Keystone logo
Universidade Estácio

Universidade Estácio

Universidade Estácio

Sissejuhatus

Asutatud aastal 1970 John Uchôa Cavalcanti Netto, mille rakendamine College of Law, Tema nimi on auks sõjaväe Portugali asutaja linna Rio de Janeiro ja esimese üldkoosoleku kuberner lipulaev Rio de Janeiro. 1980ndatel UNESA pühendatud avamine teiste humanitaarteaduste kursusi, olles ümber ülikooli aastal 1988,1 With et järgmisel kümnendil kasvas avamist ebatraditsioonilisi kursused kommunikatsiooni ja äri valdkonnas; mis see oli oluline uuendus kõrghariduse turunduse riigi Rio de Janeiro ja seejärel riigi tasandil. 2000ndatel ta avanud kiiresti biomeditsiini.

Estacio on ulatuslik õpetamise struktuuri ja pakub bakalaureuse-ja magistriõppe laiemas tähenduses ning rangelt võttes erinevates valdkondades teadmisi. See on tuntud ka Holiday kursused pakuvad kogukonnale avatud juulis ja jaanuaris.

Estacio de Sa Ülikool pakub rahvusvahelise koolituse valdkondades külalislahkuse ilma jätta riigi partnerluse kaudu Euroopa koolides. On partner Lausanne Ecole Hoteliere (Hospitality), Lausanne Hospitality Consulting (Tourismology), Alain Ducasse moodustamine (Gastronoomia), University of Coimbra (paremal), Greensboro on Põhja Caroline Ülikool (Insurance Management) ja Walt Disney World Company (ärijuhtimine Hoteliers ja Tourist) .2 Lisaks õpetamise investeeringuid, samuti õnnestus professionaalne jalgpallikoondis Estacio de Sa Soccer Club aastatel 2004 ja 2011. aastal.

Asukohad

  • Rio de Janeiro

    R. do Bpo., 83 - Rio Comprido

    Küsimused