Keystone logo
ESMT Berlin

ESMT Berlin

ESMT Berlin

Sissejuhatus

Ärikool, mille asutas äri

ESMT – Saksamaal Berliini südames asuv Euroopa Juhtimis- ja Tehnoloogiakool on eraettevõtluskool, mille on asutanud 25 rahvusvahelist korporatsiooni. Koolide ekspertiis keskendub ettevõtlike juhtide arendamisele, keskendudes ülemaailmsele sotsiaalsele vastutusele ja tehnoloogia juhtimisele. ESMT on üks parimaid ärikoole Saksamaal, millel on ülemaailmne vilistlaste võrgustik enam kui 50 riigis.

ESMT pakub viit kraadiõppe programmi:

  • Juhtimise magister
  • Täistööajaga MBA
  • Osalise tööajaga MBA
  • Online MBA
  • Executive MBA (EMBA) ja ka juhtivtöötajate haridus

Kõik ESMT programmid saavad kasu tihedatest suhetest ESMT ettevõtte võrgustiku ja asutajatega. Ärikool pakub interdistsiplinaarset platvormi poliitikakujundajate, akadeemikute ja ettevõtete juhtide vaheliseks aruteluks.

ESMT on Saksamaa kõige rahvusvahelisem ärikool, enam kui 80% organisatsiooni ESMT õppejõududest on mitte-saksa taustaga ja igas programmis on klassid 70–90% rahvusvahelised.

ESMT on riiklikult akrediteeritud eraettevõtluskool, mille programmid on akrediteeritud ka AACSB, AMBA, EQUIS ja FIBAA poolt.

Kooli missioon

ESMT arendab ettevõtlikke juhte, kes mõtlevad globaalselt, tegutsevad vastutustundlikult ja austavad üksikisikut. Euroopa väärtustest ja tehnoloogia potentsiaalist lähtuva pärandiga ESMT arendab ja jagab uusi teadmisi jätkusuutliku majanduskasvu edendamiseks.

Nende uurimisvaldkondade vahel on märkimisväärne kattumine ja paljud õppejõud töötavad mitme uurimisvaldkonna või nende liideste kallal. Lisaks sobib käitumisteoreetiline uurimus kolme pädevusvaldkonna edasiseks sidumiseks.

Avatud uste päevad – kraadiõppe programmid

Lugege lisateavet programmide ESMT Degrees kohta ja kohtuge Berliini praeguste üliõpilaste, vilistlaste, õppejõudude ja ESMT vastuvõtutöötajatega.

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Berlin

    European School of Management and Technology Schlossplatz 1 , 10178, Berlin

Küsimused