Keystone logo
© Euroaula Barcelona
Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Sissejuhatus

banner_quienes_somos_011

EUROAULA ülikooli kolledž on 1987. aastal asutatud asutus, mis on spetsialiseerunud turismikoolitusele. Alates 1997. aastast on EUROAULA seotud Girona ülikooliga , pakkudes turismi kraadi, topeltkraadi turismis ja rahvusvahelises hotellinduses ja turismijuhtimises, samuti magistri- ja magistrikraadi. Seetõttu on need ülikooliõpingud täiesti ametlikud ja tunnustatud.

Samuti on Euroaula Kataloonia Generalitat'i Department d´Ensenyament poolt tunnustatud keskus kutseõppe kõrghariduse õpetamiseks ametlikult kinnitatud sertifikaadiga DOGC ENS/2116/2002/ 8. juulil.

Oleme pedagoogilise innovatsiooni kutsega turismile spetsialiseerunud õppeasutus. EUROAULAS koolitame turismisektori tulevasi professionaale , kasutades teoreetilisi teadmisi ja uurides reaalseid juhtumeid.

Meie rikkalik õpetamiskogemus akrediteerib meid kutseõppe liidritena, andes meie õpilaste käsutusse vahendid, mis on vajalikud koolituseks ja isiklikuks arenguks vajalike teadmiste omandamiseks, valmistades neid ette konkurentsivõimeliseks ja pidevas muutumises tööturuks.

Lisaks oleme osa Assotsiatsioonist Européenne des Escoles d'Hôtellerie et de Tourisme , mis on rahvusvaheline organisatsioon, mille eesmärk on edendada Euroopa hotelle ja turismikoole.

46207_logo_aeht.jpg

UNE-EN ISO 9001 on rahvusvaheline standard, mis määrab ülikooli turismikõrgkooli Euroaula juhtimissüsteemi koolituskvaliteedi nõuded. Peamine eesmärk on meie õppekava ja koolitusprogrammide kvaliteedi pidev parandamine.

Seetõttu on meie haridusprogrammid sertifitseeritud alates 2007. aastast ja Euroaula ületab Bureau Veritase läbiviidud ülevaate aasta-aastalt edukalt.

Euroaula104

Asukohad

  • Barcelona

    EUROAULA Carrer d'Aragó, 208 - 210, 08011, Barcelona

    Küsimused