Keystone logo
ESSCA School of Management MSc säästva juhtimise ja sotsiaalse mõju alal
ESSCA School of Management

MSc säästva juhtimise ja sotsiaalse mõju alal

Paris, Prantsusmaa

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 17 900 / per month

Ülikoolilinnakus

Sissejuhatus

Näidake teed säästva strateegia ja mõju hindamisel!

Kliimamuutused, ammenduvad keskkonnaressursid ja sotsiaalsed muutused loovad ühiskondadele enneolematuid väljakutseid. Nende väljakutsetega silmitsi seistes on nii era- kui ka avalikud organisatsioonid sunnitud kasutama säästvamaid tavasid, mis säilitavad ressursse järgmistele põlvkondadele. See programm pakub laiaulatuslikku oskuste komplekti, mis võimaldavad teil nende väljakutsetega toime tulla jätkusuutlike poliitikate kavandamise ja rakendamise ning nende mõju hindamise kaudu. Programmi mõjuhinnangu sisu näeb ette uute normide tulevikusuundumusi, mis nõuavad poliitika mõju jälgimist ja hindamist.

Valikuline IBSA topeltmeister

Teil on ka võimalus kandideerida International Business School Alliance'i (IBSA) kahekordse magistriõppe kursusele. Vaid ühe aasta jooksul omandate kaks magistrikraadi, arendades samal ajal ekspertoskusi ja -teadmisi valitud spetsialiseerumisvaldkonnas ning arendades rahvusvaheline kontaktide võrgustik. Mõlemat semestrit õpetatakse inglise keeles, mis võimaldab teil arendada vastuvõtva riigi keele oskust, parandades samal ajal oma kultuuridevahelisi oskusi. Tutvuge erinevate IBSA valikutega ja valige saidil www.IBSA-Master.com 6 erineva ülikooli hulgast Prantsusmaal, Hispaanias, Saksamaal, Venemaal, Ühendkuningriigis ja USAs.

Miks ESSCA – säästev juhtimine ja sotsiaalne mõju?

ESSCA on Euroopas 6. kohal ärikoolide seas, mis avaldavad enim ÜRO säästva arengu eesmärkidega seotud teadusartikleid (Financial Times – ft.com 2020) ning on ESG ja net zero õpetamise osas maailmas 20. kohal (Financial Times – ft. com 2023)

  • Üks esimesi terviklikke programme, mis hõlmab nii säästva poliitika juhtimist kui ka mõju hindamist
  • Mõjuhinnangu osas nähakse ette poliitika mõju jälgimist ja hindamist nõudvate uute normide tulevikusuundumusi
  • Saate luua hübriidoskused, mis on vajalikud jätkusuutliku poliitika mõju kavandamiseks, rakendamiseks ja hindamiseks, hõlmates seega kogu organisatsiooni jätkusuutliku strateegia juurutamise protsessi.
  • Ainulaadne kombinatsioon tehnilistest ja juhtimisoskustest jätkusuutlikkuse vallas, mida tööandjad tööturult aktiivselt otsivad

Õppige Pariisis nutikalt ja jätkusuutlikult

Pariis on sajandeid inspireerinud teisi linnu üle maailma oma hoonete, metroosüsteemi, avalike ruumide ja maailmakuulsa art de vivre’iga! Kuid nüüd on Prantsusmaa pealinnas tulemas uus muutus tänu ambitsioonikale strateegilisele plaanile muuta Pariis nutikaks ja jätkusuutlikuks tulevikulinnaks. Meie põnev ülikoolilinnaku asukoht esindab parimat, mida Prantsusmaal on ülemere üliõpilastele pakkuda. Valguse linn; on juhtiv ülemaailmne linn, mis on kogu maailmas kuulus oma hämmastava ajaloo, kultuuri, äri- ja vaba aja veetmise võimaluste poolest! Meie 8-korruseline ülikoolilinnaku hoone asub Seine'i kaldal Boulogne-Billancourtis ja vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel Pont de Saint Cloudi metroojaamast. Maailmakuulsast Champs Elyséest ja Eiffeli tornist on vaid 15-minutiline teekond. Piirkond on üks Pariisi piirkonna suuremaid äripiirkondi ja koduks paljudele ettevõtete peakontoritele, kus töötab rohkem kui 100 000 võtmetöötajat, mis tähendab, et tagame teile regulaarsed võimalused õppida, suhelda ja töötada nendega, kes kujundavad oma nägu. kaasaegne globaalne äri.

Programmi tulemus

Aktuaalset

Õppekava

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Programmi õppemaks

Akrediteeringud

Ärge jätke varajase tellija loobumist maha, alustage kandideerimisega enne 15. veebruari, et saada õppemaksust 15% soodsamalt

Kooli kohta

Küsimused