Keystone logo
Escuela Hotelera De San Juan

Escuela Hotelera De San Juan

Escuela Hotelera De San Juan

Sissejuhatus

Escuela Hotelera De San Juan sai alguse proua Sylvia Cestero Leóni visioonist ja algatusest pakkuda Puerto Ricole mainekas koolituskeskus külalislahkusega seotud programmides. Alguses kuulus ta kutseasutusse Sylvia Cestero de Toyos kutsekeskkooli, kõrge kvalifikatsiooniga tehnik, kellel oli rohkem kui kakskümmend aastat tööstaaži. Escuela Hotelera De San Juan kasvas ja arenes autonoomse institutsioonina, mis põhines Calle Mayagüezil ja klassiruumidel aadressidel Avenida Barbosa ja Avenida 65 de Infantería, kuni 2003. aastani, kui see kolis oma uutesse rajatistesse aadressil Calle Guayama, nr 229, Hato Rey's.

Peaaegu 25 aastat pärast asutamist on Escuela Hotelera De San Juan oluliselt mõjutanud toidu- ja joogitööstust ning kogukonda üldiselt. Selle tõestuseks on lugematud tegevused, mida edendab lõpetajate olemasolu prestiižsetes professionaalsetes tingimustes.

2009. aasta augustis Escuela Hotelera De San Juan oma ülikoolilinnaku Mayagüezis, Puerto Ricos, mis asub maanteel 114, km 0,4, Sector Western Industrial Park, Barrio Guanajibo Mayagüezis. See ülikoolilinnak pakub kaasaegseid võimalusi tulevastele üliõpilastele, kes on huvitatud kulinaarse kunsti, rahvusvahelise pagari- ja kondiitritoodete spetsialisti karjääri otsimisest.

Asukohad

  • San Juan

    Calle Guayama,229, 00917, San Juan

    Küsimused