Keystone logo
ESME

ESME

ESME

Sissejuhatus

ESME : Piirideta innovatsiooni vaim

1905. aastal asutatud ESME on Haridus- ja Teadusministeeriumi järelevalve all olev mittetulunduslik erakool. Koolil on pikaajaline traditsioon koolitada insenere, kellel on lai ja hästi arenenud alus, mis võimaldab neil raskusteta liikuda mis tahes inseneritööturu tahkudesse.

Tunnustatud insenerikool

Parimate Prantsuse tehnika- ja ärikoolide konsortsiumi "Grandes Ecoles" liige ESME on ka Erasmuse kõrghariduse hartale allakirjutanud ja rahvusvahelise insenerikoolide võrgustiku "n+i" liige.

ESME missiooniks on koolitada insenere läbi nüüdisaegse teadustöö. Püüame aidata kaasa teaduslike teadmiste edendamisele ja laiendada oma õpetamist tööstuslike ja rahvusvaheliste partnerluste kaudu.

71902_71901_rsz_axellericci_coreedusud.jpg

Õppurite elu Prantsusmaal

Ka vaba aja veetmine mängib ESME oma osa paljude üliõpilasklubidega spordist muusika ja veinini. Koolis korraldatavad arvukad seltskondlikud tegevused on suurepärane võimalus kogeda prantsuse elustiili ja kohtuda uute sõpradega.

Lisaks on kooli ulatuslik vilistlaste võrgustik ja kontaktid tööstuses, mis suurendab rahvusvahelisi võimalusi praktikakohtade ja karjääride jaoks välismaal.

Fundamentaaluuringud

ESME pakub kõigile üliõpilastele võimalusi olla tihedalt seotud tipptasemel teadustööga. Tõepoolest, kõrgetasemelised interdistsiplinaarsed õppejõud on pühendunud rakendusuuringutele tööstuslike ja fundamentaalsete kontaktide kaudu, samuti meie fundamentaaluuringute raames tehtavale akadeemilisele uurimistööle. Teadusvaldkonnad hõlmavad paljusid teemasid alates energiasüsteemidest kuni näiteks meditsiinilise pildistamise või kohtuekspertiisi teadusteni.

Partnerlussuhted hõlmavad rahvusvahelisi kontserne ja idufirmasid, aga ka mainekaid riiklikke institutsioone, nagu INSERM (riiklik tervise- ja meditsiiniuuringute instituut) või CNRS (riiklik teadusuuringute instituut). Õpilased on nende uurimistegevustega seotud praktika ja projektide kaudu. Enamik magistriõppe üliõpilasi viib teadus- ja arendusprojekti läbi koostöös ettevõtte või uurimisinstituudiga õppejõu juhendamisel.

Asukohad

  • Paris

    ESME 34 Rue de Fleurus, 75006, Paris

Küsimused