Keystone logo
ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Sissejuhatus

ESDESIGN on esimene veebipõhine disainikool, kohtumispaik, kus kilomeetrid, päevad või tunnid pole olulised. See on usteta kool, millel on tuhat akent maailma, mis seob isikliku impulsi globaalse ja sotsiaalse pühendumusega. See on suundumuste tundmine ning ideede ja projektide muutmine reaalsuseks. ESDESIGN kogeb disainimaailma 360-visiooniga.

Täielikult paindlike veebimeistrite abil ühendab meie didaktiline ettepanek koostöö ja õpetamise reaalajas toimuvate veebikonverentside ja hilinenud suhtlusruumide kaudu.

Ärivisiooni kunagi unustamata, projekti algusest lõpuni, sukeldume loomisprotsessi, mõistes disaini kui tööriista, mis pakub lahenduse reaalsele ja praegusele probleemile.

Selle visiooniga oleme valinud disainimeistrite 7 valdkonna loomise: kommunikatsioon, ruumid, graafiline ja toimetamine, suhtlus, juhtimine, mood ja toode. Aastas valib ESDESIGN-iga treenimise üle 1000 õpilase.

ESDESIGN on osa Grupo Planeta koolitusosakonnast Planeta Formación y Universidades. Rahvusvaheline kõrghariduse võrgustik, millel on 25 õppeasutust Hispaanias, Andorras, Prantsusmaal, Itaalias, Põhja-Aafrikas, Ameerika Ühendriikides ja Colombias. Igal aastal koolitatakse selle ärikoolide, ülikoolide, spetsialiseeritud kõrgkoolide ning kutse- ja täiendõppekeskuste kaudu üle 100 000 üliõpilase 114 erinevast rahvusest.

Statistika

Igal aastal koolitatakse selle ärikoolide, ülikoolide, spetsialiseeritud kõrgkoolide ning kutse- ja täienduskoolituskeskuste kaudu üle 100 000 õpilase 114 erinevast rahvusest.

  Asukohad

  • Barcelona

   Barcelona, Hispaania

   Programmid

   Küsimused