Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

Sissejuhatus

ESDST kohta:

European School of Data Science & Technology (ESDST) on spetsialiseerunud hariduse pakkumisele tehnilistes valdkondades, nagu andmeteadus, tehisintellekt, masinõpe, robootika, küberturvalisus, pilvandmetöötlus jne.Meiega te mitte ainult ei õpi, vaid teenite tunnustatud sertifikaate ja kraade ning täiustate CV-d, luues portfoolio meie projektipõhise hübriidõppe metoodikaga!

201353_Technology-3.png

ESDST partnerid pakuvad RNCP, Prantsusmaa tööministeeriumi, Prantsusmaa poolt akrediteeritud kraadi. Lisaks on European School of Data Sciences & Technology (ESDST) Šveitsi EduQua sertifitseeritud asutus sertifikaadinumbriga CH23/00000103. EduQua sertifikaat annab tunnistust ESDST pakutava hariduse kvaliteedist. Lisaks annavad meie kursused õppijatele põhjalikud teadmised, võimaldades neil omandada AWS-i, Microsofti, Databricksi, Google'i ja teiste valdkonna sertifikaate. Iga meie magistriprogramm pakub võimalust teenida Prantsusmaa tööministeeriumi tunnustatud kraadi ja neli Šveitsi Eduqua sertifitseeritud sertifikaati ja viitekirja oma valdkonna mentorilt.

Tuginedes meie grupi 15+ aastasele täiskasvanuhariduse kogemusele 5400+ vilistlasega 80+ riigist, oleme viimistlenud hübriidõppe metoodikat, mis on mõeldud ainult täiskasvanud õppijatele. Oleme hoolikalt välja töötanud kolmetasandilise lähenemisviisi kursuste kavandamisele, mis hõlmab valdkonna spetsialistide ja akadeemiliste professorite koostööd kursuste sisu kujundamisel ja selle edastamisel meie tipptasemel e-linnaku kaudu. Lisaks ühendame iga õppija spetsiaalse õpilaste edujuhiga, et edendada järjepidevat suhtlust. Meie reaalajas alglaagrid ja mentorlus võimaldavad õppijatel suhelda valdkonna spetsialistidega, et õppida kontseptsioonide rakendamist.

See ülalmainitud dünaamiline sünergia tagab, et meie kursused saavutavad akadeemilise ranguse ja praktilise hariduse harmoonilise segu. Meie andragoogika annab teile võimaluse õppida teile sobival ajal ööpäevaringselt, saades kasu nii akadeemiliste kui ka tööstuse spetsialistide juhendamisest.

201354_Technology-2.png

Eelistame projektipõhist õpet, mis võimaldab teil rakendada kontseptuaalseid raamistikke reaalsete probleemide lahendamiseks. Iga kursust hinnatakse projektide kaudu, mis kulmineeruvad olulise Capstone'i konsultatsiooniprojektiga. See lähenemisviis võimaldab teil koostada tervikliku portfoolio või CV, mis sisaldab programmi lõppedes vähemalt 13+ projekti. Kujutage ette erinevate projektidega rikastatud CV mõju.

Kas olete valmis oma teekonda andmeeksperdina muutma?

Võtke meiega ühendust juba täna, et tutvuda põnevate võimalustega, mis teid ootavad!

Miks ESDST on teie jaoks suurepärane valik!

Avage oma potentsiaal ESDST abil – teie tee kvaliteetse hariduseni!

European School of Data Science and Technology (ESDST) pakub võimalust personaalseks parima kvaliteediga hariduseks teie eelistatud režiimis. Pakume haridust kahes mudelis - veebis ja ülikoolilinnakus. Töötavad professionaalid, kes ei saa hingamispuhkust võtta, saavad oma haridusteed võistelda võrgurežiimis.

Need, kes eelistavad klassiruumi, saavad õppida meie tipptasemel ülikoolilinnakus Prantsusmaal, mis on varustatud tipptasemel arvutilaborite, keelevõimaluste ja suurepäraste sportimisvõimalustega, et edendada soodsat õpikeskkonda.

Meie didaktiline mudel:

Oleme veebihariduse teerajajad oma grupi 15+ aastase täiskasvanuõppega. Usume pädevuse tõstmisse, mis on võimalik aktiivse õppe strateegiate abil, kus õppijad on õppeprotsessi kaasatud. Selle saavutamiseks kohandasime kursuste kavandamisele ja akadeemilisele edastamisele kolmetasandilist lähenemist, mida saab isikupärastada ja mis on saadaval ööpäevaringselt. Meie õppekava on koostanud valdkonna spetsialistid ja hariduseksperdid, et tagada kursuste praktiline sisu ja akadeemiline rangus. Kõik õppijad isikupärastavad oma õpinguid meie e-linnaku kaudu. Õigeaegse reageerimise tagamiseks määratakse igale õppijale õpilase edujuht. Korraldame regulaarseid külalisseansse ja reaalajas alglaagreid, mis kõik salvestatakse teie mugavuse huvides.

Põhjalik õppekava

Spetsiaalse tehnikakoolina oleme pühendunud põhjaliku hariduse ja teadustöö pakkumisele tehnikavaldkonnas. Meie õppekava on loodud selleks, et valmistada teid ette edu saavutamiseks selles valdkonnas, olenemata sellest, kas otsite karjäärimuutust või soovite oma organisatsioonis edasi liikuda. Meie õppekava on kontrollinud valdkonna spetsialistid, tagades, et see vastab praeguste tööturu nõudmistele.

Oleme uhked, et meie õppekava kontrollisid valdkonna spetsialistid, et pakkuda töökohale pääsemiseks vajalikku õpet.

Programmid tipptasemel juhtide ja tööstuse spetsialistide ettevalmistamiseks!

Pakume erinevaid programme, mis sobivad iga õppija taustaga vajadustele. Meie programmide tüüpilised sihtrühmad on järgmised:

201358_Technology-5.png
 • Juhtimisjuhid: igaüks, kellel on juhtimistaust või on valmis olema tipptasemel juht, kes on valmis õppima andmepõhiste otsuste tegemist, võib kaaluda järgmisi programme, nendes õpitud programmides (haldus + andmetööriistad ja selle rakendused)
  • MBA ärianalüüs
  • MBA suurandmete haldamine
  • MBA andmeteadus, AI ja ML
 • Juhid, kes soovivad õppida oma tegevusvaldkondades põhjalikku uurimistööd läbi viima, võivad kaaluda järgmisi programme, nendes programmides õpite (juhtimine + haldamise spetsialiseerumisalad + andmetööriistad ja selle rakendused), näiteks kaunite armatuurlaudade ettevalmistamine, andmete põhjal otsuste tegemise soovitused, jne)
 • MBA ärianalüüs ja luure (finantsanalüütika)
 • MBA ärianalüüs ja luure (personalianalüüs)
 • MBA ärianalüüs ja luure (spordianalüüs)
 • MBA ärianalüüs ja luure (turundusanalüüs)
 • MBA ärianalüüs ja luure (tervishoiuanalüüs)
 • Tehnikaekspertidel, kes soovivad töötada tehnoloogia, andmete ja tehisintellekti rollides, ja kõigil, kes on juba juhtkonna taustaga, kes soovivad juba põhjalikult õppida tehnoloogiarakendusi, soovitatakse kaaluda järgmisi programme:
 • MSc suurandmed ja ärianalüüs
 • MSc andmeteadus, masinõpe ja tehisintellekt
 • MSc tehisintellekt robootika jaoks

Kas olete teadlik, et juhid, kes suudavad teha tehnoloogiapõhiseid otsuseid, saavad keskmiselt kõrgemat palka? Hiljutise uuringu ja erinevatest allikatest kogutud andmete kohaselt on Data Analytics Leadi keskmine palk üle 400 000 USA dollari.

Kas teadsite, et juhid, kes on võimelised tegema tehnoloogiapõhiseid otsuseid, saavad keskmiselt kõrgemat palka? Näiteks andmeanalüüsi müügivihjed teenivad viimaste uuringute kohaselt keskmiselt üle 400 000 USA dollari.

Kas olete valmis oma karjääris silma paistma ja edasi liikuma?

Liituge meiega ESDST-s, teie usaldusväärses asutuses, mis annab teile võimaluse särada pidevalt laieneval tehnoloogiamaastikul!

Õpilaste iseloomustused

Ülikooli omadused

Euroopa Andmeteaduse ja -tehnoloogia koolil (ESDST) on kaks ülikoolilinnakut – veebilinnak ja Prantsusmaa ülikoolilinnak.

Online Campus võimaldab teil õppida ööpäevaringselt, isikupärastada oma õpinguid ja õppida omas tempos. Uuringud näitavad, et inimene mäletab ainult 30–40% klassisisesest õppetööst, kuid meie veebilinnakus saate õppejõu salvestusi peatada, neid uuesti kuulata, uuesti õppida ja ikka ja jälle harjutada, et oma õppimist rõhutada.

Meie Prantsusmaa ülikoolilinnak asub Prantsusmaa südames Châteauroux's, kus on elav 60 000 elanikuga kogukond ja see asub mugavalt vaid maalilise 2-tunnise rongisõidu kaugusel Pariisist. See strateegiline asukoht avab maailma võimalusi avastada Prantsusmaa tuntud sihtkohti ja olla turvalises kohas.

Õpperuumid on erakordsed: täielikult varustatud klassiruumid, Euroopas ainulaadne keelelabor, arvutilaborid, laatsaret jne. Infrastruktuur on lihtsalt ainulaadne: restoran koos köögiga ja võimalus osta õpilastele igakuine täistoitlustus (3 X). päev), professionaalne jalgpalliväljak, mida kasutab linna meeskond, tennise-, sulgpalli-, võrk- ja korvpalliväljakud, pingpongilauad, piljardilaua ja suure ekraaniga televiisoriga baar, mis kõik on üliõpilastele ligipääsetavad ja asuvad ülikoolilinnaku territooriumil. Stuudiokortereid kasutatakse 2024. aasta Pariisi olümpiamängude ajal 200 sportlase võõrustamiseks ja need on väga kõrgetasemelised (koristus, käterätikud ja voodilinad sisaldavad). Õpilastele pakutakse tasuta ühistransporti bussiga kesklinna ja kaubanduspiirkondadesse, samuti on saadaval jalgrattatee koos rattalaenutusega.

  Sisseastumised

  Üksikasjalikud sisseastumistingimused leiate meie veebisaidilt.

  Kui soovite kellegagi rääkida, vaadake, kas saate osaleda meie järgmisel avatud uste päeval. Avatud uste päeva viime läbi meie partnerkooliga Rushford Business School, mis pakub juhtimisharidust.

  Avatud päevadele registreerumiseks klõpsake siin:

  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZIkduygpz4rGdOYXLrCaaDWJaJf0a4s4d1q#/registration

  Kui te ei jõua järgmist avatud uste päeva ära oodata, kirjutage palun e-kiri aadressile [email protected]

  Stipendiumid ja rahastamine

  European School of Data Science & Technology (ESDST) kutsub kandideerima üle kogu maailma. Aitamaks õppijaid, kelle riigi valuuta ei ole nii tugev, motiveerimaks akadeemilisi saavutusi ja teadlasi jne pakume erinevatel aegadel erinevaid stipendiume.

  Oleme eraettevõtluskool ja seetõttu peame tasuma, kuid varem on madalama sissetulekuga riigi õppijad saanud kuni 40% stipendiume.

  Palun esitage stipendiumitaotlus koos mittesiduva tasuta taotlusega. Meie vastuvõtumeeskond saab pakutud stipendiumi üle vaadata ja tagasi pöörduda.

  Asukohad

  • Châteauroux

   Voici l'adresse 2 chemin de Beaumont, , , Châteauroux

   • Baar

    Blegistrasse 15, 6340, Baar

    Küsimused