Keystone logo
ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle

ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle

ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle

Sissejuhatus

ESRA on prantsuse filmi kool, mis loodi 1972. aastal. See on ainus erakool, millele Prantsuse valitsus on andnud ja annab riikliku kraadi (Prantsuse bakalaureus). ESRA ühendab teoreetilised ja praktilised ESRA võrdselt programmiga, mis tõestas selle tõhusust aastate jooksul. Kino- ja televisioonivaldkonnas töötab praegu 6000 vilistlast. Alates 2007. aastast on ESRA pakkunud oma kraadiõppe üliõpilastele vabatahtlikku neljandat õppeaastat New Yorgis, mille käigus nad võtavad 12-nädalase programmi ja filmitavad lühifilmi koostöös New Yorgi partnerkooliga. Meie suveprogrammid pakuvad kõigile teistele sobivatele üliõpilastele võimaluse osaleda üliõpilaste väljakutseid pakkuvas akadeemilises töös, kes jagavad oma erakordseid võimeid ja õppimisega seotud armastust. Kõik ESRA õppejõud on tunnustatud õpetajad ja töötavad spetsialistid. Meie tähelepanu keskmes on ranged teadlased ja õppimine, aga ka sotsiaalne kogemus, mis tuleneb rahvusvaheliste üliõpilaste ühitamisest.

ESRA : audiovisuaalse loomingu doktoriõppekeskus

Kino- ja audiovisuaalsektori kolmeaastane programm: filmi juhtimine, telefilmide esitamine, telerite seeria, tootmine, redigeerimine ja kujutis (kino).

ISTS: Heliõppeseminar

Kolmeaastane karjääriprogramm Sound: stuudio heli, heli ekraanile, Live sündmused ja raadio.

SUP'INFOGRAAF: 3D animatsioonfilmide alamkool.

3D-animatsioonfilmide karjääri kolmeaastane programm: juhtimine ja animatsioon, valgustus ja renderdamine ning post-production. NEW YORK: Lõpetanud ESRA , ISTS ja SUP'INFOGRAPH õpilased võivad valida valikuliselt neljandal aastal New Yorgis. See programm sisaldab teoreetilisi ja praktilisi kursusi, produkte ja praktikakohti. 1. ja 2. kursuse üliõpilased võivad juulikuus külastada New York City suveprogrammi.

Täiendõpe:

Pariisis, Nice'is, Rennes'is ja Bruxelles, ESRA Jätkuv haridus pakub kõigile täiskasvanutele, kes soovivad muuta karjääri, programmid nädalast kuni kaheksa kuuni erinevates valdkondades: audiovisuaalsed juhised, audiovisuaaltehnik, helitehnik, HD-pildistamine, digitaalne fotograafia, tarkvara sertifikaadid (Apple ja avid sertifitseeritud keskus).

ESRA JUNIORS

ESRA pakub Prantsuse gümnaasiumide õpilastele sissejuhatavaid programme alates 5 päevast kuni kuus stsenaristika, filmide analüüsi, heli, režissööri ja redigeerimisega. Need toimuvad veebruaris, aprillis ja juulis igas koolis: Pariisis, Nice'is, Rennes'is, Brüsselis ja ka Cannesis mais toimunud rahvusvahelise filmifestivali ajal.

ESRA RAHVUSVAHELISED PROGRAMMID:

Alates 2016. aastast pakub ESRA International välja Pariisis inglise keele välisüliõpilaste üheaastase filmimisprogrammi. Samuti alates 2016. aastast pakutakse ESRA International'il 2-4 nädalat suveprogramme välisüliõpilastele inglise keele filmides Pariisis, Nice'is ja Bruxelles.

ESRA - DHEC: GRADUATE PROGRAMMID

Alates 2008. aastast pakub ESRA kahte kraadiõppeprogrammi stsenaristika / juhtimise ja tootmise / levitamise valdkonnas Pariisis.

Asukohad

 • Paris

  ESRA PARIS 135 avenue Félix Faure, 75015, Paris

 • Nice

  ESRA CÔTE D'AZUR 9, quai des Deux Emmanuel, 06 300, Nice

 • Rennes

  1 rue Xavier Grall, 35700, Rennes

 • Brussels

  ESRA BRUXELLES 34, Rue du Beau Site , 1 000, Brussels

Küsimused