Keystone logo
ESIEA Graduate Engineering School

ESIEA Graduate Engineering School

ESIEA Graduate Engineering School

Sissejuhatus

ESIEA, lõpetanud insener koolis ja uurimiskeskus, mille ülikoolilinnakud Pariisis ja Laval (Prantsusmaa), mis on spetsialiseerunud digitaalse ja -tehnoloogia.

Tule ja liitu uue näo digitaalse maailma ESIEA: mehed ja naised, kes homme saab mõista keerukaid süsteeme, disain ja ehitada uusi ja mõelda uusi kasutusviise ning kuidas neid turustada ... Asutatud aastal 1958, koos ülikoolilinnakud Pariisis ja Laval (Prantsusmaa), ESIEA treenib IT insenerid spetsialiseerunud Information Systems ja manussüsteemid, et rahuldada kasvavat vajadust arenenud teadmised digitaalses majanduses. Meditsiin transportida, unustamata meedia, rahandus, energia, vaba aeg ja haridus ... digimaailmas on kõikjal.

ESIEA kutsub teid uurida palju võimalusi see pakub, et planeerida oma tulevase karjääri ja muuta see teoks. Juurdepääs mis tahes sektori IT!

 • Liitu inseneri kooli, kus õpilased on näha üksikisikutena, kus isiklikud suhted ja ettevõtluse valdkonnas; kus saab anda oma ambitsioone, oma annet ja oma potentsiaali vabad käed samal ajal areneb kohanemisvõimeline multi-kvalifitseeritud ja loominguline professionaalne.
 • Rakendada oma teadmisi aastast 1, osaledes teaduslikud ja meeskonnatöö projektides.
 • Abi jalgratast ühiskond läbi oma osalust meie laborite teadusprojekte.
 • Tule ja liitu kogukond meeskond meeleolukas Uudishimuliku entusiastid ", kes armastavad" õpi "ja kes jagavad oma unistuste juhtivate innovatsiooni, kus see on kõige tähtsam.

IT turvalisus, virtuaalne reaalsus, manussüsteemid, tervis, infosüsteemid, virtualiseerimine ja cloud computing, panganduse infosüsteemide suur andmeid, mis on ühendatud objekte, mobiilsed rakendused ja paljud teised.

Key teadmisi valdkondades: IT rakendada turvalisuse, tervise ja virtuaalne reaalsus

ESIEA asjatundlikkus valdkonna IT-turvalisuse tuntust kogunud tänu oma "Operational krüptoloogia ja viroloogia" (CVO) teadus lab ja kursusi: Spetsiaalsed Master 's (Mastère) "Informatsioon ja Systems Security" (inglise ja prantsuse keeles).

"Digital vastasmõjud - Tervise ja Handicap" lab teostab murranguline uurimise alal puude rehabilitatsioon ja autonoomia taastamise kaudu abi interaktsioonide valikut tehnoloogilise valdkondades: virtuaalse ja liitreaalsuse, robootika, suhtlemine esemeid, manussüsteemid, jne.

Kuidas teadus kasu õpilastele?

See soodustab uudsete ja up-to-date õpetamise ja õppimise.

Õpilased võivad töötada teadlased teaduslike ja tehnoloogiliste projektide või all "teadusuuringute ja innovatsiooni edendamise" programmi 1. aasta koolis.

Kui rakendada praktiliste probleemide lahendamine, teadusuuringute osalemine võib kujutada reaalset lisaväärtust tulevastele tööandjatele CV.

ESIEA on liitunud kaks doktorikoolide ja ülikoolid peaksid võimaldama ESIEA lõpetajate õppida doktorite Prantsusmaal või välismaal.

Kool keskmes digitaalse ökosüsteemi

ESIEA on aktiivne osaline majandusliku arengu võrgustike ja partneritega juhtivate ettevõtete IT valdkonnas (CGI, Atos, Sopra Steria, Capgemini ...) - liige Prantsuse Tech ja Cap Digital ja Pildid ja Réseaux konkurentsivõime ringid.

 • Partner erinevate ettevõtluse arengu algatused: Laval Mayenne Technopole, Ivry Urban ülikoolis ja Numa, keskpunktiks Paris alustamiseks.
 • Asutajaliige Laval Virtual ja Silver Valley, uuenduslik ettevõtluse arendamise võrgustiku Pariisi piirkonnas.

Õpib ESIEA algab kaks aastat pärast keskkooli

AASTA 3: Haara "Praktika" Esiteks - digitaalne Science and Technology kursusi kapten põhialuste. Rõhk praktiline ja lab töö, kus on vähe ametlikke loenguid.

 • Rakendamine 4 projektide läbiviimiseks (teaduse, tehnika ja isiklikku arengut) ja arendamiseks karjääri plaani. Rahvusvahelise projekti.
 • Aastast 1, õpilased saavad valida teadus-põhine või ettevõtluse lähenemine tänu meie erilist teadusuuringute ja innovatsiooni või ettevõtluse alustamise algatusi.

Aasta 4: Eriväljaannete valdkonnas - esimene suur spetsialiseerumine valik: Infosüsteemid või Embedded Systems.

 • Rakendamine meeskonna baasil, uuenduslik teaduse ja tehnoloogia projekti järelevalvet äriühingu või teadus lab - 4 kuni 5 kuu tööstus internatuuri AASTA 5: Karjäärivõimalused - tulevaste inseneride valida üks suur ja kaks alaealist (üks tehniline ja üks juhtimis), et suurendada oma teadmisi valdkonnas, kus nad kavatsevad hakata läbi.
 • Ettevõtluse projekti.
 • Ehitus internatuuri, topelt kraadi Prantsusmaal ja välispartneri institutsioonid.
 • Vilistlased "sõber" süsteemi kõigi uute lõpetajatele.

spetsialiseerumist: 4 täis kraadiõppe spetsialiseerumine rada (1. ja 2. aasta magistriõppe tasemel): IT ja tervist, Turvalisus, ettevõtluse, teadusuuringute ja innovatsiooni.

Ühiskonnale spetsialistide töö käsikäes koolis igal etapil õpilane kogemus Vilistlaste võtab aktiivselt osa elust kooli coaching üksikud õpilased, sponsorlus praktikume, kandidaatide valiku, järelevalve projektide või õpetamise ... Üha enam spetsialiste ühendavad õppejõudude ja on palju erinevaid võimalusi, et rahuldada üliõpilased: Tööstus foorum, töö tutvumine, 1. ja 2. aastal insener projektide pakutud kliendi ettevõtted ...

Asukohad

 • Paris

  Paris/Ivry Campus 74 bis, avenue Maurice Thorez Ivry-sur-Seine, , Paris

 • Laval

  38 rue des Docteurs Calmette et Guérin 53000 Laval, 53000, Laval

Küsimused