Keystone logo
ESPI

ESPI

ESPI

Sissejuhatus

Grupp ESPI : 50 aastat ajalugu, teadmisi ja oskusteavet kinnisvara vallas!

1972. aastal suurte kinnisvarafirmade poolt loodud grupp ESPI – asutati assotsiatiivse staatuse alusel (1901. aasta seadus) – on erakõrgharidusasutus, mille kvalifikatsiooni tunnustavad riiklikud tasemed 6 (Bac+ 3) ja tase 7 (Bac+). 5) või koolidiplomid ning registreeritud riiklikus kutsetunnistuste kataloogis (RNCP) koos bakalaureuse- ja kutsemagistriõppe tsükliga (6 spetsialiseerumist). 50 aastat tegutsemist on võimaldanud kontsernil juurduda kõigis kinnisvaraärides. Tänapäeval asuvad meie õpilased Pariisi, Nantes'i, Marseille'i, Bordeaux', Lyoni ja Montpellier' ülikoolilinnakutes.

Alates selle loomisest on grupp ESPI näidanud oma erinevust: selle sidusrühmad – spetsialistid või õpetajad-teadlased – kõik oma ala eksperdid ning haridusprogrammide asjakohasus ja järjepidevus on kvaliteedi ja professionaalse hariduse võtmeks. Selle võimas võrgustik kasvab jätkuvalt: enam kui 9000 endist õpilast on vastutavatel ametikohtadel, sealhulgas suur hulk juhte. Selle 600 partnerit, ettevõtet ja kutseliitu ning 250 kõnelejat teevad kõik endast oleneva, et toetada õpilasi nende elukutsete leidmisel, millele nad on määratud. Praktikamäär näitab kõige paremini kooli akadeemilist kvaliteeti ja professionaalsust: 97% õpilastest on koolituse lõppedes tööl.

Koolitusmissioon

Koolitage meie akadeemilise tipptaseme kaudu operatiivseid, vastutustundlikke ja uuenduslikke spetsialiste kõigis kinnisvaraharudes riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Innovatsiooni ja teadustöö missioon

Osalege meie teaduslike lavastuste ja teadmiste kaudu riikliku ja rahvusvahelise kinnisvaraökosüsteemi muutustes ja uuendustes.

Statistika

 • Alates 1972. aastast
 • 8 ülikoolilinnakut
 • 250 õppejõudu
 • 3900 õpilast
 • 11 800 diplomit
 • 30 rahvusvahelist partnerit

  Ülikooli omadused

  Pariis

  See uus ülikoolilinnak, mis on nüüd paigaldatud Levallois-Perret' linna südames Pariisi väravate juurde asuvasse kaasaegsesse hoonesse, on varustatud uusimate tehnoloogiatega, interaktiivsete tahvlitega varustatud ruumid ja õppelaborid, mis paiknevad 5 korrusel. Õppesalong ootab õppijaid ja külastajaid kohvipausile.

  Need uued ruumid võimaldavad koostöös kinnisvarasektori ettevõtetega korraldada veelgi professionaalsemaid üritusi ja töötubasid.

  See uus asukoht on kooli jaoks pöördepunkt, pakkudes sellele kaasaegset arhitektuurilist keskkonda ja uuenduslikke õppeseadmeid, mis võimaldavad ülikoolil säilitada oma juhtivat positsiooni Pariisi turul.

  Nantes

  Korrapäraselt Prantsusmaa kõige atraktiivsemaks linnaks ja Euroopa uuenduslikumate linnade hulka kuuluval Nantes'il on tõepoolest palju väärtusi.

  Loominguline metropol, mis tõstab esile innovatsiooni ja ettevõtluse arendamise lähenemisviise, teab, kuidas edendada oma territooriumil asuvate koolituskeskuste rikkalikku oskuste kogumit.

  Muidugi on Atlandi suurlinnas oma roll täita ka kinnisvarasektoril. Paljud linnauuendusprojektid, mis on loodud Nantes'i suurlinnapiirkonna majandusdünaamilisuse toetamiseks, on tõepoolest suurepärased võimalused kõikidele selle sektori spetsialistidele.

  Just selles arenduses osalemiseks avas ESPI grupp 2003. aastal Nantes'is oma teise ülikoolilinnaku aadressil 285 rue Louis de Broglie, Rivière'i äripargis.

  Marseille

  Prantsusmaa suuruselt teine linn Marseille on praegu majandusarengu tsüklis, mis põhineb mitmekesistel sektoritel, tugeval tööstusel ning kõrghariduse ja teaduse tippkeskustel. Selle majandusarengu keskmes on Euroméditerranée projekt. Selle linna ümberkorraldamise operatsiooni, mis on läbi aegade suurim kogu Euroopa Liidus, eesmärk on pakkuda Provence'i metropolile rahvusvahelist ulatust.

  Loomulikult ühendab selline arendus kõik kinnisvarasektori professionaalide profiilid. Just selleks, et võimaldada õpilastel seda arengudünaamikat integreerida, avas ESPI grupp 2012. aastal oma Marseillaise ülikoolilinnaku. Sellest ajast alates on meie ruumid kolinud 10 Place de La Joliette'i La Joliette'i linnaosasse, mis on uus majanduskeskus. Marseille keskus, mis asub vanast sadamast põhja pool, linna ümberkorraldamise projekti keskmes.

  Bordeaux

  Kahtlemata üks riigi atraktiivsemaid linnu, Bordeaux on ennekõike inimmastaabis suurlinn. Selle dünaamiline kohalik ökosüsteem ja seal arenevate uuenduslike ettevõtete suur arv muudavad selle väga atraktiivseks piirkonnaks kõikidele profiilidele. Kinnisvarasektor pole erand ja sellel territooriumil tegutsevad kõik selle elukutse peamised tegijad.

  Alates 2019. aastast Bordeaux linnas asuv ülikoolilinnak asub Bastide linnaosa südames kesklinnas, trammijaama "Jardin Botanique" vastas aadressil 73 avenue Thiers. Meie ülikoolilinnak pakub oma 140 üliõpilasele ideaalset töökeskkonda keskkonnas, mis ühendab endas eluase, kauplusi, kultuurikohti ja rohealasid.

  Lyon

  Auvergne-Rhône-Alpes piirkond on üks dünaamilisemaid Prantsusmaal. Kinnisvarasektor pole erand ning meie piirkonnas tegutsevad kõik selle eriala suuremad tegijad. ESPI asub Lyonis alates 2017. aastast ja kolis oma uutesse ruumidesse 2018. õppeaasta alguses. Uued 950m2 ruumid pakuvad erakordset töökeskkonda. Klassiruumid on varustatud uusima puutetundliku ekraani tehnoloogiaga. Alarühm "töökabiinid" võimaldab projektipõhist õpet paljudel kursustel. Läbimurdealad ja kohvikud võimaldavad õpilastel õpinguid täiel rinnal nautida. Kõik ülikoolilinnakus on loodud nii, et üliõpilased ja kinnisvaraspetsialistid saaksid optimaalsetes tingimustes kohtuda ja mõtteid vahetada.

  Montpellier

  Alates 2018. õppeaasta algusest on Montpellier’ ülikoolilinnak oodatud tudengeid koolitama kinnisvaravaldkonna erialadel – sektoris, mille dünaamilisust ja potentsiaali on täheldatud juba pikka aega ning mille tulevik tundub vaieldamatu.

  Montpellieri ülikoolilinnak tagab kvaliteetsed treeningtingimused ja sulgeb inimeste toe, ühendades kõrged standardid ja lahkuse.

  Lille

  Ülikoolilinnak tervitab teid Lille'i "City" strateegilises piirkonnas, Euralille'i ja rongijaamade lähedal. Erakordse arhitektuuripärandi poolest rikas ning Londoni, Amsterdami, Brüsseli ja Pariisi lähedal ning tänu Euratechnologiesile Prantsusmaa 1. inkubaatori ja idufirmade kiirendiga varustatud Lille'i atraktiivsus ei ole enam tõestatav!

  Taasavastatud gastronoomia ja õitseva kultuuripakkumise vahel pakub linn kõiki koostisosi, et kogeda unustamatut tudengikogemust.

  Lille'i ülikoolilinnaku koolituspakkumine vastab suurepäraselt kinnisvaraturu dünaamilisusele ning pakub oma partneritele, sektori suurtegijatele, andekat põlvkonda täna ja homme.

  Montrealis

  Montreal on mitmes mõttes erakordne linn. Esiteks, kuigi see on maailma suuruselt teine prantsuskeelne linn, on lihtne inglise keelt praktiseerida paljudes kohalikes inglise keelt kõnelevates kogukondades või reisides Ameerika Ühendriikidesse, mille piir on umbes 45 minuti kaugusel.

  Elukvaliteet on siin suurepärane, kuna seal on palju avalikke teenuseid, kõrge turvalisuse tase ja madalam elukallidus kui enamikus Põhja-Ameerika suurtes linnades.Kõik need tegurid ja palju muud muudavad selle ülikoolide jaoks valitud sihtkohaks.Montréal õitseb innovatsioon, kubiseb võimalustest ja annab igaühele võimaluse oma potentsiaali täielikult ära kasutada.

  Montreali ülikoolilinnak avab teile uksed just selles Quebecile omases jõudluse ja hoolivuse vaimus. Lisaks kõikidele kvalifikatsiooni ja professionaalsete võrgustike eelistele on see õpilasi rikastav inimkogemus. Rahvusvahelise mobiilsuse valimine tähendab mugavustsoonist väljumise õppimine, inimestevaheliste oskuste arendamine ja erinevatele kultuuritavadele avanemine. See on märkimisväärne eelis maailmas, kus piirid muutuvad järjest hägusemaks.

   Asukohad

   • Paris

    12 rue Belgrand LEVALLOIS-PERRET, 92300, Paris

    • Montreal

     507 Place d'Armes #260,, H2Y 2W8, Montreal

     • Nantes

      Nantes, Prantsusmaa

      • Marseille

       Marseille, Prantsusmaa

       • Bordeaux

        Bordeaux, Prantsusmaa

        • Lyon

         Lyon, Prantsusmaa

         • Montpellier

          Montpellier, Prantsusmaa

          • Lille

           Lille, Prantsusmaa

           Küsimused