Keystone logo
Estonian University of Life Sciences Magistrikraad insenermaastikuarhitektuuris
Estonian University of Life Sciences

Magistrikraad insenermaastikuarhitektuuris

Tartu, Eesti

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Sep 2024

EUR 3800 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 100 € tagastamatu taotlustasu

Sissejuhatus

Maastikuarhitektuur on teadusharu, mis keskendub planeerimis-, disaini- ja haldustegevuste kaudu maastikule sekkumisele. Samuti keskendutakse teadusele, mis toetab neid tegevusi ja ettepanekute rakendamist. Seda ühendab maastiku mõiste, mis on määratletud mitmel viisil, kuid üldiselt mõistetakse nii väliruume, keskkondi kui ka kohti ja suhteid inimeste ning nende ruumide, keskkondade ja kohtade vahel nii tegevuste kui ka arusaamade osas.

Maastikuarhitektuur on seotud igat tüüpi maastike, nii linna- kui ka maapiirkondadega, ja igas mastaabis alates väikseimast avatud ruumist kuni regioonini.

Õppekava tugineb bakalaureuseõppe tasemel eeldatavale tasemele, kus toimub põhjalikum õppetöö mitmetest spetsialiseeritud õppeainetest, mis hõlmavad nii praktilisi kui ka teoreetilisi valdkondi, sealhulgas neid, millel on Eestis õppimiseks sobivad eriaspektid.

Õpetamismeetodid

Programm pakub erinevaid õppimisviise: mitte ainult täiskohaga isiklikult osalemist, vaid ka kaugõppe versiooni, kus õpilased osalevad aeg-ajalt isiklikult ja jätkavad nende perioodide vahel tööd hübriidrežiimis.

Programmis kasutame individuaalõppe ja rühmaprojektitöö segu. Õpetamisviisid ulatuvad ametlikest loengutest ja seminaridest või väljasõitudest kuni stuudiopõhiste disainiprojektide õppetundideni, uurimisvõimalused ulatuvad raamatukogupõhistest uuringutest välitöödeni.

Hindamismeetodite hulka kuuluvad eksamitööde, esseede ja aruannete kirjutamine, aga ka käsitsi joonistatud või digitaalsel graafikal põhinevad plaanid ja pildid. Peame oluliseks disainiprojektide avalikku avalikku esitamist ja kriitikat. Arutame realistlike planeerimis-, disaini- või juhtimisprobleemide üle, mis on projektitöö aluseks. Suhteliselt suur osa õppekavast on pühendatud disainistuudiotele, õppekäikudele ja uuringutele.

162841_Landscapearch.png

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Õppekava

Programmi tulemus

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused