Keystone logo
Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Sissejuhatus

Oleme kaasaegne ja kaasav ettevõtluskool, mille tulevik on vaatepunkt ja reisikava, mida meie piirkond nõuab 21. sajandil tekkivate väljakutsetega toimetulemiseks; Me oleme pühendunud avangardsete ideede pidevale otsimisele, et neid ellu viia, ning mõtteviisiga, mis edendab tegutsemist ja hõlmab meie kultuurist püsivaid muutusi, et saavutada pidev ideede ja teadmiste vahetamine. Oleme professionaalsete muutuste kool. Oleme ja saame olema ruum, kus ideid täiustatakse.

Kõrgetasemelises ärikoolis - ENAN - kõige kõrgema akadeemilise kvaliteedi ja tipptaseme harimine on alles algus, sellele ja kõigile meie kognitiivsetele protsessidele lisame tõelised innovatsiooni ja loovuse kontseptsioonid, lisades sellele väärtusele, mis soovitab inertsist lahti saada ühtsete kursuste traditsionalist ja vastavalt sellele genereerib meie õpilastele kraadiõppe, õpinguid ja sertifikaate, mis on kooskõlas turu nõudmistega - mitte ainult kohalikul, vaid ka globaalsel tasemel. Me ei taha koolitada ühtseid spetsialiste, kes ei eristuks teistest, kus konkurents teadmistele on määrav, tahame, et globaalsed inimesed, kes mõtlevad ja tegutsevad teisiti, saavutaksid võrdselt innovaatilisi tulemusi.

138075_pexels-photo-1438072.jpeg

missioon

Oleme strateegiline liitlane organisatsioonidele, kes pakuvad välja väljaõppeks globaalseid ja dünaamilisi lahendusi, luues maailmas vastutustundliku ja positiivse mõju.

vaade

Et olla midagi enamat kui ärikool, mis areneb koos uute õppe- ja teenuste mudelitega, uue tööstusrevolutsiooni uue majanduse poole, mis mõjutab positiivseid muutusi globaalses ühiskonnas.

Asukohad

  • Guatemala City

    10 Ave 4-83 Zona 15 Colonia Lo de Contreras, , Guatemala City

Küsimused