Keystone logo
ESUMER University Institution

ESUMER University Institution

ESUMER University Institution

Sissejuhatus

Esumeri pedagoogiline mudel on sündinud kollektiivse ehituse tulemusena, milles osalesid akadeemiline ringkond, eriti õpetajad, üliõpilased ja lõpetajad, ning rahvusvaheliste ekspertide metoodilisel toel.

ESUMER University Institution eesmärk on säilitada, arendada ja edendada teadmisi majandus- ja haldusvaldkonnas teadus-, õpetamis- ja täiendustegevuste kaudu, mis viiakse läbi bakalaureuse- ja magistriõppe programmides ning mille eesmärk on oskuste arendamine. inimressursid ja inimeste spetsialistid teaduses, humanistlikus, tööjõu- ja tulevikuvaldkonnas, millel on lahutamatu iseloom tegutseda globaliseerumisprotsessis ja olla keskkonna säilitamise pooldajad, omistades ennetavalt oma vastutuse tootmissektori ja tööstuse ees ühiskonnas.

Institutsioon suunab oma jõupingutused konsolideerumiseks majandus- ja halduskultuuri keskusena, millel on oma olemuselt eriline vastutus ühiskonna ees, millele ta võlgneb ja on oma tegevuses tähelepanelik teadmiste valdkonnast tulenevate mustrite ja nõudmiste suhtes. . seotud majandus- ja haldusdistsipliinidega, tegeledes uute probleemide ja nende lahenduste otsimisega kõrge humanistliku mõistega ja universaalse kontseptsiooni raames.

Asukohad

  • Medellín

    Calle 76,80-126, 050041, Medellín

    Küsimused