õppida rohkem kui kuus kuud kraadiõppes (nt bakalaureuse- ja magistriõppes) ja ei ela veel Ühendkuningriigis ega oma õigusi väljaastumislepingu alusel, peate vastama konkreetsed nõuded ja taotlege selleks PBS-i (Student Visa Point-Based System) kaudu. Samuti peate läbima asjakohased kontrollid, sealhulgas Ühendkuningriigi karistusregistri kontrollid.

   Võite jätkata Ühendkuningriigi külastamist kuni kuus kuud ilma viisat taotlemata ja osaleda mitmesugustes tegevustes, sealhulgas turismis, pere ja sõprade külastamises ning lühiajalistes õpingutes (nt MBA rahvusvahelises juhtimises ja magistriõppes). ID-kaardiga saab Suurbritanniasse siseneda kuni 30. septembrini 2021 (vähem kui kuue kuu külastuste puhul).

   Iiri kodanike staatus on jätkuvalt kaitstud ühise reisipiirkonna korralduse raames ja seetõttu ei nõuta neil Ühendkuningriiki tulekuks luba, välja arvatud väga piiratud arvul juhtudel, ning Iiri kodanikelt ei pea uute punktide alusel taotlust esitama. põhinev immigratsioonisüsteem.

   Madrid, Hispaania

   Hispaaniasse reisimiseks nõutavad dokumendid erinevad olenevalt päritoluriigist.

   • Kui olete EL-i riigi, Šveitsi, Norra, Islandi või Lichtensteini kodanik, on teil vaja kehtivat passi või ID-kaarti.
   • Kui tulete teisest riigist, peab teil Hispaaniasse sisenemiseks olema kehtiv kehtiv viisa. Palun tutvuge Hispaania välisministeeriumi uuendatud teabega:

   Palun võtke ühendust oma asukohariigi Hispaania saatkonna või konsulaadiga vähemalt kolm kuud enne väljasõitu, et saada kogu teavet viisamenetluse kohta (tähtajad, esitatavad tõendavad dokumendid jne).

   Elamisload

   Kui kavatsete Hispaanias viibida kauem kui kuus kuud, peate 30 päeva jooksul pärast Madridi ülikoolilinnakusse saabumist taotlema Tarjeta de estudiante extranjero (välisüliõpilaskaart).

   Pariis, Prantsusmaa

   Viisad ja elamisload

   Prantsusmaal on saadaval erinevat tüüpi viisad. Elamisloa saamise kord varieerub olenevalt sellest, millise viisa te saadate.

   Palun võtke ühendust oma elukohariigi Prantsusmaa konsulaadi või ülikoolilinnakuga vähemalt kolm kuud enne väljasõitu, et saada kogu teavet viisamenetluse kohta (tähtajad, esitatavad tõendavad dokumendid jne).

   Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna üliõpilased ei vaja viisat.

   Mitte-Euroopa üliõpilased peavad taotlema:

   Pikaajaline õppeviis (Visa de long séjour pour études – VLS-TS)

   Seda viisat vajate, kui viibite Prantsusmaal, ESCP Pariisi ülikoolilinnakus ühe semestri või ühe õppeaasta.

   Teatud juhtudel võib väljastada ajutise pikaajalise õppimisviisa. See kestab kuni kuus kuud ja seda ei saa uuendada.

   Pärast asjakohase viisa saamist peate taotlema Prantsusmaa elamisluba (Carte de Séjour) kahe kuu jooksul pärast Pariisi ülikoolilinnakusse saabumist. Pariisi ülikoolilinnakus asuv üliõpilasasjade büroo aitab teid selles OFII protsessis, kui olete Pariisis.

   Spetsiaalne viisa Pre-Master üliõpilastele, kes ei ole EL-i üliõpilased

   Viisa "Entry Exam" (või "étudiant-concours")

   Olete taotlenud seda viisat, kui sooritasite meie sisseastumiskatse Prantsusmaal.

   Selle konkreetse viisaga saate taotleda pikendatavat üheaastast elamisluba ilma oma koduriiki tagasi tulemata.

   Torino, Itaalia

   Viisad

   Kõik kolmandatest riikidest pärit üliõpilased peavad taotlema üliõpilasviisa. Selle viisa saamiseks peate võtma ühendust oma elukohariigi Itaalia konsulaadiga.

   Elamisload

   Kui olete mitte-ELi kodanik, peate taotlema üliõpilase elamisluba (“Permesso di soggiorno per motivi di studio”). Elamisloa väljastab õpilase Itaalias elava linna kohalik politseiosakond ("Questura - Ufficio Stranieri"). Üliõpilasasjade büroo toetab teid kogu protseduuri ajal

   Stipendiumid ja rahastamine

   • ESCP stipendiume antakse teenete või rahalise vajaduse ja teie ESCP-s õppimise alusel.
   • ESCP stipendiumid katavad ainult õppemaksu; stipendiumipreemiate summad arvatakse õppemaksu arvelt maha.
   • ESCP stipendiumid ei tohi mingil juhul olla elamiskulud.

   Lisateavet stipendiumiprotsessi ja tähtaegade kohta leiate oma programmi veebisaidilt.

   Edetabelid

   FT edetabeli tulemused 2023

   • # 1 magister rahanduses
   • # 3 Executive MBA
   • # 4 Juhtimise magister
   • #4 Euroopa ärikoolid
   • #13 Juhtivharidus
   • #14 ülemaailmsed kohandatud programmid
   • #17 Ülemaailmsed avatud programmid

   The Economisti edetabeli tulemused

   • # 4 magister juhtimises
   • # 1 Tööalane konkurentsivõime erinevate värbajate seas
   • #1 Pakutakse mitmesuguseid keeli
   • # 1 Juurdepääs välismaistele vahetusprogrammidele

   2023. aasta QS-i edetabeli tulemused

   • #12 MBA rahvusvahelises juhtimises Euroopas
   • #7 MSc suurandmete ja ärianalüüsi alal kogu maailmas
   • # 4 MSc turunduse ja loovuse alal kogu maailmas
   • # 6 Master in Management kogu maailmas

   Akrediteeringud

   EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

   Programmi vastuvõtutingimused

   Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

   Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

   Asukohad

   • Paris

    ESCP Europe Campus Paris 79, avenue de la République, 75543, Paris

    • Madrid

     ESCP Europe Campus Madrid c/Arroyofresno 1, 28035 Madrid Spain , 28035 , Madrid

     • London

      ESCP Europe Campus London 527 Finchley Road , NW3 7BG, London

      • Berlin

       ESCP Europe Campus Berlin Heubnerweg 8-10, 14059, Berlin

       • Turin

        ESCP Europe Torino Campus Corso Unione Sovieticà, 218 bis , 10134, Turin

        • Warsaw

         ESCP Europe Warsaw Campus c/o Kozminski University 57/59 Jagiellonska St. , 03-301, Warsaw

         Küsimused