Keystone logo
ESDES Lyon Business School

ESDES Lyon Business School

ESDES Lyon Business School

Sissejuhatus

1987. aastal Lyoni katoliku ülikoolis (UCLy) loodud Esdes (sotsiaalse ja majandusarengu kool) on küpsustunnistuse järgne juhtimiskool, konverentsi Conférence des Grandes Ecoles liige. Esdes tegeleb rahvusvahelise akrediteerimise protsessiga EPAS-i ja AACSB-ga.

Selle kutsumus on koolitada juhte ja ettevõtjaid, kes suudavad luua ja juhtida jätkusuutlikku valitsemistava vastutustundliku majanduse tõusuks. Kollektiivne jõudlus, kodakondsus ja avatus on väärtused, mida Esdes kannab.

IMG_140

3 programmi:

  • Magistrikraad juhtimises (PGE) 5 aasta pärast
  • Ärinduse bakalaureusekraad 3 aastaga prantsuse keeles 3 ja inglise keeles 1 lugu.
  • Magistrikraad juhtimises 2 aastat prantsuse keeles 3 ja inglise keeles 4 track.
  • Koolitus DSCG diplomi saamiseks

Esdes on UCLy ärikool (Lyoni katoliku ülikool). Seetõttu naudib kool rahvusvahelise ülikooli ressursse ja rajatisi, kahte ülikoolilinnakut Lyonis ja Annecys ning vahetust viie teaduskonna ja viie erialakooli vahel. See pakub Esdese õpilastele originaalseid viise juurdepääsuks taustale, mis täiendab nende hariduse juhtimisaspekti. Tulemus: ainulaadsed profiilid, millel on valdkonnaülesed oskused, mida ettevõtted soovivad.

Võtmeisikud

1400 üliõpilast, 50 alalist teaduskonda, sealhulgas 35 õppejõudu-teadlast ja 160 õppekavaga seotud spetsialisti.

58728_endofintro.png

Edetabelid

Esdes liitub Financial Timesi 2023. aasta edetabelis maailma parima juhtimismagistri 80 parimaga!

Esdesi juhtimismeister on parandanud oma positsiooni Financial Timesi maailma 100 parima juhtimise magistrite edetabelis, tõustes pärast eelmise aasta märkimisväärset sisenemist 3 kohta 78. positsioonile. Esdese kaasamine sellesse mainekasse edetabelisse teist aastat järjest rõhutab tema juhtimismagistri kvaliteeti ja lõpetajate professionaalset integratsiooni. (vilistlastele +39% palgatõus 3 aastaga)

Lisateavet!

Asukohad

  • Lyon

    ESDES 10 place des archives 69002 Lyon France, , Lyon

Küsimused