Keystone logo
ESIMODE

ESIMODE

ESIMODE

Sissejuhatus

Meie kool avati 1981. aastal Chambre Kaubandus- ja Tööstuskoja Toulouse ja rõivad kutseühing. ESIMODE pakub erinevaid kursusi mood õpilased, mis sisaldab spetsiaalseid diplomid. Need katavad moedisain, moe juhtimine, tekstiil tehnikaid, muster tegemise ja couture.

Kuigi Toulouse on tuntud kui Euroopa peakorter kosmosetööstus, siis ka uhke ülieduka tekstiilitööstuses, ajalooliselt peamine tegevus Midi-Pyrénées, see on ka oluline turismi ja põllumajanduse sait Prantsusmaal.

Toulouse võlgneb oma dünaamikat noor elanikkond; kellest kolmandik on vanuses 18 ja 29. Mõningate 100000 üliõpilastele teeb Toulouse (kohapeal tuntud kui "Pink City") Prantsusmaa suuruselt teine ​​ülikool linn (lihtsalt maha Pariis) ja hinnatud kohas tänu suure hulga õppeasutuses. Kolm ülikoolid, mis koosneb 14 koolid kõik koos suure hulga nii spordi- ja kultuurialane tegevus, on põhjalikult tervitades atmosfääri, tagada Toulouse maine edukas linn.

Linna linna kangast koosneb 342 omavalitsuste ja linnastu mis on reastatud 4. Kõige olulisem tekstiil keskus Prantsusmaa. See on kõige olulisem tootmiskoht Prantsusmaal kraasitud lõnga ja materjale nagu vill. Toulouse, tekstiilitööstuses töötab umbes 4000 inimest; või peaaegu 7000, kui me hulka rõiva-, naha- ja moekunsti valdkonnas.

MBA moetööstus On kolledži või ärikool kraadi, ja sul on kirg moe? Vaata kaugemale see Master of Business Administration on teie jaoks. See kursus aitab teil arendada oma pädevust ja töövalmis sektoris. MBA valmistab õpilasi:

Ehitamine põhjaliku ülevaate erinevate funktsioonide moetööstus luua sildu arendamise, tootmise, turunduse ja haldamise. Treeni tehnikaid ja meetodeid, et juhtida keerukaid tööstus. Töötada vaimus ettevõtluse ja innovatsiooni. See programm on ainulaadne oma hariduse sisu ja soodustab võimet integreerida moetööstus. Teaduskomitee vastutab heakskiitmise ja järelevalve programm põhineb vajaduste moetööstus.

Tase ja sisenemise tingimused: Suurepärane prantsuse keele oskus keelt

BAKALAUREUSEÕPPEKAVA moekunsti CREATOR Valmistada üliõpilane ette karjääri loomine ja disain jooksul Moesektoris valdkonnas tekstiili loomine, kontseptsiooni mitmesuguseid rõivaid, mood tarvikud ja toote ekraanil. Omandada heal tasemel tehnilist inglise keeles, et oleks võimalik pääseda bakalaureuse Fashion Design (4 aastat kõrgharidust). See programm on keskendunud täiuslik meisterlikkust teadmisi ja oskusi, mis on seotud meetodi loomise jooksul moesektor. Teadmised on tugevnenud tänu 8-nädalases kutse internatuuri jooksul ettevõte.

Kursuse sisu: Põhiõiguste väljad osata - loominguline lähenemine: joonistamine, tehnilise joonestamise, värvid, kunstiajalugu, moedisain, arengu struktuuris, ehitus kogumise, tekstiili loomine ja tehnilise inglise, tootmise kaubanduses. lisateadmisi riie, professionaalse kommunikatsiooni, mood turundus, õigus- ja kultuurikeskkond.

Tase ja sisenemise tingimused: Suurepärane prantsuse keele oskus keelt

haldur Tekstiil ja rõivad Mood ja luksuskaupade tööstus erialal Fashion Business Management (magistriõppes)

Kursuse pikkus: 2 aastat taotlejal olema bakalaureuse kraadi regionaalselt akrediteeritud institutsioon, või on läbinud samaväärse akadeemilise ettevalmistuse, määratuna sobiva ülikooli asutused.

Tase ja sisenemise tingimused: Suurepärane prantsuse keele oskus keelt See 2-aastase magistriõppe valmistab ette juhtimise ja müügi korral funktsioone moetööstus äri. Selleks et täielikult kogeda ja mõista akadeemilise iga õpilane täielik 2 tööpraktika ajal väljaku pikkus, iga toimub õppeaasta jooksul ja kestavad 10 kuni 12 nädalat.

Kursuse sisu: Juhtimine ja tootmise kontrolli, moedisain DAO objekti jälgiv tarkvara, Moedisain ja mustri tegemisel, ajalugu ja kultuuri mood, sissejuhatus mustri tegemisel, Gradation ja tööstusliku montaaži rõivad, Tekstiili, kiu ja kanga tehnoloogia, tehniline inglise, Erialased oskused ja juhtimisvõtted jooksul töökeskkonda, Fashion Group strateegiad (Corporate Law / Finantsjuht / ökonoomika).

Tekstiil ja rõivad, luksuslikkus ja moekunsti - magistriõppe tasemel

Kursuse pikkus: 4 aastat.

Tase ja sisenemise tingimused: Suurepärane prantsuse keele oskus keelt lõpus muidugi noorte disainerite on omandanud oskused töötada nii prantsuse kui ka välismaal mood ettevõtted ning, kui see on nende lõppeesmärgiks, et luua oma mood etiketti. Kursuse sisu: Loomingulist lähenemist, joonistamine, disain kultuuri, moedisain, tekstiili loomine, toote paigaldamise, tehnilise inglise, professionaalse kommunikatsiooni, õigust ja keskkond, mood turundus.

Asukohad

  • Toulouse

    3547 avenue de la lauragaise 31683 Labège cedex, 31683, Toulouse

    Küsimused